Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Manhattan, Manhattan Clearface, Wasch-Peeling (Peeling myjący)

Manhattan, Manhattan Clearface, Wasch-Peeling (Peeling myjący)

Średnia ocena użytkowników: 3 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 150 ml
Cena 15,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Antybakteryjny peeling myjący z formułą Cynk-O-Derm usuwa zanieczyszczenia, łój i martwy naskórek, czyniąc skórę gładką i elastyczną. Posiada neutralne pH. Nie posiada w składzie mydła.

Cena: 15zł/ 150ml

Recenzje 1

Średnia ocena użytkowników: 3 /5

3 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Działanie OK, zapach-okropny!!

Działaniu tego peelingu właściwie nie mogę nic zarzucić i za nie powinnam dać piątkę - peeling zawiera maleńkie drobinki, których jest dużo i bardzo dobrze ścierają. Nie podrażnia on skóry, nie wysusza jej, ale też nie nawilża. Skóra jest po nim gładka i miękka. Opakowanie poręczne, objętość duża, produkt jest wydajny. Jak dotąd same zalety. A teraz minusy, które "zapracowały" na obniżenie oceny:

Zapach produktu jest okropny - chemiczny, ostry i intensywny. Nie utrzymuje się na skórze, ale skutecznie uniemila sam zabieg peelingu. I do tego konsystencja - jest jakby sucha, jałowa, przez co peelingowanie nim skóry nie jest przyjemne (równocześnie używam peeling ogórkowy z Ziaji, który jest jakby tłusty i przez to nawilża i ujędrnia skórę, mimo że jest tańszy od tego chyba 3krotnie). Tego mi właśnie w peelingu Manhattana brakuje - treściwości. I za to ostatecznie obniżam ocenę do 3 gwiazdek - jeśli ktoś jest w stanie pominąć kwestię zapachu oraz niemiłą dla skóry konsystencję, myślę, że będzie z tego kosmetyku bardzo zadowolony.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  9
  produktów

  52
  recenzji

  138
  pochwał

  10,00

 2. 2

  10
  produktów

  91
  recenzji

  55
  pochwał

  8,89

 3. 3

  0
  produktów

  69
  recenzji

  68
  pochwał

  7,86

Zobacz cały ranking