Oriflame, Giordani Gold, Exquisite Eye Shadow Pencil (Kremowa kredka do powiek)

Oriflame, Giordani Gold, Exquisite Eye Shadow Pencil (Kremowa kredka do powiek)

Pojemność 1,4 g

Zaczarowany ołówek: gdy nakładasz kolejną warstwę, jego aksamitnie brązowy odcień zaczyna przechodzić w orzechową zieleń. Gąbkowa kuleczka na drugim końcu idealnie rozciera kreski.

Cena: 19,9zł/ 1,4g

Co to ma być?!

Dobrze, że kupiłam w promocji. Kredka jest porażką! Wogóle nie da się nią malować oczu! Po natemperowaniu szybko znów robi się okrągła. Po godzinie mam placki pod oczami gdy jej używam. No porażka!

Używam tego produktu od:roku

Ładny efekt na obrazku

Jakież ta modelka ma pięknie pomalowane oczy pomyślałam oglądając katalog Ori. I najwyraźniej dałam się złapać na ładny photoshopowy kit i kredkę zamówiłam. Kolor śliczny (brązowo zielony :slina: ) ale pomalowanie się tym cudem to nie lada sztuka! Za mało się nałoży to sie widać, za dużo to od razu się wałkuje. I bądź tu mądra! Udało mi się jako-tako kredkę ujarzmić przy pomocy mojej ukochanej bazy ArtDeco, jednak nawet na bazie trzyma się krótko. Nie oddałam jej bo jeśli się napracuję to ładny efekt jest do uzyskania choć niestety na krótko i nie tak ładny jak w katalogu. Cena zdecydowanie za wysoka, ale jako konsultantka w promocji dostałam ją za nieduże pieniądze. Jak mam czas to mogę się nią bawić normalnie nie mam aż tyle cierpliwości do tego produktu. Odradzam, szczególnie początkującymUżywam tego produktu od: pół roku (?)
Ilość zużytych opakowań: mecze 1

bubel !!!!

W katalogu wyglądała bardzo obiecująco...właśnie- wyglądała.
Jest to bubel - po pierwsze dlatego że jest bardzo twarda- można nią wydłubać oko. Po drugie obiecywany kolor w ogóle nie pokrywa się z rzeczywistością- mam kolor "topaz" - czyli ma to być brąz ładnie przechodzący w zieleń- otóż nic z tego. Kolor jest lekko brązowy, mdły, nie widać go na powiekach. Jedyna zaleta tej kredki to gąbeczka na końcu- będę używać jej do rozcierania innych kredek. Zapłaciłam za nią 19.90 zł.

Używam tego produktu od:

Oriflame tutorial 2 konwertowany

Raczej nie

Osobiscie nie mam tej kredki, ale mialam wykonany makijaz tą kredką (Topaz). Kredka jest z wygladu zielona ale opalizuje na taki zloty kolor, efekt jest bardzo delikatny. Kolor ( Sapphire) nie jest tak intensywny jak w makijazu modelki.

Plusy:
- polaczenie kredki i aplikatora.
- ladny wyglad

Minusy:
- wysoka cena nawet w promocji (19,90 zl normalna cena to 32 zl)
- zbiera sie na powiekach
- nietrwala

Używam tego produktu od: -
Ilość zużytych opakowań: -

jestem zawiedziona

zawsze myslalam, ze seria giordani to ogólnie dobra seria. a tu rozczarowanie, w katalogu makijaż modelki wyglada super, ale na zywo zeby go zrobićtrzeba bardzo sobie mocno tą kredeczką po oku smarować. jest stanowczo za twarda, trzeba nalozyc wiele warstw zeby był ładny efekt, zbiera się w załamaniach ,rozpływa się i po około pół godzinie.
ogólnie uznałam, ze nie jest to fajny kosmetyk i szkoda wydawać na niego te pieniądze, powinien kosztować 20 gorszy a nie 20zl.

Używam tego produktu od:2 tyg
Ilość zużytych opakowań:niecałe 1 , zaczełam, ale nie skończę