AA, AA Expresso Slim, Żel modelujący brzuch i pośladki

AA, AA Expresso Slim, Żel modelujący brzuch i pośladki

Zawarty w żelu AA expresso SLIM ekstrakt z ananasa i kofeina stymulują spalanie tłuszczu. Mentol pobudza mikrokrążenie, wspomagając działanie składników aktywnych i redukcję cellulitu. Ponadto aromat kawy oraz dodatek z cynamonu dodają skórze energii.

lubię to

To zdecydowanie mój typ. Używam go już bardzo długo od czasu do czasu naprzemiennie z innymi balsamami.
Żel ten świetnie nawilża, wygładza, odżywia.
Nie miałam nigdy problemów z otyłością, czy rozciągniętą skórą, ale zauważyłam na sobie, że skóra po zastosowaniu tego preparatu jest bardziej napięta i ściągnięta. Zapach jest wg mnie neutralny, a sama konsystencja mi osobiście odpowiada.
Obecnie niestety nie mogę go używać, bo w ciąży jest raczej nie wskazany jednak pewna jestem, ze po porodzie jeszcze do niego wrócę.

Używam tego produktu od: od kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

bez rewelacji.

Pomimo PRAWIE regularlnego stosowania + cwiczenia, nie zauwazylam zadnych zmian i efektow na mojej skorze. Zapach rowniez nie nalezy do przyjemnych. Jedyna zaleta jest chyba jego wydajnosc.

Używam tego produktu od: pol roku

bez efektow

Pomimo regularnego stosowania nie zauwazylam roznicy w wygladzie mojej skory. Poza tym zapach jest strasznie sztuczny, sam zel jest bardzo tlusty i ciezko sie rozprowadza oraz wchlania. Pozostane jednak przy Eveline:)

Używam tego produktu od:uzywalam go 2mce temu ,

dzienny smoky eyes

dobry

Kosmetyk jest dobry. Stosowalam dwa razy dziennie, a potem jak zaczelam widziec efekty i intensywnie sie ruszac, smarowalam sie nim raz dziennie.Wlasnie koncze opakowanie i moge smialo stwierdzic, ze robi co ma robic. Tylko ze trzeba cwiczyc - sa efekty. Schudlam ostatnio i mysle,ze dzieki niemu nie zrobila mi sie skora zwiotczala. Moja skora jest ladnie napieta i wygladzona. Co do samego kosmettku, to ladnie pachnie. Poczatkowo podobal mi sie zapach tylko z opakowania, bo na ciele sie zmienial-robil sie bardziej chemiczny, ale teraz albo sie przyzyczailam, albo cos sie ulotnilo, ze zapach jest ladniejszy. Szkoda, ze nie chlodzi. Powiedzialabym, ze jest to predzej krem niz zel. Dobrze sie rozsmarowuje, ale dosc dlugo sie wchlania. Wg mnie jest to swietny nawilzacz, ale takze i natluszcza skore. Nie wiem czy kupie ponownie, bo lubie probowac nowe specyfiki. 3 gwiazdki, bo jakos nie powalil mnie na kolana. Taki jak inny, ale bez chlodzenia i z ladnym zapachem.

Używam tego produktu od: 2mce
Ilość zużytych opakowań: koncze pierwsze

dla cierpliwych

przede wszystkimon nie musi zwalczać celulitu,bo nigdzie nie jest napisane ze jest antycelulitowy. Stosowac go trzeba przynajmniej poltora miesiaca dwa razy dziennie tak jak jest podane i wtedy są rezultaty. od lezenia i smarowania sie tylko nikt nie schudnie a po co komuś taki smepyfik jak potek nie chce mu sie go uzywac. Ja smaruje sie nim,owijam folią i uzywam masazera na brzuch. i po tygodniu widzilam duzą róznice a po polowie drugiego, systematycznie uzywanego opakowania, efekt są naaprawde godne podziwu jak na taki tani kosmetyk.
zapach mocny- dla mnie ok, szybko sie wchlania co nie znaczy ze nie trzeba wmasowywac.
nie wysusza, nie podrażnia.

Używam tego produktu od:poltora miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1 i pol

kawa na ławę :)))

A ja dam 4 gwiazdki, bo spełnia obietnice wypisane na opakowaniu.

A tam jak byk stoi, że efektem stosowania jest jędrna i napięta skóra. I jest. Celullit mniej widoczny a skóra gładka.

Zapach może być. Preparat dobrze się rozsmarowuje.

Nie ma cudów i żaden kosmetyk sam nie spali tłuszczu i nie zlikwiduje cellulitu wiec każdy kosmetyk, który ma tak nabazgrane na opakowaniu powinien lądować z zerem punktów a nie byc chwalonym za zapaszek i nawilżanie.

Ten specyfik nie likwiduje cellulitu ale nawilża, wygładza i napina skórę i kosztuje małe pieniądze. A efekt nie utrzymuję się do pierwszego prysznicu ;)

Jeśli ktoś nie oczekuje, że leżąc i smarując się kremem schudnie to ten kosmetyk się przyda do pielęgnacji przy diecie i ćwiczeniach.

Używam tego produktu od:ok 3 tygodnie, na tyle starczyło jedno opakowanie
Ilość zużytych opakowań: 200 ml

TAKI SOBIE

ŻEL OPRÓCZ CUDOWNEGO ZAPACHU NIE MA W SOBIE NIC WIECEJ DO ZAOFEROWANIA.JA DOBRZE WIEM,ZE KOSMETYK MNIE NIE ODCHUDZI...ALE JAKO DODATEK DO DIETKI I ĆWICZEŃ MÓGŁBY POMÓC...TEN AKURAT PRODUKT TEGO NIE ROBI.MOŻNA GO POTRAKTOWAĆ JAKO ZWYKŁY BALSAM...ALE JAK JUZ WSPOMINAŁAM ZAPACH WSPANIAŁY!

Używam tego produktu od:1 MIESIĄCA
Ilość zużytych opakowań:200 ML

słaby...

kupilam go ze wzgledu na niska cene i opis producenta...

uzywam go dwa razy dziennie, ale nie widze zadnych zmian...

nie liczylam, ze zmniejszy mi sie obwod brzucha, albo bioder, jednak jakies ujedrnienie, czy nawilzenie by sie przydalo..

nie polecam

Używam tego produktu od: miesiaca

lubię

Kupując krem na brzuch i pośladki nie oczekuję, że spali tłuszcz. Od tego jest dieta i ćwiczenia! Krem ma tylko ujędrnić skórę i sprawić, żeby kurczyła się ona razem ze znikającym tłuszczykiem (nie chcę żeby powstał taki flaczek).
Używam tego kremu 2 razy dziennie od blisko miesiąca. Skóra jest jędrna i miła w dotyku. Zapach jest cudowny.
Na początku trochę mnie denerwowało, że krem długo się wchłania, ale znalazłam na to sposób: po nałożeniu kremu na skórę długo ją masuję- dodatkowe działanie ujędraniające.
Na pewno kupię kolejne opakowanie- przede wszystkim zapach jest zniewalający, a przy okazji efekty są zadowalające :)

Średni

Najlepszą zaletą tego żelu jest zdecydowanie jego zapach, natomiast jeśli chodzi o działanie to oceniam je na 3. Średnio napinał skórę, a już na pewno nie zlikwidował zbednych milimetrów :)Używam tego produktu od: starczył na 1,5 miesiąca

Średnio - słaby

NIe zauważyłam żadnych zmaian na moim brzuchu. Absolutnie żadnych. Równie dobrze mogłabym się niczym nie smarować.

Nie mam nadwagi i jedynie chciałam ujędrnić trochę skórę (ćwiczyć nie chce mi się za bardzo :)) Niestety nic z tego.

Poza tym kosmetyk nieładnie pachnie.

Używam tego produktu od: w trakcie pierwszego
Ilość zużytych opakowań:pół

Średniak

-Kupiłam ten kosmetyk jako fanka kawy. Niestety zapach jest okropnie chemiczny,bardzo ostry-na szczęście można się przyzwyczaić.
-Okropne opakowanie-zdarzyło mi się złamać paznokcie podczas próby otwarcia kosmetyku.
-Działania wyszczuplającego nie zauważyłam.
+Nieźle nawilża.
+Przy systematycznym, nawet raz dziennym, stosowaniu kosmetyku zauważyłam widoczną jędrność i gładkość skóry na pośladkach.

Używam tego produktu od: kilku tygodni