ProfiSilk, Balsam do włosów z proteinami jedwabiu

ProfiSilk, Balsam do włosów z proteinami jedwabiu

Balsam do włosów Profi Silk zawiera proteiny jedwabiu i jest przeznaczony do wszystkich rodzajów włosów, szczególnie do zniszczonych zabiegami fryzjerskimi, suchych i cienkich. Ma on za zadanie wygładzać powierzchnię włosów, eliminować ładunki elektrostatyczne na włosach, ma również zapewniać włosom termoochronę i podkreślać ich kolor. Balsam nie obciąża włosów, gdyż proteiny jedwabiu wbudowują się tylko w te miejsca, w których są potrzebne.

Kupiłam go, zrozpaczona stanem moich włosów. Z jasnych włosów przyciemniane do kruczo czarnych co 3 tygodnie, codziennie min. 2 razy prostowane, suszone i kręcone na przemian. Od stycznia próbuję naprawić swoje włosy. Balsam je wygładził, włosy dzięki niemu przestały się elektryzować i jest dość tani (8zł za 250 ml). Nie przetłuszcza ich, a używam 3 razy dziennie razem z dodatkowym jedwabiem :) POLECAM!

Ilość zużytych opakowań: 1 i jeszcze dużo mam :)

Dobry

Nie nadaje sie do włosów przetłuszczających się...Zbyt duża ilość balsamu przetłuszcza włosy normalne a nawet suche.
Odpowiednio nawilża włosy. Są one miękkie i ładnie pachną. Jednak nie zauważyłam super efektu na włosach po tym balsamie. Tak samo jak po każdym innym...

Dobry ale bez rewelacji.

może być

Znalazłam go przez przypadek na półcę w łazience. Użyłam go z ciekawości. Po pierwszym zastosowaniu różnica przed i po był wielka :) Włosy były miękkie w dotyku i wyglądały na zdrowsze. Po kolejnych użyciach nie było już takiego efektu, jak na początku.

Peeling do ciała

Beznadziejny...

Kupiłam całą serię w poszukiwaniu ratunku dla moich zniszczonych rozjaśnianiem włosów....
Moje wrażenia
-balsam jest rzadki
-nie wnika w strukturę włosa,ani go nie otula
-w ogóle nie pomaga w rozczesywaniu
ogólnie nie robi nic
Koleżanki wcześniej nie polecały go do włosów przetłuszczających się,ja nie polecam do suchych,być może sprawdzi się przy normalnych....Używam tego produktu od:używałam miesiąc

Nie dla mnie

Zakupilam ten jedwab za niecale 9zl za buteleczke 30ml. Nie sprawdzil sie jednak na moich wloskach. Mam wlosy cienkie i przetluszcajace sie, a powyzszy produkt jeszcze bardziej je przetluscil. Nie moge stwierdzic, ze kosmetyk jest zly, daje mu dwie gwiazdki. Dla wlosow suchych i zniszczonych na pewno sie sprawdzi!

Używam tego produktu od:3 tyg
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Nie dla włosów przetłuszczjacy

Po pierwszym umyciu myśałam,że jest nie jest taki zły...Niestety po drugim i trzecim moje włosy zaczęły sie po nim strasznie przetłyszczać,dlatego generalnie ja bym go nie poleciła, nie skończyłam buteleczki szamponu i jakoś w najmniejszym stopniu nie korci mnie,żeby wrócić do niego.

Używam tego produktu od:2 miesięy

Świetnie zmiękcza włosy

Wielką i niepowtarzalną zaletą tego balsamu jest to, jak bardzo wpływa on na miękkość włosów. Są pod jego wpływem tak miękkie, że nie mogę się oprzeć, by od czasu do czasu nie musnąć się dłonią po głowie :)

Ponadto balsam jakby ożywia kolor włosów - są bardziej błyszczące, barwa jest bardziej wyrazista.

Produkt dodatnio wpływa też na łatwość rozczesywania.

Teoretycznie jest to produkt, którego nie należy spłukiwać. Stosowany w taki sposób będzie dość wydajny, bo już niewielka ilość starczy, by rozprowadzić ją na całej długości włosów. Lepiej nie robić tego zbyt obficie, bo balsam może przetłuścić włosy. Ja stosuję go ze spłukiwaniem, dlatego, że nie podoba mi sie jego chemiczny zapach - zużywam go zatem więcej, ale nie ma to wpływu na skuteczność.

Warto polecić osobom, które chcą uzyskać efekt miękkich, lśniących włosów. Ja sama nie wiem, czy jeszcze go kupię, bo zapach mimo wszystko mi się nie podoba, poza tym moim suchym, zniszczonym włosom coraz częściej porzebne są maski, co też staram się im dostarczać.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy