Plante System, RosaKalm, Creme anti-rougeurs (Krem regeneracyjny do skóry z problemami naczynkowymi)

Krem dla skóry wrażliwej, ze skłonnością do podrażnień oraz zlokalizowanych zmian naczyniowych (zaczerwienień). Po raz pierwszy zostało zastosowane w kremie do pielęgnacji skóry , połączenie składników pochodzenia naturalnego: witaminy K, wyciągu z ruszczyka oraz potasu.
Preparat natychmiast po zastosowania łagodzi podrażnienia oraz niweluje zaczerwienienia, a podczas systematycznego używania powoduje znikanie poszerzonych naczynek.
Wskazany czas kuracji wynosi trzy miesiące.

Chybiona inwestycja

Na dzień za tłusty, na noc za mało wartościowy. Zapycha, nie działa, ma parabeny w składzie. jeden z niewielu kosmetyków, których nie udało mi się "zmęczyć" do końca - pół opakowania wylądowało w koszu. Po prostu odradzam.

Ilość zużytych opakowań: 0,5

zapychacz

od razu podkreślę, że stosuję ten krem od tygodnia, więc nie mogę oceniać jego skuteczności w walce z problemami naczynkowymi. Jeśli po 3 miesiącach okaże się, że zmalały- wtedy podwyższę ocenę. A tymczasem:

- krem zapycha, już długo nie miałam takiego wysypu zaskórników jak teraz
- powoduje straszne świecenie cery
- twarz jest po nim nieprzyjemnie lepka
- ogólnie jest ZA TŁUSTY.

nie nadaje się do stosowania np. na szybko, rano, pod makijaż- a to na pewno obniża jego skuteczość. Stosuję go wieczorami i gdy mam wolne dni, albo takie, kiedy wstaję i mam parę godzin do wyjścia- wtedy mogę umyć twarz, gdy krem już się wchłonie i nałożyć makijaż.
Zaletami mogą być niewygórowana cena, ładne opakowanie i zapach. Ale po mistrzowskim płynie micelarnym z tej serii spodziewałam się czegoś więcej.

Używam tego produktu od: tydzień

edit: minęło już tyle czasu, że gdyby kosmetyk miał wzmacniać naczynka, działałby. Niestety, mam wrażenie że stan mojej cery się wręcz pogorszył.

Nic specjalnego

Jestem zawiedziona:
- parabeny w składzie,
- po zastosowaniu miałam uczucie ściągnięcia, podwójne smarowanie też nie pomagało,
- bardzo się wałkuje, nie do zastosowania pod podkład
- zapycha pory
Reasumując nie polecam. Wolę Flos-lek tańszy o połowę ...

Używam tego produktu od: 3 mies

skuteczny

Krem złagodził podrażnienia, osłabił zaczerwienienia. bardzo dobra cena tego kremu. Wydajny. Dobrze się rozprowadza, ma ładny zapach. Wyczytałam na stronie producenta, że ma badania kliniczne.

Używam tego produktu od: stycznia 2009
Ilość zużytych opakowań:

Działa

Krem dobrze nawilża i naprawdę działa. Skóra po posmarowaniu jest schłodzona. Przy dłuższym stosowaniu mniej się rumieni i jest mniej podatna na niekorzystne warunki atmosferyczne. Przyjemnie pachnie. Trudno go dostać-ja kupuję w internecie. Cena korzystna. Polecam!

Używam tego produktu od:kilku miesięcy