Ralph Lauren, Pure Turquoise

Ralph Lauren, Pure Turquoise

Pure Turquoise to zapach z kategorii szyprowo-kwiatowej. Swoją premierę miał w 2005 roku. Egzotyczny kwiatowy zapach dla wykwintnych kobiet. Zmysłowy i prowokujący, ciepły i zapraszający, a jednocześnie chłodny i spokojny.
Podstawowe nuty: Casis, fiołek, konwalia, kwiat kaktusa, bułgarska róża, paczula, ambra, rum, drewno.

Cena: 220zł/ 75ml

50 - 100ml

Ralph lauren Uoczo

Witam , jak zawsze gdy coś wywącham patrze na opinie moich poprzedniczek.Powiem ze perfumki mają duze rozbieznosci wsród Pan. Właśnie dlatego ze wypowiedzi byly kontrowersyjne zakupiłam perfum, unikalne juz widzę .O flakonie nie piszę , bo mam wrażenie że teraz kupujemy zapach , bo flakon ochhh.fioletowy jak Ysl, a zapach u mnie przynajmniej ucieka.Perfumy są drazniące ale i otulające , mdłe ale urzekające.Mnie pasują i nie uzylabym ich do psikania toalety napewno .Uwielbiam sprzeczności i to czyni mnie Odmienną w tłumie u Sephory np.

Uwielbiam ten zapach

Piękny, na mnie pachnie morsko i świeżo, a głębsze nuty są bardzo zmysłowe.
Podoba mi się opakowanie, proste jak każde inne u Laurena.
Ten zapach jest na mnie podobny jest do kultowego Eau d\'Eden, który używałam nota bene 6 lat, zanim go wycofali.
Zapach czuję na sobie dwa, trzy dni.

sialalala mydełko Fa!

"Pure Turquoise to zapach z kategorii szyprowo-kwiatowej. Egzotyczny kwiatowy zapach dla wykwintnych kobiet."

Egzotyczny i kwiatowy? To chyba jakaś kpina! Szyprowe to są Miss Dior, kwiatowe - np. Eternity Moment.
To jest po prostu czyste MYDŁO!

Takie w stylu za 1,20zł, z półki babci...
Zapach zupełnie niezmienny, słaby ale i tak dobijający.

Gdybym miała go do czegoś porównać, to do miejskiego deszczu przesiąkniętego zanieczyszczeniami, osidłego na zardzewiałej metalowej barierce...

Trochę mi się kojarzy z męskim dezodorantem Old Spice:)

1 za zapach i 2 za opakowanie.

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: mam 1, nie zużyłam

Mexx Look up now

turkusowa masakra laurenem

Darowanego koniowi nie zagląda się w zęby. Dostalam te perfumy, ale co tam:P
Wstyd sie przyznać...zapach jest tak nie do zniesienia, że......uzywam go czasem jako odświeżacz do toalety;/;/
Mocny, koloński, mało kobiecy...Drażni i daje poczucie dyskomfortu.Niby z gatunku świeżych, pachnie jak szampon albo jak wspomniane juz mydło.
Trwałość dobra. Nie polecam.

Używam tego produktu od: po każdym posprzątaniu łazienki
Ilość zużytych opakowań: ...

szyprowa tajemnica

Cieply wrzesniowy dzien w Czechach.Perfumeria.MNostwo nowych zapachow ,mnostwo blotterkow.Pospiech.
Karteczki wepchniete do torby.
Wieczorem poszukiwania czegos w torbie i nagle uderzenie-szypry.
Zupelny metlik:ktory to zapach ?poszukiwanie w pamieci i dwudniowe testy w perfumerii co to.Po dwoch dniach wiem :niepozorna ,szklana buteleczka z pieknym korkiem.Widze je pierwszy raz i sa wtedy dla mnie za drogie,ale juz wtedy wiem ,ze gdy tylko tam bede bede musiala wstapic i powachac.
Ten zapach mnie uwodzi do wspolnej gry :raz sa piekne szypry a raz nie ma.Raz moge nim pachniec ciagle a raz mnei drazni.
Poczatkowo pachnie slodko,pudrowo.. czasem pieknie a czasem jego slodka czystosc jest nie do zniesienia jak proszek do prania.
Ale jak juz sie rozwinie,jak wybije szyprami to moglabym go wachac i wachac w zachwycie:)

Używam tego produktu od:testy od 2 lat i wreszcie wlasne opakowanie
Ilość zużytych opakowań:rozpoczete 40 ml

Mydło

Dokładnie jak w opisie. Dla mnie ten zapach to zwykłe mydło z kiosku pod blokami. Zupełnie nic szczególnego w nim nie ma. Nawet się nie rozwija na skórze. W sumie mydło lepiej się rozwija. Buteleczka w rzeczywistości też nie zachwyca.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:

amerykanski sen

jestem okropnie zmienna jesli chodzi o perfumy ( i chyab nie tylko) ale ten zapach trwale uwielbiam.
kupilam juz drugi flakon i podoba mi sie dokladnie tak samo jak pierwszy.
slodki, zmyslowy, czysty ale tajemniczy, idealny dla brunetek, troche inny niz gucci czy dior.
polecam!

Używam tego produktu od:3 lat