Studio Fix Fluid SPF 15 (Podkład do twarzy)

Studio Fix Fluid SPF 15

Cena już od 109,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Studio Fix Fluid SPF 15 to płynna wersja słynnego pudrowego podkładu firmy MAC o nazwie Studio Fix. Daje naturalne średnie krycie, które można stopniować, jak również nieskazitelne matowe wykończenie. Nie zawiera olejków, długo trwa na twarzy, a dla codziennej ochrony przed słońcem zawiera filtr SPF 15.

fluidy
ujednolicające, matujące
Krycie
średnie

Znasz skład tego produktu?

Napisanych recenzji: 141

Raczej rozczarowanie - chociaż bywa różnie

Ten podkład dla mnie był raczej rozczarowaniem.
Efekt krycia na mojej tłustej cerze daje tak krótki i słaby jak healthy mix.
Trzeba mieć mega nawilżoną skóre bo na tym podkładzie wychodzi każda sucha plamka, skórka i wygląda sie jak mumia. Mega maska i świecenie po 5 h.
Kolor NC15 strasznie żółty i nienaturalny - mi pasuje dopiero wiosa i latem na zime odpada - wyglądam jak chora na żółtaczkę.
Podkład drogi, pompke trzeba dokupić skończył mi się po 6 miesiącach codziennego używania - szkoda mi było go sprzedać lub oddac bo jest back to mac.
Jednak 3 gwiazdki mogę dac za to, że kiedy skóre miałam w dobrym stanie w wiosnę/lato to podkład sprawował się bardzo dobrze i rozsmarowywał się jak masełko.
Ja już więcej nie kupie, bo i dostępność jest problematyczna a colorstay jest w każdym rosmanie,

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1252396].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

czy warto?

wg. mnie podklad idealny na sezon jesien/zima. Podkład przy jednej warstwie ma fantystyczne krycie. Nie widać żadnych zaczerwienień ani niedoskonołaści, które pojawiają się na skórze. Nie tworzy efektu maski. Szeroka gama kolorystyczna pozwala na dobranie odpowiedniego koloru. Niestety moja skóra przy końcówce opakowania przestała go tolerować i ścierał się.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1248941].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 42

nie warty swojej ceny

zaczne od tego, iz mam podkład w odcieniu nc15, w revlonie jest to 150 buff, byłam zaskoczona tym ze jest troche za ciemny, czytałam duzo opinii ze jest to odcien dla bladziochow, ale ok, dobrze ze nie ciemnieje.
produkt ma srednie krycie, predzej w strone lekkiego niz mocnego zdecydowanie.
wykonczenie jest bardziej satynowe niz sie spodziewałam, probowałam zbudowac krycie i wydawalo sie, ze jest to mozliwe, jednak po chwili dziwnie sie w tych miejsach osadzał, po przypudrowaniu ten efekt był jeszcze intensywniejszy. dobrze sie trzyma, jednak wymaga kilku poprawek w ciagu dnia, co jak na podkład za ta cene jest wg mnie duzym minusem
mysle ze sprawdzi sie przy cerach normalnych i suchych, moze mieszanych, kwestia naszych oczekiwan
absurdem jest to ze pompke trzeba dokupic, mogliby juz ja wliczyc w cene produktu
za ta cene nie polecam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1246788].usefull || 0 }}% pomocna.

Polki.pl- Szulim

Napisanych recenzji: 22

Średni.

Mam cerę tłustą, bez jakichś ogromnych niedoskonałości, ale posiadam również piegi, więc od podkładu oczekuję, ze je przynajmniej częściowo zakryje, wyrówna koloryt i będzie miał matowe wykończenie. Bardzo mocno sie na ten produkt nakręciłam, oglądałam mnóstwo youtubowych recenzji, sporo czytałam aż w końcu postanowiłam kupić. Na stronie Douglasa była ostatnio promocja minus 15% na amerykańskie marki, więc zamówiłam go w odcieniu NC20. Co do koloru nie mam zastrzeżeń, mimo ze sugerowalam się youtubowymi swatchami udało mi się trafić w 10. Natomiast cała reszta mnie rozczarowała. Dotychczas używałam Double Wear, również nie był idealny, ale lepszego nie znalazłam. Myślałam, ze właśnie MAC go zastąpi. Niestety - nie zastąpi. Studio fix fluid na mojej twarzy wygląda nienaturalnie i ciężko przy kiepskim kryciu. Podkreśla pory, nawet mimo zastosowania bazy Porefessional. Próbowałem różnie - z bazą, z kremem, bez niczego. W każdym przypadku po 2 godzinach świece się niesamowicie, a warto dodać, ze używam pudru ryżowego z Kryolanu który dotąd nigdy mnie nie zawiódł i świetnie współpracował z różnymi podkladami. Z tym podkładem jednak to kompletna porażka. Dodatkowo podklad zostawia na mojej twarzy uczucie ściągnięcia i jakby maski. Moje piegi są nadal widoczne, nie wiem ile warstw trzebaby nałożyć by zakryć jakieś krostki. Nakładałam go zawsze bb lub pędzlem, nie pomogło. Podkład jest mocno ŚREDNI jak dla mnie. Jakość i wykończenie porównywalne do Colorstay Revlona, choć nie jestem pewna czy Revlon nie wypada jednak lepiej. Jestem na nie.
Plusy:
- wydajność
- gama kolorów
Minusy:
- "przetluszczanie" twarzy
- podkreślenie porów
- zapach farby olejnej
- brak pompki i windowanie ceny przez konieczność jej osobnego zakupu
- słabe krycie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1243728].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 18

Ciasteczkowy potwór

Ohh, jakaż to była droga porażka. Odwiedziłam salon MAC na ich pseudo szkoleniu (płaci się 250zł za szkolenie i później ta kasa jest do wykorzystania na zakupy w tym samym dniu). Zaproponowano mi podkład ten podkład jako idealny do cery mieszanej. Zaaplikowałam go w trakcie warsztatów i coś mi nie grało z kolorem NW13, że niby taki za jasny, ale pal licho, ja tak bardzo chciałam mieć w swej kosmetycznej kolekcji podkład MACa, przecież wszystkie jutuberki go tak chwalą, wizażystki malują na ślubniaki toż to musi być kosmetyczne cudo. Tiaaa.... Jednak do rzeczy,,,
- włażi w pory
- ciastkuje się w strefie T pozostawiając plamy, reszta jakby spływa
- próbowałam go na: żółtą bazę HD inglota, Mac oil control, porefessional benefitu, stay flawless 15 benefitu, krem nawilżający dermedic, krem matujący eucerin, bazę bell z biedronki i efekt za każdym razem ten sam - ciastulinek na nochalu i na czole
- w strefie T po tym jak się z na nim ciastkuje wydobywa suche skórki znikąd, nawet jeśli dzień przed zrobiony był solidny peeling
- na policzkach wygląda ok, nie jest to jakiś efekt drugiej skóry, ot efekt taki sam jak po colorstayu revlona
- cena nieadekwatna do jakości, na dodatek trzeba do niego dokupić pompkę, którą w MACu sprzedaja bez pytania czy się ją w ogóle chce
- nie da się go nakładać palcami, najlepszy efekt pędzlem lub bb, ale to też nie zapobiega efektu wysuszonego ciastka w strefie T, dla mnie to spory minus, bo w tej cenie oczekuje, że dał się nałożyć bez brudzenia dodatkowych narzędzi,
- śmierdzi bardzo chemicznie.
Plusy:
+ krycie średnie zgodne z opisem producenta
+ szeroka gama kolorystyczna.

Reasumując - moja MACowa porażka, potwierdzająca tezę, że MAC jest przereklamowany.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1232328].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

Dla mnie najlepszy

Na początek - absolutnie rozumiem wszystkie użytkowniczki, którym ten podkład nie pasuje, jednak podkład dobiera się do indywidualnych potrzeb, dlatego dla mnie jest idealny.

Mam ogromne problemy z cerą - trądzik i nieustanne przesuszenie. Krycie ma świetne, podobne do double wear, z tym, że nie wysusza. Oczywiscie, wysokie krycie idzie w parze z tym, ze jest to podklad bardzo ciezki, ale jesli komus nie zalezy na tak dokladnym maskowaniu wypryskow, a chcialby kupic cos lzejszego i mniej tłustego, to zawsze mozna wybrac jego wersję mineralną - wszystkie kolory są dostępne w obu wersjach. Kwestia zapachu jest kwestią sporną, ale na pewno mozna napisac o nim, ze jest bardzo mocny i jesli komus na starcie nie pasuje, to nie warto w niego inwestowac. Jest bardzo trwaly, po 15 h pracy bez poprawek dalej spelnia swoja rolę, jedyne co, to trzeba go "dopudrowac". Przy codziennym używaniu, starcza spokojnie na 6 miesiecy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1211328].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 9

Wykorzystała: kilka próbek

Za taki pieniądz nie warto

Liczyłam na wybawienie dla mojej tłustej w strefie T cery, ale się przeliczyłam.
+ ładnie utrzymuje kontur,
+ dobrze kryje
A teraz przejdźmy do minusów:
- nawet przypudrowany bardzo szybko się przetłuszcza,
- okropnie się ciastkuje,
- wysusza,
- cena.
Ja podkładom z MACa dziękuję.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1210583].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 51

nie

średni podkład
najpierw plusy:
cena może być
dostępność
nieżle wygląda na zdjęciach z fleshem

minusy:
kolory, tak tak za żółte
wygląd raz jest ok, a raz tragedia
mieszana cera, świeci się po 4 godzinach
wchodzi w zmarszczki pory itd
ściera siię
brudzi
i najgorsze ZAPYCHA gorszy od EL DW

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1196498].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

najlepszy!

Jak w tytule - najlepszy podkład jaki miałam do tej pory. Cena nie jest zachęcająca bo jest to już większy wydatek, jednak uważam, że jest adekwatna do jakości produktu. Wkurza mnie jedynie jedna rzecz - podkład za 120-130zł a pompkę i tak trzeba kupować oddzielnie. Ale to raczej czepialstwo niż jakaś realna wada. Mam kolor NC15; jaśniutki, żółty, nie ciemnieje. Nie wchodzi w pory i ma fajne pół matowe wykończenie, dobrze współpracuje z większością moich pudrów i korektorów. Utrwalony trzyma się spokojnie cały dzień. Poza tym ma też porządne krycie przy stosunkowo lekkiej konsystencji, nie czuć go na twarzy. Krycie można stopniować, co też jest zdecydowanym plusem. Opakowanie też jest fajne, szklane i ciężkie, eleganckie i profesjonalne. Jest dosyć wydajny bo spokojnie starcza mi na kilka miesięcy. Daję piąteczkę bo mimo wspomnianych wad i tak jest najlepszym podkładem z jakim miałam do czynienia i myślę, że ciężko będzie go zdetronizować.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1191868].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

Jak dotąd mój nr 1

Po stosowaniu przez długi czas Revlon Color Stay i Loreal True Match miałam ochotę na coś lżejszego i mniej matowego. Przez wiele osób studio fix uważany jest za ciężki-wg mnie jest tak akurat. Poza tym to pierwszy tak dobrze dobrany kolor.
Plusy:
- naturalny kolor (NW15)
- przyjemna konsystencja
- krycie średnie w kierunku do mocnego
- naturalny efekt

minusy:
- brak pompki w opakowaniu
- czasem może podkreślać suche skórki
- mocny, syntetyczny zapach (jak farba do ścian)
- cena

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1173173].usefull || 0 }}% pomocna.