On line, Mydło w płynie `Lipa + jedwabne proteiny`

On line, Mydło w płynie `Lipa + jedwabne proteiny`

Pielęgnacyjne mydło w płynie Lipa + jedwabne proteiny jest delikatne dla skóry rąk, nie wysusza jej (neutralne pH 5,5), przyjemnie pachnie i dobrze myje. Przezroczyste opakowanie zaopatrzone w pompkę, zapewnia wygodę używania i kontrolę zużycia. Dodatkowe plusy to przystępna cena i możliwość dokupienia opakowania uzupełniającego. Mydło zawiera SLS.

Niezłe

Kupiłam, bo akurat zabrakło mojego ukochanego Senses Avonu, a musiałam natychmiast nabyć mydło do łazienki. Konsystencja bardzo rzadka, mydło wręcz spływa z dłoni, dość słabo się pieni. Za to już w trakcie mycia czuję, że dobrze nawilża i natłuszcza ręce. Przyjemny, delikatny zapach. Po umyciu nie potrzeba smarować dłoni kremem, mydełko albowiem samo w sobie spełnia funkcję nawilżacza i rece nie są wysuszone. Ogólnie niezły produkt, ale chyba wolę jednak mydła w płynie Avonu.

Ilość zużytych opakowań:W trakcie pierwszego

Polubiłam

Do niedawna używałam tylko mydła w kostce, ale - dzięki dobremu wrażeniu, jakie pozostawił po sobie ten produkt - od teraz na pewno regularnie będę kupować również mydło w płynie. Nie wiem, czy jeszcze kupię akurat tą wersję, bo do wypróbowania jest jeszcze sporo innych rodzajów. PLUSY: nie wysusza dłoni, a ma wręcz nieznaczne właściwości pielęgnujące (ostatnio nie używałam regularnie żadnego kremu do rąk, a dłonie - po kilku miesiącach mycia ich tym mydłem - mam w dobrym stanie); zapach - słodki, dosyć intensywny, po prostu mi się spodobał; dozowanie - mydło nie rozpryskuje się, pompka nie zacina się, mydło nie zasycha wokół otworu; konsystnecja (chociaż tutaj małe zastrzeżenia); wydajność; opakowanie - przeźroczyste (kontrola zużycia), w miarę estetyczne, pompka dozująca dobrze działa; mydło czyści wystarczająco skutecznie normalne zanieczyszczenia; w miarę dobrze się pieni. MINUSY: opakowanie mogłoby być bardziej dociążone, solidniejsze; mydło jest tępawe, jeśli chodzi o konsystencję (zdarzało mu się spłynąć mi z dłoni). PODSUMOWUJĄC: spodobał mi się ten produkt i nie zaszkodził moim dłoniom, więc ze spokojnym sumieniem daję mu 4*.

Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego