Nivea Hair Care, Complete Control, Szampon przeciwłupieżowy do włosów normalnych i przetłuszczających się

Szampon przeciwłupieżowy Complete Control to idealne połączenie naturalnych ekstraktów z odkryciami nowoczesnej technologii.
Wysoce skuteczny składnik Octopirox oraz ekstrakt z żeń-szenia skutecznie usuwają łupież zapobiegając jego ponownemu powstawaniu.
- Skutecznie usuwa łupież
- Regularnie stosowany zapobiega jego ponownemu powstawaniu
- Przywraca naturalną równowagę skóry głowy

Niewypał

Nigdy w życiu więcej go nie kupię. PO pierwsze wcale nie eleminiuje u mnie łupieżu, wręcz po zastosowaniu wspaniałej NIVEA mam go więcej.

Podrażnia mi skórę

Szybciej mi się przetłuszczają włosy po nim i są oklapnięte w dodatku trudne do ułożenia.

Jeden z najgorszych szamponów przeciwłupieżowych z jakimi miałam do czynienia. Odradzam zakupu

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

coś tam działa na ten łupież3+

Kupiłam ten szampon aby pozbyć sie łupieżu po Gliss Kurze .
łupież co prawda zmniejszył ale nie zlikwidował w całości ( no ale plus bo coś jednak działa) . Przedłuża świeżość moich włosów o ok pół dnia (pluss) . ładnie pachnie, zapach jednak nie jest zbyt intensywny ( to dobrze jakby komuś nie pasował:P )

Szampon plącze włosy i bez odżywki ułatwiającej rozczesywanie sie nie obejdzie (minus) . Włosy po tym szamponie nie są miękkie w dotyku czy lśniące (minus).

Polecam do zmniejszania łupieżu i na pewno go kupię znowu gdy dostanę jakiegoś wysypu na głowie.

Używam tego produktu od:ok 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: kończę drugie 400 ml opakowanie

taki neutralny

No właśnie.Piszę neutralny,bo ani mi nie szkodzi,ani niczego wyraźnie dobrego z moimi włosami nie robi.Odświeża,ładnie pachnie (i trwale!) i chyba tyle.Nie dostrzegłam póki co żadnych zmian co do działania przeciwłupiezowego ( chociaż mam niewielki bardzo łupież ,ale jaki był,taki i jest nadal,a mogłoby po tym szamponie go nie być :-).Moje włosy nie są po nim jakieś szczególnie miękkie czy przyjemne w dotyku.Przetłuszczają się z też taką samą częstotliwością jak się przetłuszczały do tej pory.Konsystencja szamponu przyjemna,dobrze się też pieni....Nie jest to jakiś superrewelacyjny szampon,ale chyba wolę go od fructisów,herbal care itp...

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

O botoksie mity

Pomaga :).

Mam chyba z 10 opakowań tego szamponu (kupiony w hurcie) i już zużywam chyba trzecie. Lubię ekseprymentować z szamponami, ale zawsze powracam do tego :). Ładnie się pieni, zapachem przypomina mi męskie perfumy, ale nie zapach jest najważniejszy ;). Po umyciu włosy są świeże, mięciutki i lekkie :D. Nie mam problemów z rozczesywaniem. Przetłuszczają się dopiero po ponad dniu (zawsze myje włosy wieczorem, więc 24 godziny spokojnie są świeże).

Ogólnie polecam :)