Crystal Cube Make Up Kit

Crystal Cube Make Up Kit

Przezroczysta kostka w której "zawieszone" jest czerwone rozkładane pudełko, zawierające wszystkie niezbędniki makijażu: pudrowe cienie do oczu, kremowy rozświetlacz, pudry: rozświetlający i brązujący, dwa odcienie różu,5 kolorowych błyszczyków,mini kredka do oczu, mascara i konturówka do ust, oraz aplikatory do cieni. Cały makijaż w jedym pudełku! Dostępny w kolorze Bronze.

Cena: 70USD/ 39g

Poprostu super:)

Kupiłam ten zestaw za namową kuzynki na strefie bezcłowej 5 lat temu i mam go do dziś:)
Uwielbiam go, szczególnie: kredke do ust, ciemno-różowy cień, żółty cień, brązowy cień, brązowy róż:) Oczywiście już nieco zużyty ten zestaw, ale mam go do dziś i używam codziennie i wszędzie ze sobą zabieram!
A błyszczyki nakładam pędzelkiem i co najważniejsze przez to, że są gęste długo się utrzymują, za to Duży plus:)
Raczej go już niekupienie bo jak mi się skończy to pewnie go wycofają:(

Używam tego produktu od:5lat
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1:)

Ok

Plusy:
- ładne opakowanie
- dużo w jednym [można spakować do walizki zamiast całej kosmetyczki]
- ładny róż i błyszczyk
- starcza na baaaaardzo długo
-fajnie mieć takie ładne coś :)

Minusy:
- niektórych "części" w ogóle nie ruszyłam np różowy róż jest super, ale ten brązowy to porażka
- brzydkie cienie
- słaba kredka i mascara [zmazują się]

wypadkowo 3 i pół

Hm, na pewno nie kupię ponownie, nie sądzę bowiem, bym dała w ogóle radę zużyć tego giganta:)
Oceniać muszę poszczególne części osobno, bo są nierównej jakości.
Od góry: cienie-rozczarowują. O dziwo, bo po tej firmie jakoś spodziewałam się dobrych cieni (choć tak szczerze, to używałam tylko sypkich). Są dość twarde, mało intensywne kolory, żeby zrobić z nich użytek potrzeba pędzelka i bazy (ale dzięki temu nie jest katastrofalnie). Na pociechę, kolory ładne i rzyjemnie skomponowane (złoto, jany i ciemny róż, brąz). Rozświetlacz - beznadzieja. Ani kremowy, tylko raczej tłusty, ani ładny efekt, ani trwały.
Rozświetlający puder - świetny, delikatnie rozświetla ale i nadaje lekki mat (nie płaski), przepięknie połyskuje. Brązujący - to samo, rewelacja. Róże - ładne chłodne odcienie, rozświetlają, łatwe w aplikacji, sama przyjemność. Błyszczyki - trochę tłuste no i ja nie lubię aplikacji palcem, ale w sumie całkiem dobre. Kredka do oczu całkiem przyjemna, aplikatory jak już wcześniej pisałam bezużyteczne. Całość - mocne 3 i pół, bo to jednak sporo niezłej kosmetyki:)))

Używam tego produktu od:parokrotnie
Ilość zużytych opakowań:??