Polecamy: 3 DNI DO BIELI

M.A.C., Studio Fix Fluid SPF 15 (Podkład do twarzy)

M.A.C., Studio Fix Fluid SPF 15 (Podkład do twarzy)

Cena już od 109,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Studio Fix Fluid SPF 15 to płynna wersja słynnego pudrowego podkładu firmy MAC o nazwie Studio Fix. Daje naturalne średnie krycie, które można stopniować, jak również nieskazitelne matowe wykończenie. Nie zawiera olejków, długo trwa na twarzy, a dla codziennej ochrony przed słońcem zawiera filtr SPF 15.

fluidy
ujednolicające, matujące
Krycie
średnie

Super polecam

Jeden z najlepszych podkladów. Uwazam, ze wart jest swojej ceny.
Dlugo utrzymuje sie na skórze, daje ładne krycie.
Nie swieci sie. Nie wymaga dodatkowego matowienia.
Jedyny minus to brak pompki a zestawie, a cena samej pompki dosc wysoka.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1513656].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry podkład!

Jestem posiadaczka skóry tlustej. Większość podkładów niestety się u mnie nie sprawdza, gdyż szybko znikaja z mojej buzi,badź zwyczajnie się waża. Szukałam podkładu o podobnym wykończeniu do Revlonu Colorstay, zastanawiałam się pomiędzy Estee Lauder DL, a Mac Studio Fix. Wybór padł jednak na maca. Świetne krycie i trwałość! Bardzo wydajny, ładnie wyglada na buzi. Zdecydowanie lepiej aplikuje mi się go gabeczka niż pędzlem. Nie zapchał mnie. Mogliby jedynie dodać pompkę. Mimo to polecam z czystym sumieniem!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1498431].usefull || 0 }}% pomocna.

Wykorzystała: kilka próbek

Kultowy, jednak przereklamowany

Plusem jest na pewno bardzo duża gama kolorystyczna, zdecydowania wśród podkładów MAC można znaleźć podkłady dla bardzo jasne karnacji.

Podkład dedykowany jest dla cery mieszanej i tłustej i ma być długotrwały.

Producent deklaruje, ze jest to długotrwały podkład, jednak nie wtapia się w skore i pozostawia lepka warstwę, koniecznie trzeba go przypudrować, inaczej będzie się przemieszczał i trudno nałożyć np. róż czy bronzer.

Ma bardzo chemiczny zapach, który wyczuwam przez około godzinę po nałożeniu.
Podkład prezentuje się poprawnie na mojej mieszanej skórze przez około 5 godzin, później w strefie T zaczyna się warzyć.
Nie wyciera się plackami, jednak skóra po kilku godzinach od nałożenia wygląda nieświeżo.

Wydaje mi się, że jest to dobry kosmetyk dla skóry dojrzalej i suchej.
Posiadaczki mieszanej skóry na pewno będą musiały użyć mocno matującej bazy oraz bardzo mocno matującego pudru, żeby podkład wyglądał dobrze przez około 8 godzin, co niestety może być bardzo obciążające.
Dla skóry normalnej może to być dobry podkład.
Dla posiadaczek skory mieszanej trzeba się napracować, żeby dobrze wyglądał przez cały dzień, co sprawia ze nie jest to podkład do codziennego użytkowania.
Nie podkreśla suchych skórek, dobrze dogaduje się z kosmetykami pielęgnacyjnymi, jednak nie jest to podkład dla tłustej i mieszane cery

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1454452].usefull || 0 }}% pomocna.

Polki w mieście odcinek 5

fajny

Zacznę od tego, że moja skóra jest przetłuszczająca się choć mam wrażenie, że przesuszona w wieku lat 36. Oceniam kolor NC15, który w połowie stycznia mam wrażenie jest na mnie ciut za ciemny, ale jakoś daje rade. Kolor zdecydowanie wpada w żółty, co mi bardzo odpowiada. Daje matowe ale nie wysuszające wykończenie. Nie ma za mocnego krycia, co aktualnie również mi odpowiada. Przy dużych zmianach wymagających ukrycia może nie podołać. Osobiście nie potrafię nakładać kilku warstw podkładu, w mojej opinii (w dzień) wygląda to sztucznie i zawsze jest widoczne kilo kitu. Lepszym wyjściem jest dołożenie punktowe lub użycie również punktowe korektora.
Podkład po wykończeniu pudem wymaga czasami poprawki w ciągu dnia - skóra świeci się mocniej lub bardziej w zależności pewnie od miliona mających na to wpływ czynników. Nie wygląda się jednak, przynajmniej w mojej subiektywnej ocenie, jak posmarowana smalcem. Wydaje mi się że jest mnie trwały niż prolongware, niestety w okolicach nosa po kilku potarciach złazi, no i niestety zostaje na kurtce.
Zakupiłam go dla odmiany po prolonwearze. Na razie jestem zadowolona.
Zapomniałabym, na minus dla firmy należy zaliczyć to iż do podkładu, który nie kosztuje groszy TRZEBA DOKUPIĆ pompkę. Uważam to, za szczyt wszystkiego, zwyczajne marnotrawstwo i niepotrzebne tworzenie śmieci, bo niby po co mi zakrętka skoro nakładam pompkę???

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1446091].usefull || 0 }}% pomocna.

Specyficzny

Moja cera raz sie z nim lubi, a raz nie. Wydaje mi sie ze jest to kwestia kupowania podkladu zagranica - wtedy o wiele lepiej wtapia sie w skore i pieknie wyglada, nie wazy sie. Wersja kupiona w Polsce przez strone MAC byla srednia. Wazyla sie i cudem ja zmeczylam. Denerwuje mnie szklane opakowanie. Jeszcze duzo produktu zostaje na sciankach a juz nic nie leci :/
Ogolnie polska wersja to sredniaczek, wersja zagraniczna dobre 4+.
Bardzo ladnie wyglada nakladany plaskim pedzlem i wklepywany. Mam olbrzymie naczynka na twarzy - niestety nie radzi sobie z nimi, ale jeszcze nie znalazlam podkladu ktory sobie poradzi bez korektora. Plus za naturalny wyglad.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1434046].usefull || 0 }}% pomocna.

Dla mojej mieszanej cery-idealny!!

Podkład używam od 2 miesiecy,u mnie jako baza-krem nawilżający pharmaceris vita capilaril, nakładam podlad pędzlem hakuro H50 lekko zwilżonym wodą termalną i wyglada cudownie. Bardzo satynowo i naturalnie, jest lekki i po prostu śliczny (mam odcień nc15). Czoło przypudrowuje pudrem kryolan,gdzies w połowie dla zbieram sebum i lekko poprawiam pudrem. Podkład sie nie przemieszcza,nie zbiera. Z korektorem mac pro longwear tworzy idealne duo:)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1411906].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój hit

Kupiłam w USA i jestem zakochana. Odcień który kupiłam to NC37. Idealnie dopasowuje się do koloru mojej cery. Minusem jest słaba wydajność ... sporo produktu zostaje w opakowaniu którego nie da sie wycisnąć(mam opakowanie z pompką).

+cena (jest tani jak na produkt MAC)
+gama kolorystyczna
+dopasowanie do kolorytu cery
+na szczęście nie ciemnieje na twarzy
+fajnie matowi skórę nie tworząc efektu maski
+długotrwały

-mało wydajny
-zostaje dużo produktu w opakowaniu
-lekko wysusza i uwidacznia skórki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1401771].usefull || 0 }}% pomocna.

Wielkie rozczarowanie

Maca jako firmę lubię bardzo i uważam nawet za swoistą legendę w makijażu.
Podkład co prawda dostałam w prezencie a nie kupiłam sama, ale spodziewałam się po nim czegoś więcej... Zwłaszcza, że to podkład za ponad 100zł.

-nałożony na twarz wygląda sztucznie, z dziwnym połyskiem i efektem figury woskowej, wymaga mocnego przypudrowania, żeby wyglądał jako tako
-cera szybko zaczyna się świecić
-jest nietrwały, waży się, rozwarstwia, schodzi nierównomiernie
-kiepski stopień krycia, ciężko go równo nałożyć

Mnie rozczarował, nie poleciłabym go

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1395271].usefull || 0 }}% pomocna.

nie polubiłam go

Podobno ten podkład albo się kocha albo nienawidzi, ja go nie polubiłam. Dlaczego?

+ wydajny

- cena
- nieprzyjemny zapach
- podkreśla suche skórki
- tworzy nieestetyczne plamy
- nietrwały
- lubi się ważyć

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1383151].usefull || 0 }}% pomocna.

Mieszane uczucia

Rok temu, będąc na obczyźnie, weszłam do salonu Maca i kazałam sobie wybrać podkład. Dodam, że był środek wakacji, więc pani dopasowała mi odcień N15 - kolor, do którego, poza najcieplejszym miesiącem w roku nawet się nie zbliżam. Ale dopasowanie niezbyt funkcjonalnego odcienia, to akurat mój brak przewidywalności.
Do rzeczy - podkład jest prawdziwie żółty, bez poprawienia go jakimś bardziej neutralnym, wręcz wpadającym w róż pudrem - wygląda na twarzy niezdrowo. Jest bardzo ciężki. Tak naprawdę chodząc z nim, po raz pierwszy poczułam, co to znaczy efekt maski na twarzy. Krycie ma bardzo dobre - co by nie było - mojej cerze dosłownie zmienia kolor. Trwałość - też świetna. Sprawdzi się, jeśli chcemy mieć solidny makijaż na lato. Wykończenie matowe, ale bez użycia dobrego kremu pod podkład - cera po jakimś czasie zaczyna się świecić. Podkreśla suche skórki. Przyznam, że bardzo liczyłam na ten podkład, to był jeden z tych produktów, po którym oczekiwałam cudów. Cud się nie stał - w tej kategorii cenowej, stwierdziłabym, że jest wręcz przeciętny. Obecnie dodaję jego ociupinkę do podkładu 01 true match loreala i jest to moja ulubiona mieszanka na okres jesienno-zimowy. No ale nie z taką myślą kupowałam ten, co by nie było, drogi podkład.
Uwaga - przy zakupie tego fluidu trzeba się osobno wyposażyć w pompkę. Dla mnie to tym bardziej kit. No bo wiadomo, że trzeba takową dokupić (za jedyne 10$ plus tax... a w Polsce? Pewnie ok. 30 zł?), jeśli chce się używać produktu w sposób wydajny i higieniczny... także oprócz ceny samego produktu, trzeba sobie doliczyć osobno kupno pompki.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1373401].usefull || 0 }}% pomocna.