Naturals, Dusch Creme Kokos Und Pflegemilch (Kremowy żel pod prysznic) (stara wersja)

Żel pod prysznic Palmolive Kokos und Pflegemilch przeznaczony jest dla suchej skóry. Zawiera ekstrakt z kokosa i mleczko nawilżajace. Delikatna formuła kremu pielęgnuje skórę i nawilża ją już podczas kąpieli pod prysznicem.

zawsze w łazience

mialam chyba wszystkie zapachy z tej serii.uzywam go od lat.uwielbiam ! przede wszystkim kremowa konsystencja,cudne zapachya po kapieli mile w dotyku cialko ;) w promocji mozna wyhaczyc 750 ml za 12-14 zl wiec wtedy dopiero jest radosc :D polecam !

Używam tego produktu od: lat
Ilość zużytych opakowań: nie jestem w stanie zliczyc

lubiany

żel kupiła mi mama na weekend w Berlinie

plusy ;
- przyjemny zapach
- dostępność
- estetyczne, porządne opakowanie

JESTEM NA TAK

Używam tego produktu od: ponad roku

Uzależniający

Skóra jest po nim przyjemna, miękka i delikatna, jest bardzo mleczny ;) i kokosowy
Zapach ma nieziemski.
W szafce w łazience mam 4 nietknięte buteleczki na "wszelki wypadek"

Ilość zużytych opakowań: Około dziesięciu

O botoksie mity

kokosanki z mlekiem

Jak w podsumowaniu: baaardzo mleczny i kokosowy zarazem, aż chce się zjeść. Mnie nieodparcie kusi. Poprawia humor, również tą super pianką. Jeśli chodzi o właściwości pielęgnacyjne, to jak zwykle u Palmolive są na godnym poziomie. Nie uczula, nie podrażnia, dobrze się spłukuje, nie wysusza. Bardzo fajnie współpracuje z kremem do ciała Eveline z kozim mlekiem. Oba zapachy z tej samej gamy pięknie się uzupełniają, tak że w łazience mamy małą mleczną drogę. Polecam!

Używam tego produktu od: dość długo
Ilość zużytych opakowań: parę

super !

Żelik dobrze się pieni, ma zniewalający zapach ! Na skórze nie utrzymuje się zbyt długo, więc musiałam troszkę odjąć w punktacji ogólnej. Do mini minusów zaliczam również opakowanie, ciężko z niego wydostać resztki produktu. Ale zapach i działanie najważniejsze !

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

przefantastyczny!

Żel jest doskonały. Konsystencją przypomina mleczko do ciała. Ma cudowny zapach. W porównaniu do innych kosmetyków zawierających kokos, nie przytłacza jego cięzkim zapachem, zaś jest delikatny ale zdecydowanie wyczuwalny. Po kąpieli mam nawilżoną skórę i pachnącą niczym skóra niemowlęcia. Czasami nawet nie używam perfum, by nie zagłuszyc tej nutki kokosowego zapachu i muszę przyznac, ze naprawdę utrzymuje się długo na skórze. jak dla mnie nie ma żadnych wad. Byc może cena jest czasami przesadzona w niektórych drogeriach bądź sklepach - ponad 8 zł za 250 ml. Naprawdę polecam osobom, które uwielbiają kokosowe nuty i dobrą pielęgnację za przyzwoite pieniądze.

Ilość zużytych opakowań: 1 1/2

Będę do niego wracać:)

Skuszona promocją w znanej drogerii i odwieczną miłością do żeli Palmolive, skusiłam się na ten żel pod prysznic. Na początku urzekł mnie zapach - taki charakterystyczny i wyróżniający się z tłumu. Od razu się zakochałam w tym delikatnym aromacie kokosu:)
Bardzo ładnie pielęgnuje skórę i świetnie się pieni. Nie oczekiwałam zbytniego nawilżenia, bo, nie czarujmy się, od tego jest balsam, ale fakt faktem, że ten produkt nie wysuszył mojej skóry, a nawet zapewnił jej obiecaną przez producenta miękkość i gładkość.
Ze spraw technicznych: ładne, klasyczne opakowanie, łatwo się otwiera i na szczęście nie łamię sobie paznokci przy każdym otwarciu. Nie pasuje mi jedynie to, że przy końcówce nie można go "odwrócić do góry nogami".
Cena? No, może ten żel jest stosunkowo droższy od innych dobrych marek, ale tę małą wadę również można mu wybaczyć.
Ogólnie rzecz biorąc, jest to produkt, do którego będę chętnie powracać co jakiś czas. Polecam:)

Używam tego produktu od: 19 XI 2011r. - 19 XII 2011r.
Ilość zużytych opakowań: 1 x 250ml

W niczym nie przypomina kokosa...

Żel wyjątkowo nie przypadł mi do gustu ze względu na zapach. Spodziewałam się słodkiego, pysznego kokosa (zamawiałam przez internet, więc nie mogłam powąchać), a tymczasem zapach żelu w niczym go nie przypomina.

Do pielęgnacji nie mam zarzutów. Pieni się przyzwoicie, cena umiarkowana. Wydajny.

Generalnie byłby całkiem fajny żel, gdyby nie ten zapach, który jest dla mnie najważniejszy w żelu. Na moje szczęście, nie utrzymywał się zbyt długo.

Używam tego produktu od: używałam ok. 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

średni

niby dobry żel: pieni się, konsystencja w porządku, wydajny. tylko nie powiedziałabym, że to do suchej skóry, jaka skóra przed myciem taka sama po tylko czysta:) no i zapach kokosa nie przypomina. trochę dziwny ale długo się nie utrzymuje to można przeżyć

Używam tego produktu od: pare tygodni
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

spoko

Żel bardzo fajny. Super się pieni, na długo starcza, nie jest drogi, ładnie pachnie.
Szkoda tylko, że jego zapach nie utrzymuje się na skórze :(

Żel bardzo dobry, POLECAM. ;)

genialny

Bardzo fajny żel, zapach przyjemny, kremowa konsystencja, super sie pieni i skora po nim jest nawilzona i swierza, w porownaniu do innych zeli jest naprawde bardzo dobry:)

Używam tego produktu od:2 miesc

Przyjemny

Kolejny swietny zel z Palmolive. Dobrze wygladza i pielegnuje skore, swietnie sie pieni. Dobrze nawilza skore, ma delikatny zapach. Rzeczywiscie, kokosa nie przypomina ale jest na tyle mily i subtelny, ze wcale mi to nie przeszkadza. Nie uczula, nie podraznia, skora pachnie nim jeszcze dlugo po kapieli. Bede do niego wracac, gdy zapragne odmiany.

Używam tego produktu od: miesiac