Talia Fitness, Kostka wyszczuplająco - masująca z dodatkiem naturalnych alg (nowa wersja)

Preparat przeznaczony do mycia i pielęgnacji każdego rodzaju skóry, szczególnie polecany do masażu ciała w miejscach narażonych na nadmierne gromadzenie się tkanki tłuszczowej, powstawanie cellulitu i rozstępów. Polecany do pielęgnacji ciała oraz w profilaktyce antycellulitowej ramion, ud, pośladków oraz miejsc dotkniętych zmianami. Dzięki połączeniu naturalnych składników ze sproszkowanymi algami morskimi, które są źródłem soli jodu, wapnia i magnezu, kostka glicerynowa zapewnia delikatny masaż ciała i oczyszcza skórę z martwych komórek naskórka. Skutecznie wspomaga redukcję cellulitu, rozstępów i nadmiaru tkanki tłuszczowej. Głęboko nawilża, odświeża i energizuje skórę. Stosowanie kostki w widoczny sposób poprawia kondycję i wygląd skóry, zwiększa jej jędrność i sprężystość, nadaje ciału naturalną miękkość i aksamitną gładkość. Regularne stosowanie pozwala zachować smukłą i zgrabną sylwetkę.

Świetne mydełko!

Nigdy nie lubiłam kostek, ale to mydło mnie zachwyciło. Świetnie peelinguje, wygładza i ujędrnia, przyjemnie pachnie i jest taniutkie. Używam od niedawna, a zauważyłam poprawę w wyglądzie ud i pośladków - dużo gładsze i mniej galaretowate. Dla mnie rewelacja i nie uwierzyłabym, gdybym usłyszała od kogoś, że mydło może tak działać.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: nawet nie pół

super!!!

Polecam. Ja jestem zadowolona z tego produktu. Kupiłam, ponieważ czasem lubię próbować nowe rzeczy. Kostka ta mnie nie zawiodła. Pomogła odzyskać jędrność mojego brzucha. zmniejszyła rozstępy. Oczywiście dodam że trzeba ją regularnie stosować, i dosyć energicznie wmasowywać w skórę. Bardzo ładnie pachnie. jak dla mnie super!!!!!!!

Używam tego produktu od: 6 misięcy
Ilość zużytych opakowań: 4 kostki po 85 g

Doskonałe!

Nigdy nie uwierzyłabym, że mydło może zdziałać cuda w walce z cellulitem. A jednak :)
Ta niepozorna kostka jest niesamowita. Skóra po jej użyciu jest ujędrniona, wygładzona, doskonale przygotowana do przyjęcia dalszych kosmetyków (choć i sama bardzo dobrze daje radę cellulitowi). Masaż jest niezwykle przyjemny dzięki drobinkom, które dość mocno peelingują skórę, poprawiając krążenie. W połączeniu z gąbką antycellulitową można pozbyć się uporczywego cellulitu. Ma świeży morski (leśny?) zapach - mnie zawsze relaksuje po ciężkim dniu lub budzi, gdy mydła użyję rano.
Jedyny minus to szybki rozpuszczanie się mydła, trzeba uważać na przypadkowy kontakt z wodą, gdyż może całe się rozpaść.

Niezwykły kosmetyk za niewielkie pieniądze.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: kilka

Starzenie się skóry - dieta

średni

kostka raczej drapie moje cialo niz peelinguje, stosuje ja sporadycznie razem z masazerem pod prysznic. Ogolnie to nie lubie mydla do mycia ciala , wole zele czy mleczka pod prysznic, dlatego nie moge jakos zmeczyc tej kostki..

Używam tego produktu od:kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań:dalej mecze 1

DOBRY PEELING;)

BARDZO DOBRA JAKO PEELING:) Kostka naprawdę pobudza krążenie, rozmasowuje tłuszczyk, przez co łatwiej go spalić. Starcza na sporo czasu (no, ale ja jestem za leniwa by używać jej regularnie;)). Skóra po użyciu jest idealnie gładka.Używam tego produktu od: rok

słabiutka

Z radości, że wreszcie udało mi się znaleźć to mydełko kupiłam od razu dwie kostki i niepotrzebnie, bo się na nim zawiodłam.

Owszem, zapach przyjemny.

Jako peeling też się spisuje, ale do jakiegoś czwartego mycia, potem się rozpuszcza niemiłosiernie, leci z rąk, a do rękawic się przylepia, nie ma szans się potem nim porządnie "wyszorować".

Co do kwestii wygładzania to niejeden żel robi to o wiele lepiej.

Do tego mało wydajne, nawet biorąc pod uwagę niską cenę.
Mnie starczyło na tydzień!

Odradzam.

Używam tego produktu od:już nie używam

drapak - ścierak

Kupiłam w zestawie z kremami do ciała, mimo tego, że żadnych smarowideł nie potrzebuję to nie mogłam oprzeć się niskiej cenie zestawu.
Najpierw wypróbowałam kostkę myjącą, ponieważ mam dość miłe wspomnienia kostki z owsem innej firmy. Ten produkt też mnie nie zawiódła ale i nie zachwycił. Z przyjemnoiśćią zużyją ale drugi raz raczej nie kupię.
Zapach odpowiada mi - morski, dość orzeźwiający, ale nie dusi. Kolorek ładny, kostka ma zwartą strukturę i nie łatwo ją rozmemłać w wodzie - a to lubię.
Pełno w niej ścierających, bardzo twardych drobinek. Bardzo mocno trą i scierają - naprawdę trzeba uważać żeby się nie poranić jak się dociśnie mydełko.
Na uda i pupę ok, ale trezba uważać na delikatniejszych partiach ciała.
Nie wierzę, żeby mydło mnie wyszczupliło więc tego nie badałam i nie oceniam - ściera dobrze - nawet trochę za dobrze :)

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań: