Embrace for Her EDT

Embrace for Her EDT

Jest jak historia miłości, zainspirowana najgorętszymi emocjami. Zaczyna się ekscytującą eksplozją orzeźwiających owoców. Romans rozkwita wraz z nutami różowych i białych kwiatów jaśminu, którym towarzyszą róże, fiołki i soczysta, słodka brzoskwinia.

Cena: 84zł/ 50ml

Piękne fiołki tylko zapach niedostępny;/

Zakupiłam rok temu w maju. Zapach idealny na wiosnę i lato. Czuć piękne fiołki bardzo świeże. Doskonale sprawował się przy temperaturach + 25 . czułam się świeżo i delikatnie pachniałam. Zapach nie narzuca się jest dyskretny aczkolwiek bardzo długo pachnie. Mój nos najbardziej wyczuwał fiołki. Mozna powiedzieć że to zapach zakochania;) szkoda że nie można go dostać;(

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 1-50ml

Lekkie kwiatki

Lubię testować nowe zapachy, skusiłam się więc i na ten. Zapach jest bardzo, ale to bardzo delikatny. Czuję lekki aromat kwiatów, takich wiosennych, świeżych i radosnych. Nie wyczuwam nut owocowych, za to różę i fiołki-ale ich zapach jest naprawdę delikatny, nienarzucający się. Idealne na co dzień, do pracy na romantyczny spacer w wiosenny poranek. Jakość średnia.

Używam tego produktu od: parę miesięcy
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Delikatny

Ja osobiście oceniam go pozytywnie. chociaz spotkałam się ze stwierdzeniem, że jest zapachem dla starszych pań, ale to rzecz gustu.
Bardzo delikatny, kwiatowy. Raczej na wiosnę lub lato, świeży, dziewczęcy

Używam tego produktu od: dawno nie pamiętam...
Ilość zużytych opakowań: połowa 3

Manicure - pastelowe paski

Pięny!

Koleżanki pytają czym tak pięknie pachnę!

Embrace to woda bardzo delikatna, jednocześnie słodka i świeża. Ten zapach nie jest NA Tobie, jesteś nim OTULONA.
Zakochałam się w nim od powąchania próbki.

Mi się wydaje czasami, że jest nietrwały, ale to ja szybko przyzwyczajam się do zapachów. Psiknę się rano, a przez inne osoby jest wyczuwalny jeszcze po południu i to intensywnie.

Poluję na niego w promocjach i płacę nie więcej niż 60 zł

Ilość zużytych opakowań: 4 butelki

jest ze mną od dłuższego czasu

Jestem posiadaczką już 3 flakonika tej wody i wiem, że nie znudzi mi się na pewno. Uważam, że zapach jest dość charakterystyczny - słodki z nutą czegoś ostrzejszego. Wg mnie najładniejszy zapach z oriflame. Jest ze mną już jakiś czas i napewno z niego nie zrezygnuję. Trwałość? Czasami wydaje się trwały a czasami nie ale ciągnie się za mną napewno

Ilość zużytych opakowań: 3 zaczęte

Ciepły

Zapach kwiatowo-owocowy, lekki. Zgodzę się z poprzedniczką, że zapach przypomina nieco krem Nivea. Na mojej skórze wyostrzają się słodkie nuty, co przy dłuższym stosowaniu może być nużące. Zapachu używałam w sezonie jesienno-zimowym. Na letnie dni zapach wydaje się być zbyt słodki. Zapach na co dzień, do pracy/szkoły. Opakowanie ładne choć niekoniecznie poręczne.

Używam tego produktu od: rok temu

Piękne !

Dostałam próbkę tego zapachu od konsultantki i muszę przyznać, że oczarował mnie od pierwszego wąchnięcia. Zapach ciężko przypasować jednoznacznie do konkretnej kategorii - czuję w nim owocową słodycz, ale lekką, dziewczęcą, a nie tandetną i duszącą, są też nuty kwiatowe, a gdy zapach trochę się rozejdzie, wyczuwam tak jak jedna z poprzedniczek kremową, delikatną nutę. Zapach ciepły, otulający, idealny do noszenia jesienią i zimą. Większość wypowiadała się negatywnie co do trwałości, ja jestem w szoku, bo żaden EDT nie trzymał się tak długo, jak Embrace. Poza tym próbeczka wydajna, z tego co widzę w katalogu, flakonik niczego sobie, chętnie kupię, jeśli zapach pojawi się w promocji :)

Ilość zużytych opakowań: próbka 10 ml

Może być

Zapach ogólnie z serii tych delikatno - owocowych. Wyczuwam w nim nutkę słodyczy tak jakby landrynki... Ogólnie zapach jak na wodę toaletowa nie trzyma się dość długo (jakieś 3godzinki max, a później czuć go tylko przy skórze). Tak jest niestety ulotny... Bardziej dla romantyczki... Flakonik sam nie prezentuje się zbyt dobrze, lepiej wygląda złączony w parze z Emrace him he he :)
Mój zapach niestety się zmienił, lecz pamiętam kilka dni temu jak pięknie unosił się z mojej skóry.
Psikacz na lato czy wiosnę :):):)
Za lekki na zimowe dni czy wieczory.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: jedno męcze...

Mój ulibiony zapach

Kocham ten zapach. Jest słodki ale nie do przesady- taki wręcz idealny. Trzeba powąchać żeby się do niego przekonać. mi spodobał się od pierwszego powąchania na zapachowej stronie w katalogu
W.g. mnie najładniejszy zapach Oriflame.
Trochę krótkotrwały ale wybaczam mu to.:)

Ilość zużytych opakowań: 4 albo 5

przyjemny

Kupiłam Embrace bo spodobał mi się zapach na kartce zapachowej w katalogu. Tuż po aplikacji czuję coś kremowego, coś co przypomina mi zapach kremu Nivea i ta nuta podoba mi się najbardziej, jest lekko pudrowa. Następnie wyłaniają się nuty kwiatowe i brzoskwinia, jest tutaj faktycznie słodka jak w opisie. Kwiaty które czuję to wymienione w składzie fiołek i róża. Wszystko byłoby pięknie gdyby nie to że zapach z czasem na mojej skórze lekko gorzknieje i mi się to w nim nie podoba. Mimo wszystko używam tego zapachu na codzień i go lubię.

Używam tego produktu od: około miesiąca

słodziak z klasą

Ten zapach ma w sobie to coś...jest bardzo kobiecy wręcz powiedziałabym dziewczęcy. Kojarzy mi się z latem i beztroską. Najwięcej czuć w nim brzoskwinke otuloną landrynką albo karmelem i czym jeszcze co sprawia, że zapach ten nie jest zwykłem lukrowanym słodziakiem ale ma zadziorny pazurek. Kwalifikuje go jako zapach niezwykle ciepły i dający specyficzne poczucie bezpieczeństwa po jego użyciu najchętniej wtuliłabym się w ramiona męża:)) Trwałość przeciętna ale nie odejmuje gwiazdki bo zapłaciłam za niego 40zł więc cudów nie oczekuję. polecam serdecznie

Używam tego produktu od:3tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

cukier, puder, kwiatki

Zaczyna się świeżo i dość pudrowo, później rozwijają się kwiaty, a gdy pudrowe nuty łagodnieją zapach staje się bardzo ciepły, wyczuć syrop. Lubię tylko rozwinięcie gdy pudru już nie czuć. Może gdyby dorzucić trochę przypraw to byłby ciekawszy, bo tak jest dość banalny. Dziewczęcy, zapadający w pamięć, ale nie mam ochoty do niego wracać.

Używam tego produktu od: ponad roku