Magic Eyes Mascara Volume Up (Tusz mocno pogrubiajacy)

Magic Eyes Mascara Volume Up (Tusz mocno pogrubiajacy)

Dzięki sferycznym cząstkom nadaje rzęsom panoramiczną objętość. Idealnie rozdziela rzęsy, nie skleja, nie kruszy się. Nowoczesna formuła tuszu zawiera przestrzenne cząsteczki, które idealnie pogrubiają rzęsy, zapewniając im przestrzenny efekt. Dzięki nowoczesnej formule tusz dokładnie przylega do rzęs, nie skleja ich i nie kruszy się. Doskonale pokrywa kolorem i zapewnia efektowną głęboką czerń.
Dla uzyskania naturalnego efektu należy nałożyć jedną warstwę tuszu, teatralny efekt sztucznych rzęs osiąga się poprzez początkowe pomalowanie samych końcówek i ponowne nałożenie drugiej warstwy na całą długość rzęs.

Cena: ok. 9zł/ 10ml

to jest wogóle tusz???

trafił w moje ręce jako gratis do kremu bielendy także nie wiem ile kosztuje ale szkoda na niego nawet 5 zł.
to coś wogóle nie maluje! dziwi mnie ze zostało nazwane tuszem do rzęs- i to w dodatku mocno pogrubiajacym- Kpina !
nie daje nawet najmniejszego efektu- chyba nie wypróbuje juz zadnego polskiego tuszu- tak mnie wkurzył ten wynalazek.

Używam tego produktu od: nie uzywam
Ilość zużytych opakowań: jedno w koszu na śmieci

dla lubicych naturalnosc

dostalam go od cioci ktora kupila jakis specyfik z bielendy na poprawienie wygladu biustu czy cos..

plusy:
-ladne opakowania
-dosc przyjemny zapach
-latwo sie zmywa plynem do demakijazu(miewalam takie ktore chcociaz nie byly wodoodporne to jednak na takowy plyn odporne byly:D)
-ladny kolor tuszu czarny, taki naturalny..
- rzesy sa niezwykle mieciutkie(jak na potraktowane tuszem:D) po nim..

ALE
- nie widze tego pogrubienia WOGOLE!
-nalozenie kilku warstw tez nie rozwiazuje problemu i efekt jest naprawde dlaje naturalny, tak jakby tlyko te rzesy przyciemnic..

reasumujac doskonaly dla ososb ktore lubia bardzo naturalny makijaz, u mnie efektu teatralnego tym tuszem uzyskac sie nie da, nie da sie uzyskac efektu ktory mnie zadowala..(raczje nie pzrepadam za delikatnymi naturalnymi makijazami)dlatego nie kupie tego produktu wiecej(w sumie i tka go nie kupilma:D:D)

Używam tego produktu od: tydzien