Skindividual Day Cream (Krem na dzień)

Skindividual Day Cream (Krem na dzień)

Innowacyjna technologia Dermo-AdaptTM sprawia, że kremdostosowuje się do indywidualnych potrzeb skóry. Chroni ją przed starzeniem się, ujędrnia, wygładza drobne zmarszczki, dodaje blasku. Wzbogacony unikalnym zapachem dodającym energii.

Jeden z lepszych

Bardzo dobry krem. Mam cerę mieszaną z przewagą suchej i wrażliwej. Naprawdę jest bardzo mało kremów które się na mojej buzi sprawdzają, a ten jest idealny. Moja skóra jest po nim doskonale nawilżona, gładka, nie błyszczy w strefie T, nie zapycha porów, w dodatku ślicznie pachnie. Trochę mniej nawilża niż krem na noc, ale przetrwałam z nim zimę:)Jedyny minus to cena, ale ja kupowałam go zawsze w promocji. Polecam dla cer suchych i problematycznych. W połączeniu z kremem na noc daje super efekty.

Używam tego produktu od:5 m-cy

Taki sobie

Szerokim łukiem omijałam zawsze kremy oriflame, ale jakiś czas temu skusiłam się na ten kremik. I oto co zaobserwowałam na mojej buzi:
1) Krem dobrze się rozprowadza
2) nawilża
3) przyjemny zapach
4) wydajny
5) treściwa konsystencja

Oprócz kilku plusów zauważyłam także minusy:
1) krem trochę mnie zapycha
2) niestety nie matuje, mam też wrażenie, że nie do końca się wchłania (pozostawia tłusty film na skórze)
3) cena trochę z kosmosu - za te pieniądze można kupić dużo lepszy kremik
4) wygładzenia zmarszczek nie zauważyłam (być może za krótko go stosowałam?)

Reasumując: krem nie jest zły, choć moich oczekiwań nie spełnił. Krzywdy mi nie zrobił, ale tez nie zauważyłam jakiejś poprawy skóry.

bardzo dobry

Początkowo byłam sceptycznie nastawiona do Oriflame i tak naprawdę nigdy nie korzystałam z tych kosmetyków, jednak za namową koleżanki, która poleciła mi serię Skindividual kupiłam na początku krem na noc, który nie zrobił na mnie wrażenia - wysuszał mi skórę. Mimo to postanowiłam dać szansę tej serii i kupiłam krem na dzień. W przeciwieństwie do kremu na noc, krem na dzień ma ładny zapach i delikatną konsystencję. Przy mojej suchej skórze potrzebuję jednak czegoś tłustszego. I w zasadzie to jest największy minus tego kremu. Ponieważ działa skutecznie na pierwsze zmarszczki. Choć samej mi w to ciężko uwierzyć z moich trzech zmarszczek na czole pozostała jedna, której pewnie już nic nie pomoże, ale dwie pozostałe w zasadzie zniknęły. Mam 27 lat i zmarszczki nie były głębokie, a skindividual to pierwszy krem przeciwzmarszczkowy jakiego używam.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

O botoksie mity

Dobry

Bardzo przyjemny krem. Dobrze się rozprowadza, szybko wchłania, fajny pod makijaż.

Wygładza, rozjaśnia, nawilża, mam cerę mieszaną, nie zauważyłam matowienia, ale przynajmniej nie przetłuszcza mojej cery.

Bardzo wydajny, przyjemny w stosowaniu, miły zapach. Mnie nie uczulił i nie podrażnił.

Nie wiem czy kupię ponownie, pewnie poszukam czegoś innego.

Jestem zadowolona:-)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

ciekawy

Krem ma bogatą konsystencję, jednak nawet w lecie się sprawdził. Dobrze się wchłania, nadaje się pod makijaż. Ma delikatny, przyjemny zapach.
Skóra jest po nim gładka i dobrze nawilżona.
Jednak mam wrażenie że trochę zapychał moją mieszaną cerę.
Działania przeciwzmarszczkowego nie zauważyłam. Co prawda nie mam na co narzekać i czego wypełniać, jednak "idee" zmarszczek mimicznych pozostały.
Z drugiej strony kosmetyk ma mieć działanie przeciwstarzeniowe, więc może pomógł "ideą" się nie pogłębiać ;).
Mi w tym kremie na dzień brakuje jednaj rzeczy: filtrów przeciwsłonecznych.

Używam tego produktu przez: 3 miesiące

jest ok

Poleciła mi go kosmetyczka. Nie wiedziałam czy dobrze robię kupując go, bo mam cerę mieszaną, jednak krem dobrze się rozprowadza, dobrze się wchłania, wydaje mi się, że nawet trochę działa wygładzająco.Po stosowaniu go mniej przetłuszcza mi się twarz. Jednak zadowolona jestem z niego na 80%

Używam tego produktu od: miesięca
Ilość zużytych opakowań: w trackie pierwszego opakowania

szczerze polecam

Idealnie się wchłania, skóra jest bardzo dobrze nawilżona pond 8-9 godzin, delikatny zapach. Po paru dniach stosowania moję mimiczne zmarszczki ( ci=o prawda nie za dużę ale jednak ) są niewidoczne. Do mojej cery mieszanej na lato lepiej sie sprawdza fluid z tej serii. A poza tym nie miałam niespodzianek na twarzy przed trudnymi dniami :-)

Używam tego produktu od:1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

a mnie zawiódl

Dostałam ten krem w prezencie i postanowiłam wypróbować. Od razu zaznaczę ze mam cerę mieszaną ze skłonnością do wyprysków. Sugerując się reklamą można by uwierzyć, ze to jest "inteligentny krem", który dostosowuje się do potrzeb skóry.
Plusy:
-dobrze się rozprowadza
-dobrze się wchłania
-nie tworzy tłustego filmu na skórze
-ma neutralny zapch
-jest dośc wydajny, pojemniczek 50 ml starczył mi na około 2 miesięcy codziennego używania na twarz i szyję

Minus:
- nie robie nic specjalnego ze skóra
- średnio nawiliża, jagodowy krem do twarzy też Oriflame robi to o niebo lepiej
-średnio matuje, ale moze nie powinnam tego oczekiwac po tym kremie?
-wysoka cena, 79 złotych to leeka przesada, co prawda często bywa w promocji za około 49 złotych

Jednym słowem nie jest to zły krem, ale żadna rewelwcja jak głosiły reklamy. Znam sporo lepsze kremy i to za dużo mniejsze pieniądze.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: zużtłam jedno opakowanie w ciągu 2 miesięcy

ok

Jak tylko kremy tej serii wchodziły na rynek, wiedziałam, że będą rewelacją i nie pomyliłam się! Wszystkie klientki, które "nie mogą" stosować kremów bądź tez używają tylko zwykłego nivea od razu przekonały się do niego! Świetna konsystencja, uczucie świeżości o przepiękny zapach.. Rzeczywiście dopasowuje się do każdego typu cery i szczerze go polecam!

Używam tego produktu od:3 m-cy
Ilość zużytych opakowań: