Oriflame Colour, Urban Lipstylo (Pomadka `Miejski Styl`)

Oriflame Colour, Urban Lipstylo (Pomadka `Miejski Styl`)

Pojemność 1,6 g

Osiem głębokich kolorów, które całkowicie pokrywają usta i zapewniają trwały, matowy efekt. Olejek z pestek winogron i olejek jojoba nawilżają i odżywiają usta, a witamina E chroni je przed szkodliwym promieniowaniem UV.

niezła

do tej pomadki mam mieszane uczucia.
calkiem ją lubię, natomiast chyba przez kolor, nie odwazylam sie jeszcze wyjsc w niej z domu;D
Mam kolor sequin, cos pomiędzy ciemnym różem a czerwienią. kolorek bardzo mi sie podoba, ale na moich ustach wygląda dośc "mocno"

pomadka jest naprawdę trwala i dobrze się trzyma ust.
ciekawy matowy odcien, powiększa usta. bardzo ladnie wyglada, nie wysusza, dobrze sie rozprowadza.

jeśli kupię to postawię na jakiś bardziej dzienny odcien:)

Używam tego produktu od:rok

Dziwna, ale ją lubię.

Kupiłam ją przypadkiem, bo generalnie nie lubię kryjących szminek. Ale chciałam jakąś na zimę i padło na Oriflame. Wybrałam najjaśniejszy odcień, czyli Soft Almond. Faktycznie wygląda na dość ciemną, ale na moich ustach jest dokładnie taka jak w katalogu. Mocno kryje i wygląda naturalnie. Po pewnym czasie od nałożenia zaczyna się robić sucha. Może lekko podkreślać suche skórki. Ja nakładam ją na pomadkę ochronną i jest super. Bardzo trwała i nie zostawia śladów. Lubię ją.

Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań:zaczęłam 1

Bardzo wysuszają

Pomadki w katalogu wyglądają zachęcająco, ale w rzeczywistości jest to niemała porażka. W katalogu kolor Soft Almond wygląda na dość naturalny, w rzeczywistości jest rudy, wręcz marchewkowaty. Pomadki są matowe, bardzo wysuszają usta i podkreślają każde załamanie. Noszenie tej pomadki na ustach wiąże się ze sporym dyskomfortem, właśnie z wymienionych powodów. Do tego pomadka jest bardzo niewielka, sztyft jest cienki, dzięki czemu rozprowadzenie pomadki na ustach również nie należy do najprzyjemniejszych. Sucha, matowa, nieprzyjemna. Nie polecam nikomu.

Używam tego produktu od:używałam rok temu
Ilość zużytych opakowań:użyłam jej kilka razy