Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Guerlain, KissKiss Lipstick (Szminka do ust)

Guerlain, KissKiss Lipstick (Szminka do ust)

Pojemność 3,5 g

Pomadki Kisskiss są esencją doskonałości Guerlain, sugestywne, eleganckie,zmysłowe. Pomadki te są symbolem nowoczesnego luksusu, przy tym są praktyczne i łatwe w noszeniu. Nadają się na każdą okazję.
Łatwe do nałożenia pomadki Kiss Kiss charakteryzują się wysokim komfortem noszenia oraz zmysłową teksturą.
Satynowa tekstura każdego koloru wzbogacona jest refleksami pigmentów, które naśladują kamienie szlachetne. Refleksy te grają ze świałem, nadając ustom lśniący efekt oraz czystość i głębię koloru.

Kompleks CreamSoft (skłądający sie z witaminy A -retinyl palmitate, alfa-bisabololu oraz wosków) w połączeniu z olejkami nadaje ustom miękkość oraz zapewnia wielogodzinne nawilżenie. Usta stają się odzywione oraz pełniejsze. Witamina E wygładza ich powierzchnię oraz wzmacnia je.
Dostępne w 22 kolorach.

w sztyfcie
nawilżające
Efekt
perłowe

Rewelacyjne! Piękne kolory, długo utrzymują się na ustach i do tego nawilżają! Bardzo je lubię!

Cudne pomadki. Mam 3 i stosuję je na zmianę od roku. Są bardzo wydajne. Poza tym same plusy:
+ nawilżanie
+połysk i kolor trzyma się kilka godzin
+nie ścierają się szybko nawet podczas spożywania posiłków
+ łatwe do sprania z ubrań (co przy trwałości na ustach jest rzadkim plusem :)
+piękny zapach, taki typowy dla tej marki - lekko fiołkowy
+miłe odczucie nawilżenia na ustach nawet zimą
Znakomite! Jedne z moich ulubionych! Polecam!

The best

Jestem fanką czerwonych szminek, a te jak wiadomo przysparzają sporo problemów....idealnie umalowane usta na czerwono to nie lada sztuka!
Ta pomadka jest super! Nie wymaga konturówki bo nie wychodzi poza obszar ust i nie wgryza się w skórę. Nie osiada na zębach - co przy czerwonych szminkach jest zmorą.... Równomiernie ściera sie ( przy jedzeniu i piciu). Nie wysusza ust, jest bardzo lekka, nie czuć jej praktycznie na ustach. Trwałość - jeśli nie jemy - bardzo dobra, picie- średnio. Kolory są piękne, powiedziałabym- naturalne. Mam kolor 325( rouge kiss) - idealny na codzień, taki...poziomkowy, ciepły.
Napewno nie jest to moja ostatnia szminka z tej serii! W końcu piękna i praktyczna czerwona szminka!

czerwień dla zabieganych

Nabyłam w sieci Douglas.
Posiadam odcień 325, średnia czerwień, dość nasycona, ale wesoła, bo wpadająca w odcień poziomkowy.

+ długo się trzyma, choć nie sprawdza się u mnie z jedzeniem, bo zjada się od środka, to trzeba przyznać, że po wielu godzinach usta są nadal zabarwione na czerwono i żywe.
+ transparentna, nie trzeba się tak starać jak przy aplikacji eleganckich, kryjących czerwieni (dużo mniej wymagająca przy nakładaniu od np. droższej siostry Guerlain Rouge G), tu obejdzie się bez pędzelka i konturówki, można śmiało malować się samym sztyftem i w biegu.
+ zatyczka mocno się trzyma, spokojnie można wrzucić do torebki, na pewno się nie otworzy!

Nie nawilża, ale też nie wysusza :-)

- czasami wchodzi w załamania pionowe na linii ust, mi to nie przeszkadza, bo aż tak tego nie widać.

Jak dla mnie świetna szminka na dzień i popołudnie.
Raczej dla zwolenniczek prostoty i zabieganych, które nie mają czasu poprawiać szminki w ciągu dnia.

To coś co swoją pókłryjącą konsystencją plasuje się idealnie pomiędzy klasyczną czerwoną szminką, a masełkami, pomadkami koloryzującymi i chubby stickami w odcieniach czerwonych. Używam każdego z tych rozwiązań, bo lubię czerwienie :-) .

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Glov

Cacuszko

Dostałam tą pomadkę w prezencie i muszę przyznać, że mnie urzekła. Kolor trafiony, konsystencja super, aksamitne, apetyczne usta, :) Jedynym minusem jest cena, nie wiem czy zakupię tą pomadkę - właśnie ze względu na cenę.

Używam tego produktu od: od miesiąca

takie małe cudo

Szminka warta wydania każdej złotówki! Zachęcona pochwałami koleżanki zrobiłam sobie mały prezent. Wnioski następujące:
PLUSY:
- konsystencja
- piękne kolory
- miękkie usta
- długo utrzymuje się na ustach.
MINUSY:
- cena.. chociaż nie... Warto zainwestować!

Używam tego produktu od: dwa miesiące

znakomita

Nie ma się do czego przyczepić. Rewelacja. Minusów nie widzę (pozornie można za taki uznać cenę, ale jest ona adekwatna do jakości) natomiast plusów sporo:
przede wszystkim trwałość, łatwość aplikacji, wydajność no i wygląd... jest takim małym gadżetem w mojej torebce. Polecam. Pozdrawiam.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: 3 standardowe

Całkiem niezła.

Zanim kupiłam Guerlain, KissKiss, moje podejscia do poskromienia pomadek kończyły się raczej triumfem tych drugich.
Kiedys szperałam na Allegro i zobaczyłam pomandke która wyglądała na baardzo sympatyczny gadzecik.Wtedy wygrała moja próżnosc. Pomyślalam ze fajnie bedzie wyglądać w kosmetyczce :) I na dodatek za bardzo przystępną cene.

Nabyłam.Kiedy zobaczyłam na "żywo" byłam mile zaskoczona żywym i soczystym kolorem.A póżniej się okazało ze jest nie tylko śliczna, ale i inteligentna :) Jest bardzo delikatna.Nie czujesz na ustach takiej okropnej mazi którą niestety nas raczą inne pomadki.Przyjemny posmak i bardzo delikatny zapach.Łatwo się rozprowadza.Nie wysusza.Usta wyglądają baaardzo całuśnie - nie jeden raz słyszłam ten komentarz od męskiej części otoczenia :)

Reasumując.Jakościowo same zalety.
Minusem dla mnie jest jednak krótkotrwałośc (ale to raczej względne.Ja często piję :) Zresztą producent nie obiecuje tego.
Odejmuję gwiazdkę za cene.Troche jednak straszy...

Używam tego produktu od: Roku
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Bardzo przyjemna

Oceniam odcień Rose Eternel 161 z serii KissKiss Extreme.

Nie gustuję w pomadkach, zawsze wolałam bezbarwne sztyfty, ewentualnie błyszczyki. Jednak ten mały gadżecik stał się moją obsesją :D
Pomadka ta daje półmatowe wykończenie, odcień to dla mnie taki jeansowy róż (wiem, ciężko to sobie wyobrazić;) są swatche na Temptalii). Intensywny, taka świeżo zerwana malina, ale wciąż elegancki. Sprawdza się przy mojej ciepłej cerze (NW25, Smashbox Studio Skin 1.1. , Revlon 150 buff)
Nie potrafię sprecyzować, czy jest zimny, czy ciepły. Jest to taki kolor, który ma zwyczaj dopasowywania się do każdej karnacji.
+ ma przecudowny zapach - nawąchać sie nie mogę :D TZ mówi, że się narkotyzuję. Chyba ma rację :D
+ pięknie się rozprowadza, aplikacja to sama przyjemność, tymbardziej, że towarzyszy jej mimowolne wąchanie :D
+ jest bardzo mocno napigmentowana
+ długo utrzymuje sie na ustach
+ nie wysusza
+ ma prześliczne czekoladkowe złote opakowanie! Cudne:D
- tylko cena troszkę za wysoka. Obecnie w Sephorze chodzą za ok. 130zł.

Polecam każdej! Sama kupiłam taki sam odcień mojej Mamie - pomadka jest bardzo uniwersalna i będzie stosowna na każdą okazję ;)
Żal, że wycofują KissKissy ;(

Bardzo dobra

Odcien: 541 Peach Fougueuse
Bardzo koralowo-pomaranczowy odcien z dyskretna zlota poswiat – elegancki i naturalny efekt koncowy. Subtelny zapach i iscie kremowa konsystencja sprawiaja, ze nakladanie tej pomadki to przyjemnosc.
Bardziej kryjaca niż seria Rouge G de Guerlain Le Brilliant czy Maxi Shine.
Trwalosc – po jedzeniu i piciu poprawki sa konieczne.
Opakowanie – tradycyjnie u Guerlain – bogate.
Ogolne wrazenie – bardzo dobre.

Używam tego produktu od: 1,5 roku co jakis czas

cudo

Mam kolorek 569. Nie jest to róz ani beż, taki złamany ale na ustach wyglada pieknie. Dobrze nawilża, jest komfortowa, same plusy. Utrzymuje się też nawet długo.Jest to naprawdę świetna pomadka.

Używam tego produktu od:ok.3 tyg.
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

świetna pomadka

Przyzwyczajona byłam do błyszczyków i na pomadki spoglądałam zawsze nieprzychylnym okiem. W tej pomadce zakochałam się jednak od pierwszego użycia. Ma delikatną, kremową konsystencję i daje piękny satynowy połysk. Bardzo dobrze się rozprowadza i pozostaje na swoim miejscu przez długi czas (oczywiście jeśli nic się nie je ani nie pije bo inaczej nie ma rady - trzeba pomalować się jeszcze raz ;-)). Usta są miękkie i mam wrażenie, że faktycznie nie tylko nie wysusza ale także odrobinę nawilża. Mam kolor 540 Envie de Beige, średni beż, który moim zdaniem idealnie pasuje do naturalnego makijażu.

Pomadka doskonała

Używam 2 kolorów:Beige sensuel i Plus que jamais rose.
Podobają mi się te odcienie, dając bardzo naturalny efekt,jednocześnie podkreślając usta.Bardzo delikatny zapach i kremowa konsystencja sprawiają,że aplikacja tych pomadek to czysta przyjemność.Świetnie się rozprowadzają i nie rozmazują się.Nadają ustom miękkość za sprawą składników pielęgnujących.Trwałość doskonała.Widać również dbałość o estetykę opakowania.