Citrobiotic, Antyrodnikowy hydropeeling do mycia twarzy i ciała

Citrobiotic, Antyrodnikowy hydropeeling do mycia twarzy i ciała

Zgłaszająca osoba: odagnieszka

Delikatny preparat złuszczający zrogowaciały naskórek. Oczyszcza, wygładza, łagodzi podrażnienia i ułatwia wchłanianie substancji pielęgnujących. Doskonały do stosowania dla każdego rodzaju skóry - niezależnie od wieku. Zawiera granulki wosku jojoba, które przy ścieraniu dodatkowo łagodzą i pozostawiają na skórze cienką warstwę ochronną.

Cena: 19zł

nieskuteczny

Nie jestem zadowolona z tego peelingu. Ma przyjemna kremowa konsystencje, nikly zapach, nie podraznia, nie uczula, jednak nie sciera martwego naskorka. Uzywalam zarowno go do skory ciala, jak i delikatniejszej skory twarzy i za kazdym razem mialam wrazenie, ze jest za lagodny. Scierajacych granulek jest zbyt malo i sa zbyt miekkie i oble, by mogly dostatecznie scierac skore. Uzywam go teraz codziennie zamiast plynu do mycia twarzy bez obawy, ze ja podraznie czy zanadto zluszcze. Wole peelingi mechaniczne o ostrzejszych i mniejszych drobinkach, ktorych jest znacznie wiecej w preparacie.

nie podrażnia

rzadko używam peelingów ściernych, ale ten jest delikatny, kupiłam go do ciała, później zaczęłam używać do twarzy. Wszystko tak jak obiecuje producent. Skóra póxniej jest delikatna, a nie taka sucha i "bezbronna" jak po innych peelingach. Wogóle polecam całą serię.

na pięć!

Najlepszy peeling jaki miałam od niepamiętnych czasów. Skutecznie odświeża cerę i czyni to w sposób niesamowicie łagodny(nie ma mowy o czerwoności oblicza bezpośrednio po zastosowaniu, co nierzadko ma miejsce), idealny więc do porannej aplikacji. Nie podrażnia mojej skóry traktowanej kwasami czego się początkowo obawiałam- sądzę, iż nie wyrządziłby szkody cerom wrażliwym- a do tego wszystkiego prześlicznie pachnie. Moje opakowanie różni się nieco od zaprezentowanego powyżej, jest w formie pojemniczka z pompką(licha owa pompka, ciężko nam się współpracuje), jak pianka do mycia twarzy.Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

Serum na zmarszczki

taki jak trzeba

Wszystko jest takie jak trzeba w tym peelingu. I drobinki: nie za duże, nie za małe. I ich ilość. I konsystencja produktu. Zawartość jojoby chroni skórę przed podrażnieniem. W efekcie po użyciu skóra jest dobrze złuszczona, odświeżona, przepiękna. Podobnie jak pianka do demakijażu ma przyjemny cytrusowy zapach. Bardzo wydajny.

Bardzo dobry

Kupiłam z czystej ciekawości , dodatkowo zachęciła mnie promocyjna cena. Peeling jest dość rzadki, lejący się, urzeka przepięknym (jak dla mnie) grapefruitowo-cytrynowym zapachem. Aż przyjemnie się go używa:))Drobinki peelingujące dość drobne, ale podczas używania " czuje" się ich działanie na skórze. Peeling bardzo dobrze złuszcza, oczyszcza cerę, twarz jest bardzo gładka , odświeżona i nieco zaróżowiona (ale po chwili zaróżowienie ustępuje).Wg. mnie bardzo dobry produkt, duża pojemność- więc wystarczy na długo, ale odejmuję gwiazdkę za niewygodne opakowanie. Mnie dozownik nie pasuje wolałabym coś wygodniejszego w użyciu- może tubę.Generalnie polecam, mnie ten kosmetyk zachęcił do wypróbowania innych produktów z serii Citrobiotic

Fajny

Bardzo przyjemny, w ogóle cała seria citro jest wspaniale odświeżająca. Peeling ładnie się pieni i bardzo delikatnie złuszcza. Poczatkowo wydawało mi się, że drobinek jest za mało, ale gdyby było ich więcej nie nadawałby sie do mycia. Opakowanie jest niewielkie, ale wydajne. Na pewno kupię drugi.

niestety nie dla mnie:(

Kupiłam ten piling razem z maseczką po przeczytaniu tylu pozytywnych opinii.Trochę byłam zdziwiona od razu że jest to piling zarówno do ciała jak i do twarzy ale postanowiłam spróbować.Niestety moja wrażliwa cera nie mogła go znieść.Drobinki ścierne były stanowczo za ostre.Przy masażu pilingiem odczuwałam wręcz ból.Piling ma zapach grejfruta ale jak dla mnie dość mdły i przez to nieprzyjemny.Użyłam go tylko raz, niestety na więcej nie pozwoliła mi cera.

naprawdę doskonały!

Bardzo, bardzo polecam, świetnie oczyszcza cerę, sprawdza się też jako skuteczny peeling do ciała. Nie podrażnia, nie uczula, cudownie pachnie i odświeża. Stosuje go też mój Misio, cierpiący na AZS i jest zadowolony.Cała ta seria to strzał w 10!