Faberlic, [CF-3] Les Floralises: Angelica EDP

Faberlic, [CF-3] Les Floralises: Angelica EDP

Angelica jest zapachem świeżym, rześkim, zarazem delikatnym. Górne nuty aromatu to akcenty pomarańczy, czarnej porzeczki i melona. Środek zapachu to przede wszystkim nuty zielonych liści. Zapach zamyka się nutami drzewno-korzennymi.

Przepiękny zapach!!!

Również kupiłam ten zapach bez wcześniejszego powąchania i nie zawiodłam się:) Zapach jest bardzo świeży, kwiatowy, ale nie tandetny czy przewidywalny. Pachnie jakby świeżymi, wiosennymi fioletowymi kwiatkami, faktycznie przypomina wejście do kwiaciarni. Szkoda tylko, że zapach nie utrzymuje się dłużej na skórze. Dlatego dobrze jest mieć flakonik zawsze pod ręką. A i producent chyba o tym pomyślał, bo jest on idealnie dopasowany do damskiej torebki (zgrabna fiolka 30ml).
No i wiadmość z ostatniej chwili - w tym miesiącu po raz ostatni w katalogu!!! Dlaczego???????????????

Używam tego produktu od: lata

Faworyt wśród lekkich zapachów

Kupiłam ten zapach zupełnie bez wcześniejszego powąchania, sugerując się intuicją. Nie był z resztą drogi - w promocji zapłaciłam chyba 1/3 regularnej ceny. Chwilę po aplikacji zapach jest bardzo świeży - kojarzy się z soczystymi liśćmi, z łodygami ściętych kwiatów - taki efekt, który można przyrównać do tego, który obserwujemy, wchodząc do kwiaciarni. Najpierw czujemy nie zapach kwiatów, ale właśnie liści i łodyg - tu jest podobnie. Dopiero po kilkunastu minutach zapach robi się bardziej kwiatowy, lekko słodkawy, bardzo subtelny, ale w żadnym razie nie nachalny. Utrzymuje się przez kilka godzin - później ulatuje. Ten zapach zdecydowanie miło mi się kojarzy - jest w nim zarazem coś orzeźwiającego (nuty początkowe), jak i spokojnego, sennego (kwiatowe akordy). Bardzo mi się podoba i pewnie kupię go jeszcze nie raz. Wielkim plusem jest to, że nawet gdy psiknę go kilkakrotnie na ubranie i skórę, to nie zalatuje on alkoholem, jak w przypadku bardzo wielu wód toaletowych. Tutaj tego nie ma i za to również daję duży plus.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2/3 opakowania 30ml