Inglot, Cuticle Oil (Olejek do pielęgnacji skórek)

Inglot, Cuticle Oil (Olejek do pielęgnacji skórek)

Cuticle Oil ma za zadanie wygładzić i zmiękczyć skórki.
Olejek zawiera olej jojoba, olej z pestek winogron oraz witaminę E. Olejki z jojoby i pestek winogron nawilżają i uelastyczniają naskórek. Witamina E pielęgnuje i wzmacnia skórki i płytki paznokci.
Producent zaleca wmasowywać olejek dwa razy dziennie dla uzyskania najlepszego efektu.

olejek
wzmacniające
w buteleczce

bardzo dobry produkt

Z natury mam dość twarde, mocne i zadzierające się skórki. Zdarzało mi się je wycinać, ale odrastały w zastraszającym tempie i były jeszcze mocniejsze i tworzyło się takie błędne koło.. Skupiłam się więc na nawilżaniu skórek i ewentualnym ich odsuwaniu, delikatnie, drewnianym patyczkiem. Wspomagam się dodatkowo produktem do skórek z Sally Hansen kiedy w okolicy skórek, na paznokciu robi się taka ochronna otoczka - ona też nie wygląda zbyt dobrze..

Oliwka z Inglota jest dobrą propozycją dla osób, które mają równie oporne skórki jak ja.. twarde i potrafiące denerwująco zahaczać o ubrania.. Oliwka dobrze zmasowana w skórki ładnie je zmiękcza i tym samym ułatwia ich odsuwanie. Z czasem skórki stają się mniej widoczne i nie zadzierają się. Lubię też wmasować produkt w całą płytkę paznokcia dla ich odżywienia i regeneracji. Moje paznokcie dostają trochę popalić szczególnie przy hybrydzie.. dlatego oliwka jest u mnie obowiązkowym krokiem między wykonywaniem manicure. Jeśli nie zrobię kilku dni przerwy to przynajmniej po wieczornym ściągnięciu hybrydy aplikuję oliwkę na noc.

Całość jest zamknięta w dość sporej, szklanej buteleczce o pojemności 16ml. Pędzelki Inglota są jednymi z lepszych.. nie są zbyt grube, nie rozczapierzają się z czasem i nie niszczą. Są na tyle precyzyjne, że można wykonywać swobodnie zamierzone ruchy bez obawy, że pojedynczy włosek umaluje nam palec (oczywiście w przypadku oliwki nie ma to znaczenia, nawet celowo wychodzimy na palce, ale w przypadku lakierów jest to istotne). Zapach oliwki dodatkowo zachęca do jej używania:)

Nawyku niehigienicznego obgryzania pozbyłam się już dawno temu, ale czasem miewam tak, że dłubię czy obskubuję skórki, szczególnie jeśli pojawi się jakiś zadziorek. Bo choć pojawiają się o wiele, wiele rzadziej - to jednak czasem ma to miejsce. Staram się to kontrolować i mimo wszystko dawać paznokciom spokój.. A ta oliwka na pewno mi w tym pomaga, nawilża je na tyle, że nie mam potrzeby w nich non stop dłubać.

Cena nie zabija bo koszt oliwki to coś w granicach 20zł a jest super wydajna. Polecam spróbować :)

ujdzie

szczerze mówiąc działania bardzo nawilżającego za bardzo nie zauważyłam, skórki jak były przesuszone tak są przesuszone po umyciu rąk, więc na tym polu jego działanie jest raczej słabe. jednak trzeba przyznać, że same skórki nie odrastają tak bardzo ani tak szybko - jakby cofają się. za to plus.
stosuję go regularnie nawet 4-5 razy dziennie. jest ok, ale jak skończę to poszukam czegoś lepszego.

Boski

Jest moim idolem. Uwielbiam ten olejek, jego zapach, jego działanie, jego skuteczność i wydajność.
Używam od dwóch lat bardzo regularnie i jak nigdy wcześniej moje skórki są w końcu pięknie wypielęgnowane. Nic się nie zadziera, nie pęka, nie krwawi, nie szczypie. Paznokcie też w lepszej kondycji.
Skórki mam miękkie więc pozbycie się narastającej warstwy to tylko kwestia przeciagnięcia podczas kąpieli rogiem ręcznika. Nie potrzeba cążek, szpatułek i innych drastycznych metod ich wycinania.
Jest zachwycona. To produkt, który zasługuje na najlepsze oceny.

Używam tego produktu od: dwa lata
Ilość zużytych opakowań: 2szt

Inglot swatche sypkie cienie

Fajny

Produktu używam na zmianę z balsamem z Avonu.

Pięknie pachnie, ładnie nawilża skórki.
Szybko się wchłania, nie pozostawia nieprzyjemnej warstwy.
Regularnie stosowany poprawia kondycję skórek.
Cena: ok. 21 zł, przy tej wydajności, jak najbardziej warto zainwestować.

Polecam.

Używam tego produktu od: ok. roku

małe cudeńko!

jak w tytule :)

mam strasznie wymagające paznokcie u dłoni. bardzo długo je obgryzałam, przez pewien czas nosiłam tipsy (brutalnie zdjęte, brrr!), mam nawyk skubania skórek i zadziorków, a do tego funduję im spotkania z wodą na basenie. ogólnie - są przesuszone, zmęczone życiem i ogólnie najchętniej non stop zakrywałabym je jakimś kolorem, bo nie jest za dobrze.

skuszona opiniami na wizażu, kupiłam ten olejek i jestem zachwycona! używam go maniacko od 2 tygodni i już widzę efekty :) paznokcie są ładniejsze, milsze w dotyku i ogólnie w lepszej kondycji. skórki przestały się przesuszać i zadzierać, łatwo je delikatnie odsunąć i usunąć (a nie - piłowanie radełkiem i kolejne białe plamy na paznokciu...), wszystkie ranki i nierówności szybciej znikają i ogólnie paznokcieć oraz jego okolice wyglądają coraz lepiej :) i do tego ten zapach... <3

jest też bardzo wydajny - używam go milion razy dziennie na paznokcie i dłoni (i dodatkowo u stóp kilka razy) i ledwo go ubyło (głownie przez to, że na początku nakładałam go zbyt dużo). na pewno zostanie ze mną na długo, bo cena także jest przyjazna ;)

Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

Niezastąpiony

Nie ma co ukrywać, olejek posiada same plusy :)

+apetyczny zapach, mniam! :)
+wydajny
+naturalny i prosty skład
+daje natychmiastowy efekt zadbanych skórek
+przy regularnym stosowaniu poprawia kondycje paznokci i okolic
+wygodny aplikator w postaci pędzelka
+szybko się wchłania
+przystępna cena

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-szego

bardzo dobry

Produkt pięknie pachnie morelami. Bardzo dobrze natłuszcza płytkę i nawilża skórki. Trzeba go ejdnak używać regularnie. Mi po tygodniu regularnego używania odbudował płytkę paznokcia. Jest wydajny. Naprawdę polecam.

Używam tego produktu od: marca 2013
Ilość zużytych opakowań: bardzo wydajny

Doskonały!

Na prawdę świetny produkt!

- Gdy go używamy skórki nie narastają i nie pojawiają się zadziorki (olejek pomaga się im szybciutko zagoić, nie piecze gdy nałożymy go na rankę).
- Paznokcie po pewnym czasie wyglądają na prawdę estetycznie
- Bardzo wydajny
- Przyjemny zapach
- Ja osobiście nie musze go używać dzień w dzień jak doprowadzę już pazurki do oczekiwanego stanu, wystarczy co kilka dni żeby podtrzymać efekt.

Wg mnie produkt długo się wchłania, ale w końcu to olejek, więc nie ma co się dziwić.

Warto spróbować!

świetnie sobie radzi!

PLUSY:
- wydajność
- przyjemny zapach
- łatwa aplikacja
- ładnie nawilża skórki ; nie miałam z nimi problemu podczas używania tego produktu
- estetyczne opakowanie
- olejek szybko się wchłania

MINUSY:
- cena

Używam tego produktu od: kwietnia 2013

Genialny Produkt

Używam tego produkty od prawie tygodnia i jestem zachwycona:
+pięknie pachnie morelami
+fajnie się nakłada

+/- wydajność
+/- cena

Używam tego produktu od: 7 dni
Ilość zużytych opakowań: cały czas używam jedno

Działa!

Od dłuższego czasunborykam się z suchymi skórkami, a że lubię produkty firmy Inglot postanowiłam wypróbować ten olejek i jestem zachwycona. Już po kilku aplikacjach i kilku dniach moje paznokcie i okolice skórek wygladają bardzo przyzwoicie.
Plusy:
- bardzo ładny zapch,
- konsystencja szybko się wchłania, wystarczy kilka minut i można działać,
- skórki od razu robią się miękkie i daja sięłatwo odsunąć patyczkiem,
- pędzelek, którym dobrze się operuje,
- jest dosyć wydajny,
- cena w połączeniu z jakością jest bardzo na plus.
Minus:
- jest jeden minus - prepearatu nalezy używać regularnie, jesli przerwiesz kurację choćby na jeden dzień skórki robią się suche i niesforne.

W ogólnym zestawieniu polecam!

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

ciekawy kosmetyk

Ciekawy kosmetyk ,wart zainteresowania. Jednak nie wiem czy kupiłabym go ponownie. Nie stosuję go regularnie,więc tudno powiedzieć czy przez to nie widać jego pełnych efektów.
Zalety:
działanie jest umiarkowane, nawilża skórki,ale nie jest to nawilżenie,którego bym się spodziewała,skórki nadal są suche
wydajność -bardzo duża ,wystarczy mi jeszcze na bardzo długi czas
zapach- cytrusowy,badzo przyjemny
opakowanie - poręczne ,jak lakier do paznokci
wchłanianie - bardzo szybkie ,nie trzeba długo czekac.Jednak chwilkę trzeba odczekać po aplikacji.

Wady:
cena -chcoiaz za taką objętość nie jest to cena szczególnie wygórowana

Ilość zużytych opakowań: jedno rozpoczęte