Prosensiv, Ochronny krem do rąk

Prosensiv, Ochronny krem do rąk

Idealny krem do osób które nie tolerują kremów do rąk, które po posmarowaniu trzeba wycerać w ręcznik. Krem wg producenta chroni przed agresywnym działaniem mrozu, wiatru, detergentów itd., uzupełnia zewnętrzną ochroną barierę lipidową skóry, działa przeciwstarzeniowo, łagodzi stany zapalne, przyspiesza gojenie, ma działanie kojące, regenerujące. Krem ma delikatny zapach, jest zupełnie inny niż reszta kremów do rąk. Nawilża skórę, skóra jest wygładzona, miękka, tworzy na dłoniach niewidoczna i subtelna ochrone.
Zawiera: lanolina oczyszczona, witamina E, oliwa z oliwek, alantoina.

Cena: 15-20zł/ 100g

pozostaje na długo

Fajny, wydajny krem, który pozostaje na długo na moich dłoniach. Intensywnie je pielęgnuje i nawilża. Działa ochronnie, świetnie nadaje się zimową lub jesienną porą. Stosowałam go podczas różnych wyjazdów, jak do codziennej pielęgnacji niezależnie od warunków pogodowych i zawsze byłam zadowolona. Myślę, że kosmetyk jest bardzo uniwersalny. Lubię jego zapach oraz delikatną konsystencję, która szybko się wchłania. Polecam!

Kolejny krem do rąk, któremu daleko do ideału

Używałam tego kremu w okresie najtrudniejszym dla dłoni - kiedy temperatura na zewnątrz dochodziła do -20 stopni. Moje dłonie są bardzo wymagające, podrażnione, wysuszone, zaczerwienione. Zima i niska temperatura nie mają na nie dobrego wpływu. Krem działa doraźnie, nawilża dłonie chwilowo, utrzymuje je w niezłej kondycji, ale nie ma działania długofalowego. Nie jest odpowiedni dla wymagających dłoni. Moim zdaniem najlepiej sprawdziłby się latem.
Krem ma charakterystyczną, rzadko spotykaną u kremów do rąk konsystencję. Z jednej strony wydaje się ona treściwa, z drugiej błyskawicznie i w niewytłumaczalny sposób "znika", sprawiając, że krem faktycznie szybko się wchłania. Jednak nie do końca - na dłoniach pozostaje "mokra" warstwa, której nie lubię. Muszę jednak przyznać, że krem kwalifikuje się do prac biurowych, na noc natomiast używam kremów bardziej odżywczych.
Krem ma przyjemny zapach, prawie niewyczuwalny. Krem nie podrażnia i nie wysusza skóry. Jest wydajny.
Tubka - z zatrzaskiwanym wieczkiem - jest funkcjonalna i wygodna w użyciu. Służy bezawaryjnie do samego końca. Tubka jest miękka, dzięki czemu krem łatwo się wyciska.

Używam tego produktu od: około 4-5 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 1 tubka 100 ml

polecam

Potwierdzam wszystkie poniższe opinie.
Dla mnie krem ma jedną najważniejszą zaletę: szybko się wchłania, pozostawiając uczycie czystych wilgotnych dłoni, które mija po kilku minutach.
Dla osób, które pracują w dokumentach i stosie papieru, to cenna zaleta, aby krem błyskawicznie się wchłoną i jednocześnie pozostawił leciutki film, którym się nie tłuści wszystkiego w koło i nie pozostawia odcisków linii papilarnych na każdym sprzęcie. Aplikację kremu powtarzam kilka razy w ciągu dnia. Wydajność na plus.

Używam tego produktu od:4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:2 opakowania

Zrób sama kosmetyk - oliwka na cellulit

ekstra

Krem jest świetny!
- ma śliczny zapach
- fajnie nawilża
- posiada długotrwałe działanie
- jest łatwo dostępny
- nie jest drogi
- pomaga utrzymać skórę rąk w dobrym stanie

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1go

bardzo dobry, ale :)

Kupiłam ten krem po przeczytaniu mnóstwa pozytywnych opinii wizażanek : i naprawdę nie żałuję, choć muszę przyznać że jest inny od wszystkich kremów które stosowałam wcześniej. Szybciutko wnika, więc trzeba go dość sporo nałożyć, a pod koniec wsmarowywania mam wrażenie że przybiera on konsystencję wody i nagle znika/wnika :) wiem, że dziwnie to brzmi, ale trudno mi to inaczej wytłumaczyć.. tak jak inne kremy zostawiają delikatną powłokę na chwilę krótszą lub dłuższą, ten tak nie robi - czyli może: czysto nawilża, bez natłuszczania.
Bardzo mi się ten efekt podoba, ALE przyznaję że w zimie lepiej miec pod ręką też bardziej tłusty, klasyczny krem. Za to na lato, ten będzie świetny - mam wrażenie, że dodatkowo jeszcze tym nawilżaniem schłodzi :)
Plusem jest też większe opakowanie

Używam tego produktu od: tygodnia

b. dobry

pierwsze wrażenie - niesamowicie szybko się wchłania! dłonie są po nim gładsze, miękkie, zostawia delikatną powłokę ochronną. No i ładnie pachnie. Według mnie mógłby bardziej natłuszczać skórę, bo za chwilę znowu czuję potrzebę użycia kremu, ale ja już tak mam ;p więc czasem używam też elobazy, ale ogólnie lepiej się sprawdza niż drogeryjne, które miałam okazję wypróbować, a trochę ich było. nie odejmuję mu gwiazdek, bo uważam, że jest b. dobry! Kupilam go za ok. 16 zł, poj. 100ml. Krem jest dość wydajny.
Używam tego produktu od: ok. m-c
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej tubki

Rewelacyjny

To naprawdę doskonały krem do codziennego stosowania. Rewelacyjnie się wchłania, choć chwileczkę trzeba odczekać. Po jakimś czasie jednak zupełnie znika z dłoni, pozostawia je tylko aksamitne i nawilżone. Łagodzi podrażnienia i radzi sobie w miarę z moimi suchymi skórkami. Zapach ma typowy dla firmy Dermedic, ładny, ale nie nachalny i nie zostaje na wszystkim, czego dotknie się ręką. Jest wydajny, duży i nie kosztuje wiele. Firmę Dermedic traktuję troszkę z dystansem, ten krem jednak naprawdę udał się im doskonale.

Używam tego produktu od: trzy tygodnie

super

kremik jest rewelacyjny. doskonale nawilza, szybko sie wchlania, nie pozostawia tlustego filmu, wiec mozna od razu cos robic,rece sie nie kleja. wygladza wyraznie naskorek, zostawia delikatna bariere ochronna, ktora chroni dlonie przez jakis czas. rece sa po tym kremie sliczne. jest tani, wydajny i ma az 100g.

Używam tego produktu od:1 miesiac
Ilość zużytych opakowań:w trajkcie 1

Inny niż wszystkie :)

Generalnie bardzo dobry. Wchłania się tak szybko że czasem muszę aplikować dodatkową porcję gdyż nie zdąże rozsmarować go na całych dłoniach..może pierwotnie daję go za malutko? No nie wiem. Jako krem "biurowy" sprawdzi sie doskonale. Denerwuje mnie jednynie ta powłoka ochronna- nie jest ona tłusta i w niczym nie przeszkadza, ale odnoszę wrażenie, że krem nie wnika w skórę i nie odżywia jej odpowiednio. Co za tym idzie, skóra po umyciu wydaje mi się niewystarczająco nawilżona i zregenerowana. Powiedziałabym że działa doraźnie.
Dodam, że nikt w pracy prócz mnie nie odnosi takiego wrażenia, więc może tylko ja tak mam;)
Reasumując: polecam, choc tę jedną gwiazdeczkę pozostawiam puściutką.

Używam tego produktu od:3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Świetny

Również należę do osób, które nie cierpią kremów do rąk. Zanim się wchłoną to aż mnie ciarki przechodzą. Wrrr.
No i te tłuste ręce. Jestem osobą, której dłonie się pocą, a jednocześnie są suche i dlatego nie lubię tłustych kremów.

Ten dostałam w prezencie i powiem wam, że rewelacja! Idealnie nawilża, a tak szybko się wchłania, że po 2-3 sekundach nie ma nawet powłoczki kremu na dłoni! Nie wiem jak to się dzieje, ale super uczucie!
W dodatku ślicznie pachnie, świeżutko, a zapach długo się utrzymuje.

Od pierwszego użycia pokochałam ten krem i teraz noszę go zawsze w torebce, co do mnie nie podobne :)

Szczerze polecam !!

Używam tego produktu od: 4 msc

ŚWIETNY!

Jako osoba zgłaszająca kosmetyk, postanowiłam go też ocenić. Szczerze nie przepadam za kremami do rąk, nigdy nie używałam bo dostawałam szału! Ręce klejące, oblepione a krem właściwie i tak nie działał. To jest dla mnie ideał! Cena właśnie ok 15 zł ale jest 100ml, więc nie jest tak żle, tym bardziej że nie trzeba nakładać tony. Jednym słowem naprawde polecam!!!Używam tego produktu od:2 miesiecy