Frederic Fekkai, Luscious Curls Conditioner

Frederic Fekkai, Luscious Curls Conditioner

Odżywka pielęgnuje loki bez ich obciążania, wygładza włosy zamykając ich łuski i dodatkowo zapewnia błyszczące wykończenie.

Dobra

Posiadam włosy kręcone choć często są ciężkie do ułożenia. Ta odżywka dobrze podkreśla skręt włosa, są miękkie, pieknie pachną i nie puszą sie...tylko cena moglaby być niższa!

Używam tego produktu od:1 roku

Bardzo dobra!

Widze, ze odzywka nie zebrala tu pozytywnych opinii ale moja jest odmienna. Mam wlosy, krecone, cienkie, w malej ilosci z tendencja do prostowania sie ostatnio.
Plusy:
+podkresla skret
+ zamyka luski
+ dobrze nawilza
+ nie obciaza wlosow
+ nie podraznia skory glowy
+ pieknie pachnie
+ ma idealna konsystencje
Minus jest tylko jeden
- cena - nawet na truskawce

Do moich wlosow jest w zasadzie idealna. Gdyby nie cena :) Ale i tak ja kupie ponownie.

Używam tego produktu od: ok. miesiaca

ok ale bez rewelacji

Dla mnie to akurat najslabszy produkt z serii Luscious. Odzywka jest w porzadku - krzywdy wlosom nie robi, nawet przyzwoicie nawilza.. Tylko jak na produkt za 90 pln spodziewam sie wiekszych rewelacji plus ze zarowno szampon jak i odzywka sa koszmarnie niewydajne i wg mnie znikaja w zastraszajcym tempie.
Coz, przyzwyczailam sie do wydajnosci produktow J. Friedy ktore starczaja mi na baaaaaardzo dlugo , wole je takze za bardziej spektakularne efekty no i ponad 3 razy nizsza cene.
Podsumowujac, produkt ok ale jakis must have dla kreconych wlosow to w ogole nie jest.
Kupic napewno nie zakupie - nie za te cene - zwlaszcza ze odzywka po kilku uzyciach spoczela na moim kosmetycznym cmentarzyku ;-) Nie uzywam jej wcale bo wole inne produkty. Moze za jakis czas zredaguje opinie kiedy uczciwie zuzyje komsetyk do konca (bo w koncu zly nie jest i nie bede go wyrzucac), narazie jednak nie zaprzatam nim sobie szczegolnie glowy.
Używam tego produktu od:kilka myc
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego