Isana Pflege, Lippenpflegestift sanft-rose (Pomadka do ust różana) (stara wersja)

Pojemność 4,8 g

Niedroga, przyjemnie i dyskretnie pachnąca, dobrze nawilżająca usta (zawiera olejek jojoba) różana pomadka ochronna. Nie zawiera perfum i środków konserwujących. Poręczne, dobrze zamykające się, klasyczne dla pomadek ochronnych, opakowanie w kolorze lila-róż. Pomadka dobrze się rozprowadza i jest wydajna.

świetna

Ta stara wersja to był taki stary rossman czasy kiedy te sklepy dopiero się pojawiały. Z koleżankami zawsze chodziłyśmy tam w piątki po lekcjach. Na tą pomadkę gapiłam się często i chciałam kupić pewnego dnia nie wytrzymałam i dokonałam zakupu. Pomadka była nieziemska pięknie pachniała, była ślicza taka różowa i delikatnie nawilżała uwielbiałam ją tak bardzo że przeciągałam nią po ustach kilka razy dziennie. Do czasu aż się kończyła a ja chodziłam do sklepu po nową. Uwielbiałam ją towarzyszyła mi wszędzie ten jej zapach mnie uspokajał. Była wydajna starczała na 3 miesiące a ja smarowałam usta kilka razy dziennie niestety rossman zmienił się i te pomadki też zastąpili jakąś nową wersją która jest istną tragedią porównując ją do starej ukochanej pomadki sprzed lat ; ((

Używam tego produktu od: kilka lat temu

Ilość zużytych opakowań: 7 całych

Jak dla mnie za bardzo przeciętna :(

Kupiłam bo była tania a ja potrzebowałam jakieś pomadki ;) Lecz jak dla mnie ust to ona wgl. nie pielęgnuje :( Najgorsza chyba jakom miałam.
Smak ani zapach też mnie nie zadowolił
smak-jakiś taki blee
zapach- i ona ma być różana!!!

Oczekuje od pomadki czegoś więcej:(

Jeśli oczekujesz od pomadki czegoś więcej niż tylko zapachu albo smaku to nie polecam!!!!

Używam tego produktu od: Długo.
Ilość zużytych opakowań: było 1 teraz już nie używam

Zwykła pomadeczka

+ łatwodostępna
- słabe opakowanie
- nie chroni przed utratą wody i jakoś specjalnie nie pielęgnuje ust

Nie ma co sie rozpisywać, ot, zwykła pomadeczka, jak to zwykła pomadeczka.

Studio fryzur kłos jak Olivia Wilde

Moje USTOWE KWC :)

Zużyłam już 5 opakowań i będą następne.
Kocham tą pomadkę, idealnie nadaje się w każdym sezonie. Używałam jej latem, używałam zimą i zawsze daje taką ochronę, na jakiej mi zależało.
Przepięknie pachnie różami, moim zdaniem nawet lepiej niż Bebe w tej samej wersji zapachowej, a przy tym jest parę złotych tańsza. Gdy jest w promocji, kupuję zawsze 2 opakowania obawiając się, że ją wycofają i wtedy będę musiała wrócić do Bebe (równie dobra, acz droga).
Pokrywa usta niewidzialną tłustawą warstwą, która dobrze chroni przed mrozem, wiatrem, słońcem. Usta nie są spierzchnięte, żadnych suchych skórek i to przez cały rok!
Sztyft się nie łamie, opakowania nie pękają, pomadkę bez problemu można rozsmarować na mrozie, nie twardnieje. Jest wydajna, wystarcza mi średnio na 2 miesiące codziennego i to kilkukrotnego nanoszenia na usta. To jest jedyny kosmetyk, któremu jestem wierna :)

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: 5 sztyftów

Dość dobra

Pomadka jest dość dobra. Dobrze się rozprowadza, długo się trzyma. Jest miękka. Ma dobry skład. Nawilża, nie zostawia bladej warstwy na ustach. Jest wydajna. Nie mam zastrzeżeń co do niej.

Ilość zużytych opakowań: Na razie jedno, ale będzie więcej.

Średniaczek

Kupiłam tylko dlatego, że miałam w kieszeni 5zł, a potrzebowałam pomadki. Uwielbiam zapach różany i za to ma mega gwiazdkę. Kolejną za opakowanie, które nie pęka. I ostatnią trzecią za to, że w żaden sposób nie barwi ust. Dla mnie pomadka ochronna ma nawilżać usta, a nie dawać kolor. Gdybym potrzebowała różu na ustach, to kupiłabym szminkę ;)
Konsystencja ok, sztyft nie jest zbyt twardy, ale... mam wrażenie, że moje usta nadal są suche i nie chronię ich nawet przed wiatrem :(
Kolejny minus za to, że podczas smarowania nią ust, pomadka sama wkręca się do środka - wystarczy lekko docisnąć ją do ust, aby cała pomadka nam uciekła do opakowania... Mało poręczna jak dla mnie ;)
Cena adekwatna do jakości :( A szkoda, mogłam zainwestować w Oeparol ;) Niestety ta pomadka jest strasznie wydajna, męczę ją od 2 miesięcy codziennie, a nadal coś zostało :)

Ilość zużytych opakowań: kończę 1

Rewelacja ! Mój KWC !

Ogólnie nigdy nie lubiłam kosmetyków różanych, ale skusiałam się za namową koleżanki ;)
Efekt po kilku użyciach był zniewalający :)
Jest bardzo wydajna, ładnie pachnie, długo utrzymuje sie na ustach i ma bardziej kremowa konsystencję od NIvei ;)
Naprawdę jak za taką cenę można wypróbować ;DUżywam tego produktu od: 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie jednego

Różana? Coś nie bardzo.

Przede wszystkim, pomadka spełnia swoje zadanie - nawilża, wygładza, chroni usta.Za to dostaje gwiazdki:]

Niestety jestem nią zawiedziona, bo liczyłam, że będzie różana i różowa (coś jak Nivea, którą po latach kupiłam i okazało się, że Velvet Rose to już też nie to samo co dawna Rose). Nadzieja była w Isanie. Jak wielkie było moje zaskoczenie, gdy po otwarciu okazało się, że jest to prawie biały, wazelinowy sztyft o zapachu wanilii/budyniu, słodki taki. Zero w tym róży i koloru różowego.Szkoda, bo widzę, że na rynku już nie ma pomadki, która dawałaby efekt połysku i lekkiego różu na ustach jak dawna Nivea Rose.
Nie wrócę do tego zakupu, bo słodkich, waniliopodobnych zapachów w kosmetykach już nie trawię.

Używam tego produktu od:kilku dni
Ilość zużytych opakowań: jedno i pewnie trochę się z nim pomęczę...ech ta wanilia...choć działa dobrze.

Nie warto.

-ta pomadka niemiło pachnie, śmierdzi.
- nie nawilża, wręcz wysusza.
-zdecydowanie nie nadaje się na zimę, żeby nawilżyć usta.
Nie polecam tej pomadki, lepiej kupić droższą, ale taką , która nam nie zaszkodzi.

Używam tego produktu od:miesiąc
Ilość zużytych opakowań:połowa i na tym koniec!

Przeciętna

Bardzo tania, nawet skuteczna ale bez rewelacji. Dość wydajna, jednak jej zapach nie przypadł mi do gustu. Pozostawia na ustach ładną nabłyszczającą warstwę, dobrze natłuszcza.

Używam tego produktu od: 2 tyg
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Przeciętna

Zapach zdecydowanie na plus. Delikatny kolor, który pozostawia na ustach również. Jest też niesamowicie wydajna- czy to plus, czy minus, to już kwestia indywidualna. Ja osobiście nie lubię, kiedy coś uparcie nie chce się skończyć :)
Właściwości pielęgnacyjne raczej słabe. Ani to nawilżenie, ani to natłuszczenie... Jako że znajduje się na ustach, to działa ochronnie. Ale szału nie ma.
W sumie za taką cenę można spróbować.

Używam tego produktu od: dłuższego czasu

nice :-)

pomadka ma delikatny,budyniowy zapaszek :-) nie posiada żadnego smaku i bardzo dobrze :-) pielęgnuje usta,są miękkie i gładkie,nadaje lekki połysk,bardzo dobry na lekko przesuszone usta

Używam tego produktu od: kiedyś używałam
Ilość zużytych opakowań: 1-2 (?)