Ava, Bio Alga, Maseczka do twarzy z algami morskimi, witaminami, koenzymem Q10+R (głęboko nawilżająca)

Maseczka przeznaczona do pielęgnacji skóry suchej i normalnej. Dostarcza wiele niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania skóry składników odżywczych i regenerujących. Zawiera koncentrat: algi+Q10+R i zestaw witamin A, E, F, H’. Algi morskie są najbogatszym źródłem protein, witamin i mikroelementów. Regulują gospodarkę wodną w naskórku. Witaminy A, E, F , H’ odżywiają i skutecznie walczą z agresywnymi dla cery wolnymi rodnikami. Koenzym Q10+R - "eliksir młodości" jest najważniejszym źródłem energii dla komórek skóry i ważnym czynnikiem w procesie ich dotleniania i redukcji zmarszczek. Maseczka z algami morskimi i koenzymem Q10+R odżywia i wygładza skórę twarzy i szyi, zwiększa jej elastyczność i napięcie, opóźnia proces starzenia. Zastosowanie maseczki powoduje, że skóra osiąga wysoki stopień nawodnienia.

Nie dla mnie.

Wydawałoby się, że to będzie świetna maseczka. Ava ma w swojej ofercie bardzo dobre produkty, często naturalne, z dobrymi składami.
Ta maseczka też miała taka być. Sklad ma ciekawy, algi, witaminy, koenzym Q10, No super.
Pachnie bardzo mocno. Trudno określić czym. Jest gęsta i wydajna. Niestety podrażnia. W momencie nałożenia, czuć delikatne mrowienie. Po zmyciu, skóra przez jakiś czas jest zaczerwieniona, a następnego dnia twarz obsypana jest bolącymi, uciążliwymi gulami. Na szczęście p o tygodniu wszystko wraca do normy. Nie kupię więcej.

Bardzo dobra maseczka

Do zakupu maseczki skłoniła mnie obietnica głębokiego nawilżenia, które było mi bardzo potrzebne po zabiegu kwasami. Maseczka nie zawiodła mnie. Nałożyłam ją 4 razy na noc (na tyle wystarczyła jedna saszetka) i muszę powiedzieć, że efekty pozytywnie mnie zaskoczyły. Rano moja twarz była gładka, miękka, solidnie odżywiona i bardzo promienna - naprawdę wyglądała świetnie. Nie bardzo rozumiem zarzuty, że maseczka śmierdzi bo jak dla mnie zapach jest bardzo świeży i przyjemny ale to pewnie rzecz gustu. Jedyny minus to opakowanie. Osobiście nie lubię kosmetyków w saszetkach, chyba, że przeznaczone są do jednokrotnego użycia. Jednak w tym przypadku działanie kosmetyku całkowicie rekompensuje ten drobny problem.

Używam tego produktu od: dwa tygodnie

dobra

Maske stosuję rano, na szyję, dekolt i skorę biustu.

Maska jest fajnym urozmaiceniem pielęgnacji. Stosowałam ją w dni kiedy nie nakładam filtrów na szyję i dekolt (bo np. się spieszyłam).

-maseczka dobrze się wchłania
-nie pozostawia lepkiej warstwy (ja jej nie zmywam)
-bardzo dobrze nawilża skórę
-uczucie nawilzenia i ładnej, zadbanej skóry pozostaje z nami na cały dzień
-skóra jest odżywiona
-skóra nabiera blasku

Polecam!

Używam tego produktu od: kilka mcy

Anna Małecka masaż szyi i dekoltu

Kolejna dobra maseczka Ava

Kupowałam razem z karotenową, obie są dobre, a ta algowa bardziej nawilżała. Teraz kiedy mam spirulinę przestałam tą kupować, ale fakt faktem jest dobra:) Dostępna niestety też tylko w Naturze.

Używam tego produktu od: dawien dawna
Ilość zużytych opakowań: dużo

Dobra maseczka nawilżająca.

Maseczka dobrze się wchłania. Skóra po niej jest dobrze nawilżona i gładka.

Plusy:
- silnie nawilża
- wygładza,
- nie podrażnia,
- wydajna,
- tania.

Minusów brak.

Używam tego produktu od: Trzy miesiące.
Ilość zużytych opakowań: 2 saszetki

nie podoba mi się

Maseczek Ava używa moja porzyjaciółka i jest nimi zachwycona. Ponieważ są w miarę tanie postanowiłam zakupić od razu kilka. Są bowiem, na pewno wiecie wersje marchewkowe. pomidorowe, ogórkowe no i właśnie te algowe.

Co by tu powiedzieć...

Algowa mnie nie zachwyciła. Mam cere normalną, raczej bez problemów ale jakieś nawilżenie by się jednak przydało. Niestety nawilżenia nie zauważyłam. Właściwie ta maseczka nie zrobiła kompletnie nic. NO I TEN zapach!!! Koszmar!

Zniechęcona postanowiłam wypróbować inne maseczki Avy. Działały podobnie jak algowa. czyli niespecjalnie. A najgorsze jest to że wszystkie śmierdzą dokładnie tak samo.

U mnie się nie sprawdziły ale może u Was bedzie inaczej:)

Używam tego produktu od: miesiąc***dałam im szansę
Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

gdzie te algi?

Kupiłam początkowo jedną saszetkę i byłam zachwycona. Na drugi dzień po zastosowaniu zaczerwienienia zniknęły, skóra wyglądała na odżywioną, była gładsza.

Kupiła później jeszcze kilka saszetek i byłam bardzo rozczarowana. Za druim razem jeszcze było ok, za tzrecim też, a później magiczne właściwości maseczki gdzieś zniknęły!

Później, po czwartym zastosowaniu nie było już żadnych efektów. Maseczka działała jak zwykły krem nawilżający. Jest dość rzadka, więc jedna saszetka starszy na kilka razy.

Zapach jest dość uciążliwy, mnie akurat przeszkadzał, nie jestem w stanie powiedzieć czy wszystkim by przeszkadzał.

Ogólnie rzecz ujmując, bardzo dziwna ta maseczka i więcej jej nie kupię, bo po co, jak efektów brak?

Ilość zużytych opakowań: 5 saszetek

Czy ja wiem...

Miałam wiele nadziei związanych z tą maseczką. Zaczynając od polskiej firmy i kończąc na obaleniu teori drogie = dobre.

Lubię maseczki takie do wchłaniania. W zasadzie nigdy nie miałam obiekcji jeśli chodzi o jakiekolwiek maseczki - nawet te z domieszką piekąco-parzącego cynamonu, pod warunkiem, że działały.

Na samym początku, po otworzeniu opakowania (które generalnie nie jest zbyt piękne) uderzył we mnie świeży zapach połączony ze smrodem parafiny. Mieszanka ta jest koszmarnie mdła i w tej chwili, mając resztki maseczki na twarzy naprawdę męczę się z ochotą sprintu do łazienki i zmywania jej... albo zwrócenia kolacji.

Na początku byłam w stanie to przeboleć, jeśli maseczka okazałaby się mieć swoje działanie. Obietnica bio alg, koenzymu... Ładnie brzmi, ale niestety, przekonałam się, że maseczka na mojej twarzy nie daje większych efektów niż zwykły krem odżywczo-nawilżający. Nie jestem ekspertką (jeszcze ;) ) jeśli chodzi o analizowanie składów, ale ten olej mineralny nie brzmi obiecująco ani nie sprawdza się.
Owszem, daje jakieś tam uczucie wygładzenia, nawilżenia po aplikacji i wchłonięciu, ale kosztem nieprzyjemnego uczucia maski. Nie przepadam za takimi kosmetykami. Nie przepadam za zapychającym tłuszczem naturalnym a jednak niezdrowym.

Dodatkowo zauważyłam, że maseczka jakiś czas po wchłonięciu ściąga moją skórę. Nie podoba mi się to ani trochę. Jeśli chodzi o wydajność kosmetyku - nie jest źle, ale ja zazwyczaj biorę cienką warstwę tego typu specyfików w obawie przed zapchaniem z ww przyczyn.

Nie zrażam się jednak i zamierzam jeszcze kiedyś, jak wykończę zapasy w szafce z kremami, wypróbować Avę.
Żałuję, że nie mogę podzielić kilku zachwytów, ale skoro nie widać różnicy między maseczką a kremem, wolę nie męczyć się ze smrodkiem i wybieram krem... z domieszką olejku z wit. E ;)

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu

doskonała

zapach nie jest najlepszy, ale dla efektu fantastycznego nawilżenia i wygładzenia można go przeboleć. dodatkowym plusem jest brak podrażnień po użyciu tej maseczki oraz piękny kolor cery ;)

Ilość zużytych opakowań: 2 małe

Zaskakująco dobra

Kupiłam tą maseczkę w Rossmannie, była akurat w promocji za 1,79 zł. Potem w domu przeczytałam w większości niepochlebne opinię o niej na Wizażu i zaczęłam trochę żałować tego zakupu, no ale w końcu nie wydałam na nią majątku.
Jedno opakowanie starczyło mi na 2 razy, a kto wie, może gdybym się bardziej postarała to by nawet na 3 razy starczyło.
- Nie podoba mi się jej zapach. Jest jakiś taki nie miły. Na szczęście czuję go tylko w czasie aplikacji, potem jakby się ulatnia i wszystko jest fajnie
- Nakładam w miarę grubą warstwę na twarz i szyję i czekam tak długo aż się wchłonie wszystko, jak coś to resztę wsmarowuje. Taka aplikacja jest wg mnie najlepsza
- W momencie jej stosowania miałam przesuszoną skórę na brodzie i policzkach, po jej użyciu stwierdzam, że pozbyłam się tego problemu.
- Działa. Następnego dnia (stosuję ją na noc/wieczorem) moja skóra była przyjemnie gładka, miękka, nie było śladach po jakimkolwiek wysuszeniu
- Otwarta saszetka o dziwo sprawia, że mimo to maska nie zasycha
- Nie podrażnia, ani nie uczula
- Przyjemnie się nią nosi

Dodam, że bardzo rzadko korzystam z maseczek bo na wielu się zawiodłam lub po prostu szkoda mi czasu i brak chęci, ale muszę przyznać, że tą maseczkę chyba jeszcze kupię i to nie raz

Używam tego produktu od: 2 razy
Ilość zużytych opakowań: 1 cała saszetka

lubię ją stosować

Maseczka jest jedną z fajniejszych, jaką miałam okazję ostatnio stosować. Zużyłam już kilka opakowań. Ma lekką, białą konsystencję, kremową. Pachnie super, co nie zdarza się często w przypadku maseczek. Jest delikatna. Po nałożeniu na twarz sporej warstwy czekam 15 minut, aż jej nadmiar się wchłonie, po tym czasie nadmiar wmasowuję w twarz, nadmiar wycieram w chusteczkę. 1 opakowanie starcza mi na 2 użycia. Bardzo ładnie nawilża, skóra jest bardzo delikatna. Zdecydowanie czuje się jej odżywczą moc. Jest to jedna z niewielu masek, którą robię czasem na tzw. poprawę humoru, po prostu robienie jej sprawia mi frajdę, bo, jak zapewne wiecie, wszystkie te rytuały pielęgnacyjne sprawiają czasem trudność, ciężko się do nich zabrać...

Używam tego produktu od: czasu do czasu
Ilość zużytych opakowań: ok. 10-15

Bardzo fajna

Maseczę tą kupiłam przypadkiem i muszę przyznać, że nie oczekiwałam po niej zbyt dużo - może tylko tego żeby nie zapchała mi porów i nie spowodowała czerwonych krostek. Wszystkie moje wymagania zostały spełnione a w dodatku dostałam efekt mocnego nawilżenia, zmiękczenia skóry i ujednolicenia kolorytu cery. Stosowałam ją po mikrodermabrazji połączonej z kwasem migdałowym i z moją podrażnioną twarzą zdziałała cuda. Co do zapachu to prawdę powiedziawszy w czasie aplikacji mi nie przeszkadzał a teraz to nawet go nie pamiętam więc chyba do przeżycia, co do wydajności to jest to zdecydowanie jednorazówka ale ja juz tak mam że każdą maseczke w saszetce zużywam na jeden raz ( jak jest dużo to paciam szyje i dekolt :) ). Musze dodać, że mam cerę bardzo wrażliwą a żeby było ciekawiej to z pękającymi naczynkami i trądzikiem a na karku 25 roczków :). Genralnie polecam i to gorąco :)

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: kilka