Oriflame, Pure Skin, Hide & Treat Pen (Sztyft korekcyjno-pielęgnacyjny)

Oriflame, Pure Skin, Hide & Treat Pen (Sztyft korekcyjno-pielęgnacyjny)

Pojemność 0,3 g

Sztyft szybko i dokładnie maskuje niedoskonałości skóry i przyspiesza wysuszanie wyprysków. Jest przeciwbakteryjny, testowany dermatologicznie

Ideał!

Według mnie korektor jest genialny, i mimo ,że jestem posiadaczką i Dual Skin Corrector i Conceal Kit, zawsze muszę mieć przy sobie ten oto egzemplarz, ponieważ jest to najwspanialszy i najlepszy korektor jaki kiedykolwiek posiadałam. Jest malutki, dobrze maskuje, szybciutko się maskuje krostki/zaczerwienienia/większe pryszcze, nie wymaga jakiś specjalnych ulepszeń czy czegokolwiek. Jestem bardzo na tak!

Ilość zużytych opakowań: ok.4 opakowań

dobry, ale

Zalety:
- sztyft szybko i dokładnie maskuje niedoskonałości skóry
- przyspiesza wysuszanie wyprysków
- przeciwbakteryjny, testowany dermatologicznie
- kolor naturalny
- opakowanie poręczne
- cieniutka końcówka

Wady:
- cena, nawet promocyjna

Dla mnie sztyft super. Stosuje go miejscowo na krostki więc powoduje,że szybciej znikają.
Dobry zarówno pod pokład - szybko się stapia z moim kolorem skóry, jak i na noc - rano
zazwyczaj nie ma śladu do zaczerwienieniach czy krostkach.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: wciąż 1

Porażka

Za drogi, za ciemny (jeden kolor), niewygodnie się rozprowadza, jest go za mało, ani nie koryguje ani nie pielęgnuje, właściwie nie robi nic oprócz ciemnych plamek na twarzy.

Używam tego produktu od:nie pamiętam

NIE.!

Przede wszytkim to najgorsze jest,ze nie mozna wybrac sobie odcieniu.! jest za ciemny!!!!
tak to nawet spoko ale za ciemny wiec NIE.

jak kryje coś to i tak widać tą niedoskonałosc z powodu złego koloru tego korektora.! nie nie nie!

Staszny!

Nie, nie, nie!

Jest za suchy i za ciemny jak dla mnie. Nie wtapia się w skórę i powoduje przydkie ślady i przebarwienia. Bez względu na wszysko, niską cene i odpowiedni aplikator nie kupię go więcej. Wszystkim odradzam.

Używam tego produktu od:roku

Nie dla mnie

szkoda, że ma tylko jeden odcień [pomaranczowopodobny]. troche drogi 10zł-15zł. spodziewałam się czegoś lepszego jak na tą firmę i cenę. u mnie nie kryje niedoskonałości [bo mam inny odcień skóry] ale goi wypryski.

KOSZMAR!!!!!

NIGDY WIĘCEJ!!!!!!!!!!!!!!!
istna beznadzieja.kolor jakis pomaranczowy-beznadziejny.ten caly sztyft w ogole nie kryje jest go malutko za taka cene;/
jest okropnie twardy nie ma jak zakrtc nim pryszcza w ogole nie wysusza i nie przyspiesza gojeniu sie katastrofa!!!!!!

Używam tego produktu od:3 miesiace
Ilość zużytych opakowań:męcze 1.

Nie!

Suchy, nie wtapia sie w cere. W życiu go nie kupie i wszystkim WSZYSTKIM ODRADZAM!!!

Nie ma mowy, abym go jeszcze kiedyś do reki wzięła.
Porazka, koszmar

Używam tego produktu od:1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:męcze 1

super

jak dla mnie sztyft super. doskonale maskuje i wysusza wypryski co mi odpowiada bo przecież stosuje się go miejscowo na kroste więc powoduje,że szybciej znika. Kolor naturalny choć trochę jasny ale to też powoduje lepsze maskowanie zaczerwienionych miejsc

nie, nie,nie

Absolutnie mi nie odpowiada: kolor jest wściekle pomarańczowy, korektor bardzo wysusza, w ogóle nie kryje, a do tego wszystkiego nie przyspiesza gojenia wyprysków, czyli dno.

Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

Tak średnio...

niestety nie spełnił moich wymagań.
Opakowanie poręczne, kolor nawet dobry, dla mojej jasnej karnacji. Ale...
Spodziewałam się efektu większego pokrycia, a tu zaskoczenie. Prawie wcale nie widac różnicy przed nałożeniem i po. :(
Może i przyspiesza znikanie niedoskonałości, ale do pokrycia się nie nadaje...

Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Jestem zadowolona

Używam tego produktu od jakiegoś czasu i przyznam, że jestem z niego zadowolona.
Kolor korektora nie jest zbyt ciemny, więc nadaje się nawet do mojej jasnej karnacji(choc przyznam, że trzeba bardzo precyzyjnie nakładac go na wypryski, bo użyty w dużych ilościach tworzy ciemne obwódki).Dużym plusem jest jego opakowanie- cienkie, takie że z łatwościa można się nim posługiwać.Zapomniałam jeszcze dodać o działaniu kosmetyku- jest dobry, bo rzeczywiście, tak jak obiecuje producent, wysusza wypryski.
A wady: zdecydowanie za wysoka cena(regularna to aż 14,90, a w promocji 9,90 zł)w porównaniu do zawartości kosmetyku w opakowaniu- to tylko 0,3 g.
Nie wiem, czy kupię ten produkt drugi raz, chyba będę szukać czegoś jeszcze lepszego.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:prawie całe pierwsze