Shiny Creation

Shiny Creation

Jest ten zapach jak lśniąca piękna iskra w każdym dniu życia kobiety. Tajemniczy i zmysłowy. Delikatny i kobiecy

Nuty zapachowe: róża,narcyz, jaśmin, piżmo, drzewo sandałowe

Cena: ok. 175zł/ 50ml

Mdły

Mdły bardziej w sensie nijaki niż powodujący mdłości ;) Zapach zupełnie pozbawiony pazura, pudrowy, kremowy, słodki, bez żadnej przełamującej tę poprawność nuty. Tak jakby zmniejszyć o połowę siłe rażenia Flower by Kenzo i odrzeć go z charakteru - takie jest Shiny Creation. Jest jak naturalna, jasna blondynka o różowej cerze od stóp do głowy ubrana w waniliowy kolor, wiecie o co mi chodzi? ;)
Buteleczka przeciętna

Używam tego produktu od:kilka dni
Ilość zużytych opakowań:próbka

Pudrowiec

Zapach bardzo pudrowy, duszny, słodki z bliżej nieokreślonym kwiatowym bukietem w tle, może to narcyz bo ja róży czy jaśminu tam nie czuję. Puder, delikatne kwiatowe mydło, puder, bukiet kwiatów, puder.
Pudrowość która sprawia że czuję się w tym zapachu przebrana, wyfiokowana, zapudrowana od stóp do głów, brakuje tylko koronkowych rękawiczek, długiej jasnej sukni w kwiaty, koczka na głowie lub misternie upiętych loków, koronkowej lekkiej parasolki i mogę przechadzać się po parku zbierając kwiaty, uśmiechając się nieśmiało, siląc się na życzliwość wobec wszystkich, skinieniem głowy witając przechodniów. Nuda...
Oceniając zawartość po flakonie i kolorze spodziewałabym się raczej słodkiego lub świeżego zapachu, a tutaj niespodzianka. Flakon ładny, prosty, trwałość ok 4 godziny.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: próbka

sympatyczny

Muszę się zgodzić z opinią jednej z Recenzentek, gdyż również nie tak go sobie wyobrażałam :)
Testowany w perfumerii wydawał mi się bardzo ciepłym i otulającym zapachem. Z czasem jego słodycz i nuty różane zaczęły mnie przytłaczać. Niemniej jednak nadal bardzo lubię ten zapach i od czasu do czasu z przyjemnością używam.
Jeśli chodzi o trwałość to faktycznie mogłaby być lepsza, jednak ja kupiłam tą wodę po bardzo okazyjnej cenie, więc nie będę narzekać ;p
Dla fanek zapachów z dominującą nutą różaną oraz romantyczek będzie jak znalazł ;)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej pięćdziesiątki

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Koszmarnie nierwały:[

Zacznę od tego, że zapach sam w sobie bardzo mi się podoba- jest pudrowo-różany, dość ciekawy i oryginalny. Raczej romantyczny niż uwodzicielski. Po testach w perfumerii byłam zachwycona tak zapachem jak i jego trwałością- na blotterku trzymał się bodaj dwa dni ! Żałuję tylko, że nie potestowałam go dokładniej na skórze- zawsze nieprzewidziane mycie rąk czy inne inwazyjne czynności mi go zmywały. Byłam jednak przekonana, że będą trzymać jak na bloterze. Myliłam się ! Na mnie Shiny Creation są po prostu nietrwałe a do tego słabo wyczuwalne. Nie wiem, co robi z tym zapachem moja skóra, ale on w ogóle nie pachnie! Z tego powodu moją mało zużytą butelkę 50 ml muszę wystawić na Allegro. Szkoda, bo Shiny Creation w ostatecznym rozrachunku to naprawdę ładny zapach.

Używam tego produktu od kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: ok. 12 ml z 50 ml

nie tak go sobie wyobrażałam

Zapach dosc przyjemny, delikatny. Jak dla mnie to raczej mało pudrowy.
Zdecydowanie brakuje mu pazura-jakiegos charakteru. No i ja to bym ten zapach jeszcze porządnie dosłodziła;)
Ogólnie nie jest źle.
Niestety zapach jest ledwo wyczuwalny i niezbyt trwały.
Flakonik moze byc.
Jednak po przetestowaniu tego zapachu mam ochote na poznanie innych zapachów la Perla;)

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: próbka

Dziewcze rumiane i upudrowane

Masa pudru, a pod pudrem odrobina kwiatkow - calosc dosc przyjemna, chociaz kojarzy mi sie z pulchnym, rumianym dziewczeciem ubranym w baaardzo kwiecista sukienke.
Mimo to Dzien Testu Calosciowego w roli dziewoi hozej, rumianej i intensywnie pachnacej pudrem spedzilam calkiem milo - i choc raczej Shiny Creation nie kupie, to jednak probke zuzyje do konca bez wiekszych oporow :-).

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: jedna probka

Zbyt romantyczny

Zapach zdecydowanie bardziej pasujący do romantycznych i swojskich sukienek Laury Ashley niż wyrafinowanej bielizny La Perli.
Wyczuwam li tylko przyjemne(aczkolwiek troche duszące)kwiatki(róże i piwonie) okraszone pudrową nutą.I tylko tyle.Shiny creation rozwijać się raczej nie rozwija,za to nieznośnie oplata nosiciela i zadręcza swoim ckliwym romantyzmem(za dużo kwiatów),nadmiarem pudru i totalnym brakiem wyobrażni.Stanowczo nie dla mnie,ale trwałość niespodziewanie dobra.

Używam tego produktu od:testy
Ilość zużytych opakowań:testy

romantyczny

śliczny, delikatny, romantyczny zapach. pudrowo-kremowe róże, ale jakże inne od dotychczasowych różanych zapchów, delikatne, otulające, miękkie. Dla kobiety romantycznej, delikatnej i bardzo kobiecej, zdecydowanie zapach na dzień i na cieplejsze pory roku. Według mnie najlpiej pasują, do zwiewnych, jasnych, romantycznych sukienek, spódnic, falbanek. Kiedy je wącham widzę romantyczną, delikatną i szczęśliwą kobietę w jasnej sukience, w ogrodzie bądź spacerującą brzegiem morza w ciepły, słoneczny dzień. Napewno jest to zapach piekny, nietypowy i niepodobny do innych.Używam tego produktu od: zaczęłam 50ml, wcześniej testy
Ilość zużytych opakowań:

Jednak odejmuj gwiazdke, zapach nietrwaBy i bardzo plaski

Doskonałe, pudrowe róże

LPSC oczarowały mnie ponad rok temu,kiedy to otrzymałam oryginalną próbkę. Nie były wtedy łatwe do upolowania, na allegro szybko ktoś zmiótł mi sprzed nosa flakonik 50 ml. Wreszcie, po usilnych poszukiwaniach zakupiłam i jestem szczęsliwa. To bardzo kobiece perfumy ale dla kobiety romantycznej, nostalgicznej, delikatnej. Raczej na dzień i cieplejsze pory roku. Wąchając mam jedno skojarzenie: róże z cukrem pudrem;)
Używam od kilku miesięcy, z przerwami,by mi się nie przejadły.

Ilość zużytych opakowań: kończę 50 ml