Decleor, Hydra Floral Anti-Pollution, Gel-Creme Yeux Hydratant `Rosee Florale` [`Flower Dew` Moisturising Gel-Cream for Eyes]

Delikatny i lekki, intensywnie nawilżający żel-krem do pielęgnacji okolic oczu. Jego działanie opiera się na stopniowym uwalnianiu substancji nawilżających. Zawiera pochodne kofeiny oraz ujędrniające wyciągi z roślin, dzięki czemu redukuje ciemne podkówki oraz pozwala na zachowanie młodo wyglądającej skóry wokół oczu.

Cena: 38USD/ 15ml

tylko dla bardzo mlodych

Dostalam z prezencie jako ze lubie kosmetyki tej firmy. Niestety ten mnie rozczarowal, aby nawilzyc skore pod oczami musialam zuzyc dosyc spora dawke na noc. Czasami mialam wrazenie ze podwojna warstwa nie wystarczy byc moze konsystencja kremo zelu zawinila w moim przypadku. Niezly na dzien pod makijaz. Byc moze dla osob bardzo mlodych. Tylko 2 gwiazdki poniewaz za taka cene juz mozna miec spory wybor.

Używam tego produktu od:1 miesiaca

dobry

Krem jest rzeczywiście bardzo miły, ma genialną konsystencję i takoż się wchłania. Skóra jest po nim delikatna i miękka. Ślicznie likwiduje opuchliznę. Tylko z tym rozjaśnianiem jakoś tak niespecjalnie sobie radzi. Nie to, że w ogóle nie ma efektów, bo niewielkie są, ale miałam kremy, które radziły sobie lepiej. Nie znalazłam jenak lepszego kremu w takiej albo niższej cenie.

Używam tego produktu od:pół roku

Świetny!!!

Otrzymałam dwie, sporej wielkości próbki kosmetyków Decleor (kremu pod oczy i maseczki pod oczy i na usta). O ile maseczka nie sprawdziła się na mojej skórze pod oczami (pieczenie, ciagnięcie, zaczerwienienie)-zużyłam ją więc tylko na usta, o tyle krem pod oczy okazał się idealny. Szalenie odpowiada mi jego lekka konsystecja, ani krem, ani żel, ale kremowo-żelowa formuła jest bardzo przyjemna w stosowaniu. Moja skóra pod oczami szybko go wchłania, nie pozostawiając żadnej powłoki. Czasem wchłania się tak szybko że wracam do łazienki i nakładam jeszcze jedną warstwę. Nie wiem czy nie przesadzam z tym podwójnym nakładaniem, ale mam wrażenie że moja skóra go spija jednym tchem. Efekt działania kremu to gładka, mięciutka skóra pod oczami. Moim zadaniem krem ten nie napina skóry i nie likwiduje zmarszczek (choć takowych nie mam), ale świetnie nawilża przez co drobne linie moga być spłycone. Na pewno w przyszłości kupię całą tubkę tego kremu.

Używam tego produktu od:dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań:próbka

Makijaż Maybelline

niezly

Nie skusilam sie jeszcze na zakup tego kosmetyku, a to dlatego, ze dostalam jego spora probke,ktora wystarczy mi pewnie na jakies 2 miesiace spokojnego uzywania (stosuje raz dziennie,na noc cos bardziej tresciwego,ostatnio repairwear clinique) - jakos jestem hojnie obdarowywana miniaturami kremow pod oczy:) a wiadomo jak trudno wykonczyc chocby jedna tubke, a jeszcze 2 razy w tygodniu eluage prewencyjnie...Tak czy inaczej ten lekki kremo-zel jest naprawde przyjemny. Jak na takie leciutenkie cos to naprawde dobrze nawilza,odpreza skore wokol oczu i dobrze sie wchlania. Ma bardzo delikatny zapach - a moze nie ma? Nie powoduje pieczenia czy podraznien (w przeciwienstwie do nieslawnej pamieci maseczki pod oczy z tej samej serii) jest wydajny. Daje tylko 3* bo nie wiem, czy podobnych efektow nie daloby sie osiagnac za polowe mniejsza cene - jak znam zycie to pewnie tak. Ale polecam,to dobry kosmetyk,w kazdym razie stan mojej skory jest niezmieniony-dobry (nie wiem, czy w moim wieku powinien sie juz pogarszac?-Mam 26 lat).

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie minitubki