Jedwabista Gładkość, Krem wygładzający bez spłukiwania

Jedwabista Gładkość, Krem wygładzający bez spłukiwania

Zgłaszająca osoba: 147396

Krem wygładzający bez spłukiwania Dove jest przeznaczony do włosów przesuszonych, niesfornych i pozbawionych blasku.

Ułatwia uzyskanie optymalnego efektu gładkich i lśniących włosów, który wygładza niesforne kosmyki a także tworzy na włosach dodatkową ochronę podczas ich prostowania, nie obciążając ich przy tym nadmiernie. Można stosować go po wcześniejszym nałożeniu odżywki, bądź bezpośrednio po zastosowaniu szamponu, na suche lub mokre włosy, na całą ich długość lub tylko dla wygładzenia końcówek. Jeśli fryzura w ciągu dnia wymagać będzie dodatkowego wygładzenia również bez obaw nakładamy na odstające kosmyki niewielką ilość kremu.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Dimethiconol, Cetrimonium Chloride, Polyquaternium-16, Parfum, Silk Amino Acids, Isopropyl Myristate, DMDM Hydantoin, Disodium EDTA, Cetyl Hydroxyethylcellulose,

Silica, Polysorbate 60, Dimethiconol/Silsesquioxane Copolymer,

Sodium C14-16 Olefin Sulfonate, Trideceth-12, Hydrochloric Acid, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Borago Officinalis, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Sodium Benzoate,

Imidazolidinyl Urea, Sodium Chloride, Lysine Hydrochloride, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Butylphenyl, Methylpropional, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, CI 47005, CI 16255

Cena: ok. 10zł/ 200ml

nie dla mnie

Używałam go po umyciu na mokre włosy. Bezpośrednio przy nakładaniu włosy mi wypadały! Nakładałam na włosy ilość kremu wielkości winogrona jak pisało na opakowaniu i nie było żadnego efektu. Trzeba go nałożyć bardzo dużo by uzyskać efekt wygładzenia ale dzięki temu prostownica nie jest już potrzebna. Po użyciu kremu na drugi dzień włosy są przetłuszczone.

niesamowity produkt

Mój ulubiony specyfik do wygładzania włosów.

PLUSY:
- bez spłukiwania
- ładny zapach
- rzeczywiście wygładza
- przystępna cena
- dobry aplikator (pompka), acz nie wiem jak będzie z końcówką produktu

MINUSY:
- trzeba nałożyć sporo specyfiku, by było widać efekty

Używam tego produktu od: rok

Gładkie, proste włosy- TAK !

Nie wiem dlaczego to cudowne mleczko jest tak trudno dostępne, przynajmniej w moim mieście. Mam długie, naturalne blond włosy, które zdane są na jeden zabieg: codzienne mycie i suszenie. Nie stosuję żadnych farb, lakierów, żeli czy innych chemicznych świństw. Moje włosy są z natury proste ale ...gdy tylko poczują wilgoć mają tendencję do falowania. Tak się nie dzieje po zastosowaniu tego mleczka. Wtedy to włosy są idealnie proste, cudownie miękkie, błyszczące, absolutnie nie obciążone czy tłuste. Wystarczy kulka wielkości orzecha włoskiego aby uzyskać pożądany efekt. Mleczko jest idealne, najlepsze na rynku, ładnie pachnie. Szkoda tylko, że jest tak ciężko dostępne.

Używam tego produktu od: trzech lat
Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Manicure - pastelowe paski

bardzo dobry !

Kupiłam przypadkowo, szukając kremu, mleczka bądź balsamu by wygładzić moje niesforne loki. I z tego jestem bardzo zadowolona ! Używam na suche włosy. Ładnie podkreśla loki i fale, przy tym je wygładza i nawilża. Włosy są miękkie i sprężyste. Używam bardzo małą ilość, można kilka razy w ciągu dnia.
Nie wiem dlaczego ten produkt ma złe opinie, może to kwestia użytkowania. ?

Używam tego produktu od: tygodnia

Nie polecam wymagajacym

Mam wymagajace wlosy. Z tendecja do wypadania, przesuszania, puszenia i tym podobnych. Jesem wiec zmuszona do ciaglego dbania o moje klaczki. Wybrobowalam wiele produktow, jednak ten produkt nie spelnij moich oczekiwan.
Minusy:
- przy malej ilosci wogole nie wygladza, a przy wiekszej skleja je w straki,
- okropny, mydlany zapach,
- zadnych wlosciwosci nawilzajacych.

Plusy:
-cena.

Daje 2 gwiazdki za cene, ktora jest na kazda kieszen.

Używam tego produktu od:listopada

Bardzo dobry produkt !!

Mam włosy falowane, często się elektryzują i nie chcą się ładnie układać ;( Ten krem jest naprawdę rewelacyjny, lecz do włosów kręconych(moja mama takie ma) - nie sprawdza się jako wygładzacz , al ładnie podkręca włosy ;)

fajny kremik

Mam włosy kręcone, w ktorych naturze lezy nadmierne puszenie się. tego problemu krem nie potrafi rozwiazac do konca.
Mimo tego, że nie sprawdza się w swojej głównej roli(wygładzanie), w sposób wyraźny nawilża włosy, podkrecając ich skręt.poprawia kondycję wlosów. dodatkowym plusem jest fakt iz moze byc stosowany na mokro i na sucho. kolejny plus za cene.

Używam tego produktu od: 2 lat z przerwami

mój Ci on!!!:D

Ten krem jest po prostu świetny! Zdecydowanie najlepszy ze wszystkich kosmetyków wygładzających, jakie kiedykolwiek miałam.
+super wygładza włoski- nie puszą się po nim
+nie obciąża!
+efekt wygładzenia nie jest doraźny- włosy są zdecydowanie gładsze nawet bez stosowania tego kosmetyku.
A oprócz tego:
+ładny zapach
+estetyczne opakowanie
+wygodny dozownik
+niska cena

minusów brak

Zakochałam się bez pamieci <3

sama nie wiem

moej wlosy sa bardzo przesuszone, wypadaja , wymagaja szczegolnego nawilzenia . koncowki zawsze szybko sie rozdwajaja, bardzo brzydko wygladaja. uzywma odzywki wax, nie jest ona do czestego stosowania, wiec kupilam oprocz maseczki z serum dove , ten krem wygladzajacy. uzywam go w sumie tylko na koncowki bo boje sie przetluszczenia i obciazenia zbytniego wlosow. sama nie wiem czy jestem zadowolona z dzialania tego produktu. nie uzywalam do tej pory ani jedwabiu do wlosow,ani zadnego serum na koncowki zwiec ciezko mi sie wypowiedziec... wiem tyle ze wlosy sie nie placza po tej odzywce, koncowki wygladaja na mniej przesuszone. nakladam jej bardzo bardzo malo, tak jak napisane na opakowaniu wielkosc winogrona ;p ale z tych malutkich kulek :) wydaje mi sie ze odzywak ta bedzie bardzo wydaja. plus za opakowanie wygodne w dozowaniu.

Używam tego produktu od:2tygodnie

+wydajny
+łatwa aplikacja
+ładny zapach

-lekko obciąża włosy

przeszkadza mi to, że krem powoduje szybsze przetłuszczanie się włosów.Obciąża włosy i SKLEJA je. Po dłuższym stosowaniu jestem średnio dobrze do niego nastawiona.
Używam tego produktu
od:dłuuuugo

ujdzie

Włosy niby są od tego kremu miększe w dotyku i wygładzone, ale nie na długo. Nie da się go stosować bez prostownicy. Z kolei delikatny zapach po nałożeniu kosmetyku na włosy i podgrzaniu ich prostownicą zmienia się w drażniący. Opakowanie trochę beznadziejne - boję się wziąć go gdzieś ze sobą w kosmetyczce, żeby mi się nie wylał...
Ogólnie mógłby być lepszy, ale wtedy pewnie przetłuszczałby włosy. Odejmuję tylko jedną gwiazdkę, bo jak na odżywkę bez spłukiwania niezły jest - tylko ten okropny zapach i opakowanie..

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chemiczna prostownica

Ogólnie mam mieszane uczucia. Niby wygładza, ale wydaje mi się, że to efekt obciążenia włosów. Duszący zapach sprawia, że nie do końca miło się używa tego specyfiku. Konsystencja i aplikacja ok. Chociaż minus, że pompka nie pozwala na wydobycie z opakowania resztek. Duży plus za wydajność - 1 opakowanie stosowałam chyba przez pół roku. Po użyciu włosy są bardzo miękkie, wygładzone, ale szybko się przetłuszczają.
Mam wrażenie że to maksymalnie napakowana chemią mieszanka, dlatego nie potrafię mu zaufać. Chyba już nie kupię...