Time Prevent, Eye Stick SPF15 (Sztyft do pielęgnacji okolic oczu)

Time Prevent, Eye Stick SPF15 (Sztyft do pielęgnacji okolic oczu)

Pojemność 1,6 g

Peptydy z nasion drzewa Moringa, witamina E i filtry SPF 15 zapobiegają przedwczesnemu starzeniu się skóry wokół oczu. Pigmenty rozpraszające światło optycznie wygładzają zmarszczki i błyskawicznie nadają skórze promienny, gładki wygląd. Wygodna forma sztyftu ułatwia rozprowadzenie i ogranicza ryzyko wniknięcia kosmetyku do oczu.

taki sobie

Plusy:
-bardzo wygony w użyciu, dobrze się rozprowadza
-jest bezzapachowy
-posiada filtr nr15 co chroni skórę oczu przed działaniem promieni słonecznych

Minusy:
-czasem używam tuszu do rzęs (wodoodpornego!) a ten krem go rozpuszcza -makijaż sie rozmazuje...
-skóra w miejscu nałożenia się błyszczy.
-krem jest mało wydajny, szybko się zużywa.

Ilość zużytych opakowań: niecale jedno

ok

Ja byłam z niego zadowolona, świetnie się rozprowadza co ważne jest przy nakładaniu wszelakich preparatów po oczy, a myślę, że jak każdy kosmetyk trzeba używać go regularnie czyli codziennie, a nie przez cały rok z przerwami, aby uzyskać pożądany efekt.. A peptydy z nasion drzewa Moringa są wielką innowacją w kosmetologii co chwali sie Ori. Używam tego produktu od2 m-ce

tłuścioch

Kupiłam jak był w dużej promocji, i na szczęście ponieważ cena regularna nijak ma się do wydajności i jakości. Sztyft jest wygodny w użyciu, dość łatwo można rozprowadzić warstewkę kosmetyku w okolicach oka - udaje się tego dokonać nawet nie naciągając za bardzo skóry.
Ne uczula, nie pachnie, nie wysusza.
Niestety, jest bardzo tłusty, co prawda nie spływa z oka, ani nie błyszczy się nieprzyzwoicie, ale co z tego skoro na dzień się nie nadaje, bo rozpuszcza każdy - nawet wodoodporny tusz do rzęs. Po kilku godzinach pod okiem miałam czarną plamę od tuszu i wyglądąłam jak ofiara przemocy domowej.
W końcu postanowiłam zuzyć na noc i w tej roki sprawuje sie ok, tylko po co mi na noc filtr SPF15.
W sumie to cieszę się, że już mi się kończy, bo zdenerwował mnie swoim zachowaniem okrutnie.

Używam tego produktu od:roku z przerwami
Ilość zużytych opakowań: prawie całe 1