Sensor 3, Golarka dla kobiet

Sensor 3, Golarka dla kobiet

Gillette Sensor 3 jednoczęściowe maszynki do golenia dla kobiet są wygodne i łatwe do czyszczenia. Posiadają potrójne sprężyście zamocowane ostrza, miękkie ochronne listki napinające skórę oraz pasek nawilżający z witaminą E i aloesem. Unikalna gumowana rączka zapewnia lepszą kontrolę golenia.

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

niezawodna i niezbdna

Jak w temacie - mała rzecz, a niezawodna i niezbędna.

Jakoś tak się przyzwyczaiłam, że zawsze kupuję te same golarki choć czy są najlepsze - trudno mi powiedzieć...

Niemniej jednak nie podrazniają, są wygodne w użyciu, dopasowują się świetnie do ciała i ... sa różowe. Więc czego więcej trzeba od maszynki do golenia? :)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: sporo

Są świetne, ale odrobinę drogie

Jak dla mnie były by idealne, gdyby nie tak ich zbyt wysoka cena.
Plusy:
- nie tępią się szybko
- golą dokładnie
- zawierają pasek nawilżający
- nie podrażnia

Minusy:
- jedynie cena może być co dla niektórych zbyt wysoka

Używam tego produktu od: od 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Używam tych maszynek od kilku ładnyhc lat.
Uzywam raz w tygodniu, w okresie letnim częściej. Jedna wystarcza mi spokojnie na rok. Po tym czasie nadal jest ostra, tylko pasek jest wykruszony. Zmieniam co 7 miesięcy do roku. Bardzo dobry produkt za niewielką cenę.
Kupuję zawsze w promocji za ok 15 zł.

Manicure - geometryczny french

Niezastąpione

Jako brunetka z ciemnymi i mocnymi włoskami niemal na całym ciele zmagam się z problemem depilacji prawie codziennie. Jednocześnie mam bardzo wrażliwą skórę, która buntuje się przeciwko wszystkim metodom depilacji. Zostaje mi więc maszynka. Gilette jest jedyną firmą, której ufam jeśli chodzi o depilację.
Maszynki są niezwykle komfortowe w użyciu. Największą zaletą jest dla mnie to, że posiadają ruchomą główkę. Jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się zaciąc, co przy innych, zwykłych maszynkach miało miejsce prawie za każdym razem. Dopasowuje się do kształtu ciała. Łatwo manewrowac nią w trudno dostępnych miejscach.
Ponadto są bardzo wydajne. Jednej maszynki używam naprawdę długi czas i wciąż jeszcze nadaje się do użytku. Nie tępią się, nie zapychają się włoskami (oczywiście pod warunkiem, że są dośc krótkie), nie rwią skóry, nie podrażniają. Ma 3 ostrza więc goli bardzo dokładnie, oczywiście sporadycznie zdarzają się małe niedociągnięcia, np w okolicy bikini, ale jak wspomniałam mam mocne włoski i jeszcze żadna maszynka nie zapewniła mi uczucia idealnej gładkości. Pozostawia skórę gładką i miła w dotyku, bez zbędnych podrażnień, mimo że od pewnego czasu nie używam żadnych żeli do golenia. Plus za kobiecy design i anatomiczny kształt. Maszynka wygodnie leży w dłoni, nie slizga się. Łatwa do utrzymania w czystości, bez problemu mozna usunąc włoski, które nagrmadziły się między ostrzami (co zdarza się niezwykle rzadko) i jest jak nowa.
Cena wysoka jak za 4 sztuki, ale jakoś i wydajnośc to rekompensują. Dla mnie to najlepsze maszynki, jakich używałam. Polecam.

Używam tego produktu od: prawie rok
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Niezastąpiona ;)

Kupuję tylko i wyłącznie te golarki z kilku powodów:
+ostrza golą dokładnie
+nie tępią się szybko
+mają ruchomą część ułatwiającą golenie
+wygodne do trzymania w dłoni
+pasek nawilżający, który, przynajmniej u mnie, nie powoduje uczulenia
Minusem jest cena, ale uważam, że przy tej \'wydajności\' to jest pewne usprawiedliwienie :D

Używam tego produktu od: długo i jeszcze trochę
Ilość zużytych opakowań: sporo, ponad 15

Nieco lepsza od zwykłej jednorazówki

PLUSY
- ostrze dosyć wolno się tępi
- zawiera pasek nawilżający
- nie ślizga się w dłoni
- dokładnie goli

MINUSY
- cena
- powoduje zacięcia
- może podrażniać

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: 4 maszynki

Świetne!

Najlepsze maszynki, jakich kiedykolwiek przyszło mi używać!

PLUSY:
* nie tępią się szybko (chyba, że nałogowo używa się ich na sucho)
* bardzo dobrze tną włoski nie pozostawiając po nich śladu już po jednym przejechaniu (wiadomo, że najlepiej golić pod włos)
* trzy ostrza
* paseczek nawilżający
* gumki na rączce, dzięki czemu maszynki nie wyślizgują się z ręki
* bardzo wydajne

MINUSY:
* troszkę ubolewam nad ceną

Zdecydowanie mój KWC.

Polecam!

Używam tego produktu od: bardzo długiego czasu
Ilość zużytych opakowań: ok. 10

Na razie KWC.

Wcześniej używalam golarki takiej niebieskiej z fioletowym paskiem. Zdaje się Simply Venus II. No cóż, szybko się tępiła, zapychała, pasek odpadał. Do tego nie miała ruchomej główki. Ta natomiast jest świetna. Ma ruchomą główkę dzięki czemu nie łatwo jest się zaciąć. Ogólnie polecam!

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 z 4 w opakowaniu

szybko się tępi

kupiłam przez pomyłkę- wygląda niemal identycznie co blue II excel (btw o niebo lepsza) tej samej firmy ale niestety ostrza różnią się jakością a przede wszystkim trwałością (!) baaardzo przeciętna; szybko się tępiła

Bardzo wydajna!

Niby powszechnie nazywa się te maszynki jednorazówkami, ale szczerze mówiąc jedna starcza mi nawet na kilka miesięcy.
Bardzo ułatwia golenie dzięki paskom nawilzającym i ruchomej glowce.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: dużo

Niezastąpione

To właściwie najlepsze maszynki jednorazowych, jakich używałam.

Świetnie adzą sobie nawet z krótkimi włoskami, są trwałe, wygodne i poręczne (chwała za ruchomą, dopasowującą się do ciała główkę)
Nie wyślizgują się z mokrej dłoni, nie wywołują podrażnień ani zacięć.
Idealne nawet do okolic bikini i wrażliwej skóry pod pachami.
Ponadto, można używać ich wielokrotnie bez szkody dla skóry :)

Używam tego produktu od: około 2 lat
Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań po 4-6 sztuk

Jedna z lepszych!

Wyprobowalam maszynki w te wakacje kiedy byl szal na promocje tej firmy i nie zawiodlam sie. Doskonale gola cale cialo do tego sa bardzo trwale. Nie podrazniaja skory, idealne do okolic intymnych. Razem z zelem z tej firmy daja ekstra efekt super gladkich nozek ! ;)

Używam tego produktu od: miesiaca