Lemax, Colour, Versati Dzbanek (Lakier do paznokci)

Lemax, Colour, Versati Dzbanek (Lakier do paznokci)

Lakier w dzbankach zawiera formułę kryjących kolorów wzbogaconych nowoczesną perłą, która wychwytuje promienie światła dając migotliwy świetlisty akcent. Trzydzieści kolorów do wyboru.

nie polecam

Zaplaciłam 4 zł. Za 4 zł można w promocji kupić coś w rossmanie. Ten bazarkowy lakier wypadł bardzo marnie. Miałam kolorek jasno różowy, perłowy. Może inaczej pigmentowane trzymają się lepiej. Ten bardzo szybko się scierał :) Nie odpryskiwał tylko po prostu się powycierał. Wywaliłam po dwóch malowaniach.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań: nie zużyłam nawet połowy

Może być

Jedne z najtańszych lakierów na rynku.
Miałam kilka kolorów tego lakieru, ale z jakością było różnie.

Różowy szybko ścierał się z końcówek, zielony wytrzymywał 3-4 dni, koralowy używałam głównie na jakieś okazje, ale z brokatem topperem wytrzymywał tydzień :)

Ale moim ulubieńcem był fioletowy, który bez żadnego toppera trzymał się tydzień :)

Ale wadą tych lakierów jest to,że szybko zasychają w buteleczce.

Ilość zużytych opakowań: 3 niecałe

mieszane emocje

Jest to produkt tani o dużej pojemności. Oferuje również spory wybór w kwestii gamy kolorystycznej. No i teraz fakt, który mnie zdziwił... Nakłada się koszmarnie. Trzy-cztery cienkie warstwy czekając około 15 minut na wyschnięcie całkowicie jednej z nich. Reasumując - około godziny. Ale za to trzyma się nie do zdarcia, nawet do sześciu dni.

Mam naprawdę mieszane uczucia ;>

Używam tego produktu od: dwa tygodnie

DIY olejek do paznokci

Ratunku!!!!!

Pamiętam dobrze okoliczności zakupu tych lakierów. Zobaczyłam takie duże buteleczki po 2 zł za sztukę. Podniecona ceną i kolorami wzięłam 6 butelek. Jednak już po pierwszym użyciu jednego z lakierów wiedziałam, że gorzej trafić nie mogłam! Żałuję każdej złotówki wydanej na te buble!!!!

Zalety:
- paleta kolorów
- cena
- pojemność

Wady:
- zerowa pigmentacja - trzeba malować po 4 - 5 warstw
- bardzo długo schną - po godzinie zdarzają się odciski i wgłębienia
- odpryskują w ekspresowym czasie - pierwsze ubytki miałam po 2 godzinach od całkowitego wyschnięcia lakieru!!!!
- bardzo lejąca konsystencja
- nie wiem czy to wada lakierów czy tylko ja tak miałam, ale miałam okropne pędzelki - wąskie, nało nabierają lakieru i są z nierównym włosiem

Koszmar!!!!

Ilość zużytych opakowań: skończyłam 6 buteleczek i więcej nie chcę!

bywało gorzej

Mam dwa lakiery - jeden w kolorze toffi, drugi - czekoladowo-kawowy.

Co tu kryć - lakier z niskiej półki, o ile nie tej najniższej, jednak do mojego anty-faworyta w tej kategorii (lakiery Golden Rose, seria Glamour) trochę im brakuje. Przede wszystkim są całkiem przyzwoicie kryjące i pod warstwą utwardzacza wytrzymał 3 dni. Delikatnie pościerały się końcówki. Plusem są również cena i mnogość modnych kolorów. Jednak największą zaletą, z którą różnie bywa w przypadku "taniuszków" jest to, że zmywa się bez problemów.

Co do minusów - kiepski pędzelek, dość cienki i nie nabiera wystarczającej ilości lakieru. Dodatkowym utrudnieniem jest to, że patyczek, na którym on tkwi został krzywo zamontowany w nakrętce. Feler taki.

Nie jestem jakoś specjalnie nim zachwycona. Kupiłam go z nudów w przejściu podziemnym, bo akurat wypadło mi pod Rotundą czekać trochę dłużej na znajomych. Zatem jeśli gdzieś spotkasz - możesz kupić to przetestowania, jednak nie spodziewaj się fajerwerków.

Używam tego produktu od: tego miesiąca
Ilość zużytych opakowań: dwa zaczęte

może być

lakier ma dużą pojemność (12 ml) , średnią trwałość, raczej się ściera niż odpryskuje, ma ciekawe opakowanie i całkiem fajne kolory (ja mam róż), kupiłam go w jakimś sklepie chyba a\'la chińskim pod wpływem chwili ale czy można żałować jakichś 2 czy 3 zł? przeciez chyba nikt się nie podziewa za taką cenę nie wiadomo czego...

Ilość zużytych opakowań: jedno(niecałe)

no i ślicznie:)

Dostałam od mamy. Mój dzbanuszek jest 2 fazowy:) 1 górna część składa się z turkusowego pyłku (taki brokacik) a dolna część z dużych złotych kółek.
Bałam się jednak go nałożyć bo bałam się problemó ze zmyciem..I błąd. Lakier nakłada się świetnie. Praktycznie nie czuć tego pyłku na paznokciu. i szybko wysycha.Co więcej- trzyma się 3 dni a ze zmyciem też żadnego problemu.Zmywa się idealnie bez tarcia etc.
1 raz spotykam brokatowca który tak ładnie się zmywa!
No i cudnie wygląda ta 2faza w butelce.

Używam tego produktu od:mam mniej więcej od miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1 butelki

jednorazówka

Bez podkładu - trzyma się na paznokciach ok. 2 doby.
Położony na podkład Sally Hansen i wykończony utwardzaczem tejże firmy- w dobrym stanie trzyma się płytki 3 dni.
Potem odlatuje płachtami !
Ja, kierując się bajeczną paleta barw, kupiłam 3 kolory - wściekle pomarańczowy, doskonale kryjący, diametowy bakłażan i transparentny, "kosmiczny" róż- w kwadratowym opakowaniu.
Ten ostatni mam na stópkach już 6-ty dzień ( o dziwo?!).
Reasumując :
Bąbek, okragłych buteleczek - nie polecam, transparentne , w sześcianach - polecam :D

Używam tego produktu od: 7 dni
Ilość zużytych opakowań: 3 w trakcie

całkiem ok

Zakupiłam go podczas robienia zakupów w..sklepie spożywczym :-D Postanowiłam wydać te 3 zł więcej i przetestować nowy lakier.I muszę powiedzieć,że szybko schnie,ładnie pokrywa płytkę paznokcia,chociaż trzeba uważać trochę z tym pędzelkiem.Trwałość ogólnie względna - wytrzymał mi 2 dni bez uszczerbku.Potem zaczął troszeczkę odpryskiwać po bokach, ale czego się spodziewać po lakierze za 3 zł.
Bbardzo ładnie wygląda na paznokciach ( ja zawsze nakładam 2 warstwy obojętnie jakiego lakieru używam).
Aha,mój kolor to perlowa biel :-)

Używam tego produktu od:około miesiąca
Ilość zużytych opakowań:kilka razy maźnięte