I Loewe You

I Loewe You

Najnowsze perfumy Loewe inspirorane pierwszym pocałunkiem. I Loewe You to ekskluzywne pefrumy dla żywych, pomysłowych i porywczych kobiet. I Loewe You marki Loewe z 2006 roku należy do kategorii zapachów kwiatowo-owocowych.
Optymizm i lekkość zapachu podkreśla zabawny, różowy flakon. W idealnej harmonii z zapachem, ta transparentna, różowa buteleczka - stworzona przez Pablo Reinoso - zostałą pokryta białym logo Loewe. Nazwa perfum - I Loewe You - jest subtleną, dowcipną i zabawną grą słów.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: grejpfrut, bergamotka, cytryna
nuta serca: Garden of Eden, bułgarska róża, jaśmin, piwonia
nuta bazy: nuty drzewne, białe piżmo, wanilia Bourbon

Cena: 180zł/ 50ml

Rekomendacja
na dzień, na wieczór
50 - 100ml
Nuty
drzewne

Lekki, optymistyczny, kobiecy...

Taki wlasnie jest I Loewe You - lekki, zwiewny, pogodny i bardzo kobiecy. Slodyczy tu malo, choc zabawna buteleczka wskazuje na odbirocow w wieku nastoletniem - zapach zdecydowanie nadaje sie dla dojrzalych kobiet - duzo w nim nut drewna, odrobina pizma i dojrzalych cytrusow, ktore otwieraja zapach.
Nuty serca sa niezbyt mocno wyczuwalne, nieco przycmione nutami bazy.
Zapach bardzo lekki i przyjemny! Ktoraz z nas, Drogie Panie, nie ma czasami dylematu jaki zapach bedzie odpowiedni na upalne dni??? Patrzac na swoja kolekcje, nie mam takcih zapachow zbyt wiele, takich, ktore nie poraza otoczenia gestym ciezkim ogonem.
I Loewe You jest idealny - testowalam go wielokrotnie i chocbym nie wiem jak mocno sie nim zlala od stop do glow - nie powoduje on bolu glowy ani omdlenia osob w Twoim ototczeniu :-)
Subtelny, ale wyczuwalny z kazdym powiewem wiatru.
Moj letni wybawiciel, mozna rzec, poniewaz nie widze bardziej odpowiedniego zapachu na dni, w ktoych duchota daje znac o sobie, a ja wciaz chce czyms pachniec :-)
Trwalosc i moc przyzwoita jak na wode toaletowa - okolo 4 godzin, pozniej lagodnieje. (plusem jest to, iz po okolo 12 godzinach wciaz czuc nuty bazy!)
Polecam.
Dla mnie posiada dwie zasadniczo wazne zalety: jest przystepny cenowo i wprawia w dobry nastroj. A ta druga cecha jest przeciez wlasciwie BEZcenna :-)

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: 50ml i moze bedzie wiecej, kto wie?

Świeżuch

Dużo obiecywałam sobie po tym zapachu, chodził za mną wiele miesięcy, po tym jak wyczytałam na forum ze to ciekawy słodki zapach, a tu wielkie zaskoczenie, gdzież on słodki?
Dla mnie to świeży zapach rozgniecionych łodyg, przełamany owocowymi nutami, z nutami czystości. Wyczuwam grejpfrut, cytrynę, chłodną czystość piwonii, bez nuta słodyczy.
Zapach dość płaski, zwyczajny, niczym nie zaskakuje.
Flakon ładny, trwałość natomiast taka sobie ok. 3 godziny wyczuwam je na sobie.

Używam tego produktu od: testy z próbki
Ilość zużytych opakowań: próbka