Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

The Body Shop, Cocoa Butter Moisturizing Stick

The Body Shop, Cocoa Butter Moisturizing Stick

Sztyft zmiękcza suchą skórę łokci i kolan. Może być stosowany również na rozciągniętą skórę ciężarnych kobiet.

To nie jest antyperspirant !

Kupiłam ten produkt. ponieważ wyczytałam że jako KWC w kategorii antyperpiranty dostał najwięcej gwiazdek, tymczasem z antyperspirantem nie ma nic wspólnego. Chyba że formę sztyfta...
Ekspedientka też mi odradzała, tłumacząc, że jest to kosmetyk nawilżający( tak jest napisane na etykiecie), ale ja swoje. Cóż, sprawdziłam, przekonałam się i teraz wiem, że wydałam na marne 7 funtów.

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:

nie wiedzialam

A to jest dezodorant? Nie wiedzialam... Uzywam go zgodnie ze wskazaniami producenta (i sprzedawczyni), jako specyfiku na przesuszone partie skory. Pomaga rzeczywiscie i jest de tego bardzo przyjemny w uzyciu. Gdyby byl wiekszy- cala bym sie nim namaszczala :-)
Jeszcze raz sprawdzilam opakowanie- zadnych informacji, ze to dezodorant lub antyrespirant.
Wynika chyba z tego, ze czasem kupujemy, a wlasciwie nie bardzo wiemy co? A moze po prostu czasem trzeba sie dowartosciowac malutka dawka snobizmu? ;-)

Ale to i tak fajny produkt...

Używam tego produktu od: kilka tygodni

mmm... pychotka

Moge sie jeszcze dopisac ? ;)
Pokochalam go za zapach, slodki i niezmiernie naturalny. Wydajnosc takze super, mozna rok uzywac i jeszcze sie toto nie skonczy :) Polecam, aczkolwiek od razu zaznaczam, ze nie jest to silny killer ale raczej delikatny talkowo-pudrowy specyfik. Polecam uzyc go do namietnych nocy, posmarowac ciutke szyje, pachy, brzuch i uda.. a bardzo prawdopodobne ze partner bedzie chcial zjesc te czesci ciala, tak slodko toto pachnie ;)

Jak zrobić pastelowy makijaż na wiosnę?

swietny !!

Taki slodki i piekny zapach. Ja mialam z nieco inna etykietka, taka kremowa.