Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

On Line, On line, Mydło w płynie `Lipa + jedwabne proteiny`

On Line, On line, Mydło w płynie `Lipa + jedwabne proteiny`

Średnia ocena użytkowników: 3,5 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 500 ml
Cena 4,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Pielęgnacyjne mydło w płynie Lipa + jedwabne proteiny jest delikatne dla skóry rąk, nie wysusza jej (neutralne pH 5,5), przyjemnie pachnie i dobrze myje. Przezroczyste opakowanie zaopatrzone w pompkę, zapewnia wygodę używania i kontrolę zużycia. Dodatkowe plusy to przystępna cena i możliwość dokupienia opakowania uzupełniającego. Mydło zawiera SLS.

Recenzje 2

Średnia ocena użytkowników: 3,5 /5

3 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Niezłe

Kupiłam, bo akurat zabrakło mojego ukochanego Senses Avonu, a musiałam natychmiast nabyć mydło do łazienki. Konsystencja bardzo rzadka, mydło wręcz spływa z dłoni, dość słabo się pieni. Za to już w trakcie mycia czuję, że dobrze nawilża i natłuszcza ręce. Przyjemny, delikatny zapach. Po umyciu nie potrzeba smarować dłoni kremem, mydełko albowiem samo w sobie spełnia funkcję nawilżacza i rece nie są wysuszone. Ogólnie niezły produkt, ale chyba wolę jednak mydła w płynie Avonu.

Używam tego produktu od: miesiąca
Ilość zużytych opakowań:W trakcie pierwszego

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Polubiłam

Do niedawna używałam tylko mydła w kostce, ale - dzięki dobremu wrażeniu, jakie pozostawił po sobie ten produkt - od teraz na pewno regularnie będę kupować również mydło w płynie. Nie wiem, czy jeszcze kupię akurat tą wersję, bo do wypróbowania jest jeszcze sporo innych rodzajów. PLUSY: nie wysusza dłoni, a ma wręcz nieznaczne właściwości pielęgnujące (ostatnio nie używałam regularnie żadnego kremu do rąk, a dłonie - po kilku miesiącach mycia ich tym mydłem - mam w dobrym stanie); zapach - słodki, dosyć intensywny, po prostu mi się spodobał; dozowanie - mydło nie rozpryskuje się, pompka nie zacina się, mydło nie zasycha wokół otworu; konsystnecja (chociaż tutaj małe zastrzeżenia); wydajność; opakowanie - przeźroczyste (kontrola zużycia), w miarę estetyczne, pompka dozująca dobrze działa; mydło czyści wystarczająco skutecznie normalne zanieczyszczenia; w miarę dobrze się pieni. MINUSY: opakowanie mogłoby być bardziej dociążone, solidniejsze; mydło jest tępawe, jeśli chodzi o konsystencję (zdarzało mu się spłynąć mi z dłoni). PODSUMOWUJĄC: spodobał mi się ten produkt i nie zaszkodził moim dłoniom, więc ze spokojnym sumieniem daję mu 4*.

Używam tego produktu od: kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  9
  produktów

  52
  recenzji

  138
  pochwał

  10,00

 2. 2

  10
  produktów

  91
  recenzji

  55
  pochwał

  8,89

 3. 3

  0
  produktów

  68
  recenzji

  65
  pochwał

  7,65

Zobacz cały ranking