Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

YSL, Encre de Peau All Hours SPF20 (Podkład kryjący matujacy wodoodporny)

YSL, Encre de Peau All Hours SPF20 (Podkład kryjący matujacy wodoodporny)

Pojemność 1 szt

Kryjący podkład Encre De Peau All Hours to perfekcyjne krycie, matowe wykończenie i nawet 24-godzinna trwałość.
Encre De Peau All Hours od Yves Saint Laurent to podkład w płynie, który zapewnia doskonałe krycie nawet przez całą dobę - od pierwszego spojrzenia w lustro o poranku do późnej nocy.
Dzięki długotrwałej formule, makijaż nie wymaga poprawek w ciągu dnia, a Ty możesz osiągnąć efekt perfekcyjnie gładkiej cery w kilka sekund.
Wodoodporna formuła Encre De Peau All Hours zawiera kompozycję drobnych pigmentów oraz żywicę silikonową, by zapewniać odpowiednie krycie, rozświetlać cerę oraz zapewnić jej długotrwałe, matowe wykończenie. Podkład zawiera także filtr ochronny SPF 20.

Przyjemny

Podkład ma bardzo lekką konsystencję i można nim uzyskać krycie od delikatnego po dosyć mocne. Nie tworzy efektu maski, a od kiedy moja skóra jest w dosyć dobrym stanie, utrzymuje mi się na twarzy Ok. 10 godzin (dłużej nie miałam okazji go przetestować). Nie czuć go na buzi, nie zapycha mnie, wydajny, ale nie jestem pewna czy drugi raz wydam na niego dwie stówki.

Alternatywne zastępstwo Double Wear?

Cena produktu jest powalająca (ok 34f w UK) natomiast w przeciwieństwie do Double Wear zawiera pompkę i jest naprawdę wydajny. Mam cerę tłustą i mieszaną i podkład doskonale się nosi. Mogę stwierdzić, że nawet cera sucha mogłaby go polubić (przy odpowiednim nawilżeniu). Wachlarz kolorów jest naprawdę duży. Mogę nawet stwierdzić, że wszystkie ''blade twarze'' znają coś dla siebie. Jest naprawdę bardzo dobrym podkładem jednak uważam, że cena jest powalająca...
I coś co jednak jest bardzoooo ale to bardzo go w moim przypadku przekreśliło: przy codziennym stosowaniu pojawiły się u mnie wypryski! Na początku myślałam, że jednak to baza estee jest tego przyczyną (użyłam wowczas pierwszy raz itd) jednak sprawdziłam i nie. Niestety to jest minus, który pod żadnym pozorem nie jestem w stanie zaakceptować. Zakupioną butelkę zużyję oczywiście natomiast wymiennie z moim sprawdzonym i niezawodnym Lancome Idole Ultra Wear.