Bio Specific Ré-hydratation, Duo Beaute (Podwójna maseczka jednorazowa - peeling roślinny + maseczka nawilżająca)

Skóra odwodniona potrzebuje nawilżenia i ukojenia. W przeciwnym razie szybciej się starzeje, traci blask i jędrność. Ten podwójny kosmetyk zapewnia jej odpowiednią pielęgnację - nie tylko nawilża, ale także odświeża i nadaje blasku. Saszetka zawiera porcję maseczki i peelingu. Kosmetyki te wzajemnie się uzupełniają, stosowane razem przynosza odpowiedni efekt. Peeling, dzięki mikrogranulkom rozświetla twarz, usuwa martwy naskórek. Pozostawia cerę gładką, odświeżoną, rozjaśnioną, wypoczętą. Maseczka intensywnie nawilżająca S.O.S. nawilża, koi, i odświeża. Po zastosowaniu skóra przez długi czas pozostaje nawilżona, dotleniona, o zdrowym kolorycie.

Cena: 4zł/ 2x6 ml

ani jedno, ani drugie

Peeling: śmierdzi, mało drobinek, trzeba się ostro natrzeć, żeby coś złuszczyć, trudno się zmywa.

Maseczka: alhohol w maseczce nawilżającej (na 4 miejscu w składzie!) to wielkie nieporozumienie - silna woń tuż po otwarciu saszetki. Zaryzykowałam, ale zmyłam po ok. 10 sekundach, gdy poczułam pieczenie.

Beznadzieja.

Używam tego produktu od: raz użyłam i nigdy więcej
Ilość zużytych opakowań: 1 podwójna saszetka

Peeling tak, maseczka nie

Takie saszetki jednorazówki są fajnym pomysłem na podróż, chociaż średnio ekonomicznym. Peeling znam z wersji pełnowymiarowej i do niego zastrzeżeń nie mam. Maseczkę wypróbowałam pierwszy raz i bardzo mi się nie spodobała.
- Jest mega perfumowana. Uważam że perfumowane kosmetyki do twarzy to wielkie nieporozumienie.
- Szczypie na policzkach pod oczami i na skrzydełkach nosa.
- Jakieś tam nawilżenie pewnie jest, ale nic specjalnego.

Generalnie nie warta większego zainteresowania.

Używam tego produktu od: użyłam w tym msc

Niewiele robi

Lubię kosmetyki YR, ale ta maseczka jakoś nie przypadła mi do gustu. Dobrze, że jest jednorazowa i tania. Peeling taki sobie, to znaczy nie ściera dobrze, nie ma efektu doskonale oczyszczonej cery, jak w przypadku uwielbianego przeze mnie peelingu YR Les Gestes Essentiels, któremu byłam wierna 10 lat a, który już niestety wycofali ze sprzedaży :(
Maseczka też taka sobie. Nie ma żadnego spektakularnego efektu, a takiego oczekuję od maseczek.Używam tego produktu od: 2 dni na 2 razy

depilacja zalety

Zadowolona :)

To jakis cud, po zastosowaniu obydwoch specyfikow na noc - nastepnego dnia moja skora byla pelna blasku i czystrza. Naprawde az milo. Nie rozumiem skad tu tyle negatywnych komentarzy...
Szkoda, bo naprawde kosmetyk godny polecenia. Wiadomo cudow sie nei zdziala za pierwszym razem - uzywany co tydz napewno bedzie przynosil efekty :)

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1/2 rozdzielilam sobie szaszetki na pol :)

jednorazowy zakup

Szkoda zachodu na taki kosmetyk. Peeling ma brzydki kolor i nieładny zapach, ale chociaż ściera przyzwoicie. Maseczka nawilżająca, znacznie mniej mi się spodobała. Producent podaje, iż należy nałożyć ją na 5 min, nie zmywać tylko zetrzeć nadmiar. I gdybym tak postąpiła miałabym na twarzy smalec. Maseczka jest tragiczna, po pierwsze łudząco przypomina zapachem maskę mineralną Daxa, której nie mogłam przez ten zapach używać. Ta jest mniej intensywna, na szczęście.
Po drugie szczypie - na skrzydełkach nosa i na policzkach.
Po trzecie, pozostawia na twarzy smalcowatą warstwę. Ja ją zmyłam po użyciu, bo bałam się i tego szczypania i tego tłuszczu.
W każdym razie raz użyta nie zaszkodziła, ani nie pomogła. No może działanie peelingu było widoczne.
Żegnam się z nią...

Używam tego produktu od:2 dni temu

Natłuszcza skórę...

i źle się wchłania- praktycznie większość pozostaje i zbiera się chusteczką. Nie widać różnicy w porównaniu z kremami- a maseczka powinna działać silniej. Jedną gwiazdkę dodaję za peeling roślinny- jest ok- rozjaśnia skórę, nie podrażnia . Wypróbowałam tę maseczkę, bo dostałam ją chyba gratis przy zakupach, ale nie polecam.

Używam tego produktu od:1 dzień

oj nie!

Zupełny niewypał. Peeling jest jeszcze znośny - ma dużo malutkich drobinek które dobrze peelingują, ale dziwnie pachnie - jakoś tak nieświeżo. Maseczka to dno. Jest tłusta, wchłania się baaardzo długo i nie poprawia wyglądu skóry. Pomysł może i fajny na taki komplet peeling+maseczka, ale wykonanie nieudane. Nie polecam.

Używam tego produktu od: ponad tygodnia
Ilość zużytych opakowań: jeden komplet peeling+maseczka (starczył mi na dwa użycia)

tak średnio

Peeling juz kilkakrotnie oceniałam-jest tłustawy ale dobry. Sama maseczka mnie troche rozczarowała. Niby nawilża ale bardzo delikatnie. Od maseczki oczekuje chyba bardziej spektakularnego efektu. Fajny pomysł za jednorazową maseczke z peelingiem, ktora mozna zabrac w podroz. Jak na podroz to rzeczywiscie ok ale do regularnego stosowania nie.

Używam tego produktu od:-