Thierry Mugler, Angel Caprice de Star EDP

Thierry Mugler, Angel Caprice de Star EDP

Angel Caprice de Star to limitowana wersja ekstraktu kultowych perfum Muglera Angel. Zapach ukryty w przepięknej, błękitnej gwiazdce przywołuje na myśl wspomnienie dziecięcych radości takich jak wata cukrowa i czekoladki z owocami i karmelem.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: bergamotka, jaśmin
nuta serca: czerwona porzeczka, jeżyna, miód
nuta bazy: paczuli, wanilia, kumaryna, czekolada, karmel.

Cena: 160-190EUR / 10ml

idealna !

Wielkim plusem tej perfumy jest jej trwałość. Wystarczy że rano wychodząc z domu psikniemy z 2 razy, z jednej i drugiej strony, a zapach czuć nawet późnym wieczorem. Flakonik w kszatłcie gwiazdki jest przeuroczy, nawet dla samej ozdoby możnabyłoby go kupić : ) . Jednak trzeba uważać na podróbki (a jest ich wiele) to nie to samo co orginał - wiem, bo raz zdarzyło mi się kupić nie oryginalną. Warto wydać troszkę pieniędzy. w Polsce jest już dostępna od.. ponad roku bodajże.

Ilość zużytych opakowań: 3 buteleczki [używam ich wraz z mamą]

obowiazkowo !

Bardzo lubie gwiazki wypełnione ekstraktem, poprzednia wersje takze posiadam- oba w kwestii nut zapachowych sa identyczne.Czy ekstrakt rozni sie od wody?Jest pasadoksalnie blizszy skorze, trwalosc ma jak nietrudno sie domyslec,znajac wode- nieprzyzwoicie dluga.
ekstrakt na mnie nie ujawnia metalicznej nuty znanej z EDP- co mnie bardzo cieszy.
Flakonik- niebywale urokliwy, magiczny i niepowtarzalny.Z wersji z tego roku ma slodka tasiemka jaka opasana jest szyjka.. i malutki postumencik.W poprzedniej wersji jest to gwiazda ukrywa w aksamitnej szkatułce.

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań: oba kilkakrotnie testowane

;)

Niestety w polsce jeszcze nie dostępny. Ma nutę z klasycznego angela aczkolwiek jest bardziej słodki na mnie, na skórze trzyma się bardzo długo i jest mocno wyczuwalny przez otoczenie. Tym, którzy lubią klasyką powinien sie spodobać.

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:50ml edt