Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Bourjois, Volume Glamour (Tusz pogrubiający)

Bourjois, Volume Glamour (Tusz pogrubiający)

Cena już od 23,85 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Tusz pogrubiający do rzęs - wydajny, nie osypuje się i nie kruszy, rzęsy są ładnie pogrubione, bez efektu owadzich nóżek.

fajny

Bardzo fajny produkt, wydłuża i pogrubia, uwidaczniając rzęsy. Trzeba uważać aby nie przesadzić z warstwami i nie kupić podstarzałego, co mi się zdarzyło wcześniej bo będzie się kruszył, a zbyt gęstego nie nałożycie prawidłowo na rzęs

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1569741].usefull || 0 }}% pomocna.

będę do niego wracać

Mój ulubiony tusz do rzęs Bourjois. Nadaje się do cienkich rzęs. Pogrubia po nałożeniu dwóch warstw. Nie przeciąża rzęs. Nie skleja. Szczoteczka łatwa w obsłudze. Może troszkę się osypywać pod koniec dnia. Nie jest to tusz do zadań specjalnych. Jeden z lepszych produktów średniopółkowych. Stosowany przez kilka miesięcy nie osłabia rzęs. Czerń intensywna, bez połysku. Będę do niego wracać. Nie zasycha aż tak szybko jak choćby Maybelline.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1552281].usefull || 0 }}% pomocna.

Tragedia...

Uzywalam go dawno temu, ale takie zawodu nie zapomina sie nigdy... Szczegolnie ze to byl moj pierwszy "drozszy" tusz jako nastolatki.
Tusz ma tradycyjna szczoteczke i jest NIEWIDZIALNY... Ani nie nadaje czerni rzesom, ani nie wygrubia, ani wydluza. Ktos tu pisze ze daje naturalny efekt, ale czy naturalny efekt jest wart prawie 50 zl?
Dzis po nim pozostala mi szczoteczka w bardzo dobrym stanie ktora nadaje sie do nakladania olejku recynowego na brwi czy rzesy, wiec jedynie na opakowanie nie moge narzekac

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1539661].usefull || 0 }}% pomocna.

Bądź jak... Jennifer Lopez! Wieczorowy makijaż - krok po kroku

Na początku pięknie, a potem...

Używałam tego tuszu spory czas temu i do dziś pamiętam jego historię ;)
Z początku, wszystko pięknie, wydłuża, nieźle pogrubia, byłam naprawdę zadowolona. Niestety po paru tygodniach, coraz częściej miałam sklejone rzęsy, grudki i odstawiłam ten produkt. Szkoda, bo cena dość wysoka i spodziewałam się czegoś lepszego po Bourjois.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1535456].usefull || 0 }}% pomocna.

Pierwszy zawsze się pamięta

To jest mój pierwszy tusz do rzęs, który kupiłam samodzielnie. Do tego momentu podbierałam mamie. To były czasy gdy wchodziły zagraniczne marki drogeryjne- był wtedy chyba jeszcze max factor, maybelline z christy turlington reklamującą lakier do paznokci i tyle. No może jeszcze loreal. Dlatego będę go zapewne pamietać do końca życia.Pamietam jego kolor- taka mocna , hebanowa czerń, zapach, to opakowanie ze złotą zakrętką i czarnym plastikiem zatopionym w zakrętce. Pamiętam wszystko. I to, że podkręcał gdy pierwszy raz spróbowałam z zalotką i to , że ten skręt się utrzymywał. Pamietam to, że pogrubiał i efekt był taki, że nie mogła przestać patrzeć w lusterko...potem zaczęły się eksperymenty z innymi tuszami. Wróciłam do niego chyba po 12 latach... i co - i nie pogrubiał , nie podkręcał, czerń nie była czarna, wszystko było słabe. Przykro mi się zrobiło...ale może to jak z partnerem, któremu trzeba pozwolić odejść i zapomnieć. Może receptura się zmieniła.Dwójeczka- za wspomnienia.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1503766].usefull || 0 }}% pomocna.

Co to ma być?

50 złotych za tusz który.....no właśnie, który co? Nienajgorzej rozczesuje i ma ładne opakowanie(z którego póżniej starły się litery), to tyle. Nie wiem ile warstw musiałabym nałożyć, żeby w nim wyjść. Żadnej czerni, żadnego wydłużenia,a ni pogrubienia. Nic, kompletnie. Nie wypowiem się na temat osypywania czy ogólnej trwałości, bo nigdy bym nie wyszła z tak pomalowanymi rzęsami z domu, zwłaszcza, że mam bardzo jasne, prawie niewidoczne. Aktualnie używam jako podkład pod inne tusze, które mają skłonność do lekkiego sklejania rzęs.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1447466].usefull || 0 }}% pomocna.

Jestem na nie

Zdaje sobie sprawe ze niektórym zależy tylko na efekcie lekkiego podkreślenia rzęs bez efektu tzw wow ... Ale taki efekt mozna uzyskać za pomocą wielu tańszych tuszy a tutaj zarówno właściwości nie sa zachwycające a dodatkowo cena wygórowana . Dla mnie nie .

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1438041].usefull || 0 }}% pomocna.

Naturalny efekt

Piękny, naturalny efekt. Rzęsy uzyskują objętość i piękne rozdzielenie. Kolor mógłby byc bardziej nasycony, a wysłużenie większe. Na pewno do niego wrócę

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1437981].usefull || 0 }}% pomocna.

Daje naturalny efekt

Jeszcze kilka miesięcy temu była to jedna z moich ulubionych maskar. Bardzo dobrze rozdziela rzęsy, delikatnie je pogrubia, nieco wydłuża. Daje rzęsom bardzo naturalny efekt. W dodatku nie kruszy się i nie ma problemu ze zmyciem jej. Nie uczula wrażliwych okolic oczu. Niestety nie wytrzymuje płaczu, ale nie wymagam tego od niej, bo nie jest to produkt wodoodporny. Podsumowując nadaje bardzo naturalny efekt.

W ostatnim czasie zaczęłam się jednak zastanawiać, czy równie naturalnego efektu nie da mi maskara z trochę niższej półki cenowej. Można powiedzieć o niej, że to taki tusz codzienny, bo ciężko uzyskać nią efekt WOW. Dlatego nie wiem czy ponownie zdecyduję się na jej zakup. Ponadto o wiele lepiej radzi sobie produkt tej samej firmy o nazwie Twist Up The Volume Mascara (Pogrubiająco - wydłużający tusz do rzęs). Efekt uzyskany dzięki tej drugiej maskarze jest o wiele bardziej spektakularny.

Ponadto nie podoba mi się, że opakowanie maskary bardzo szybko robi się "brudne". Na zakrętce po krótkim czasie osadza się spora ilość tuszu do rzęs. Oczywiście można go wytrzeć chusteczką, ale szkoda tego zmarnowanego produktu.

Pewnie, gdyby miała niższą cenę to używałabym jej jako codziennego tuszu, bo to naprawdę bardzo fajny tusz do rzęs. Niestety jest dla mnie ciut za droga. Zwłaszcza w cenie regularnej.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1431846].usefull || 0 }}% pomocna.

Super

To jeden z tych nielicznych produktów, który niewielkim wysiłkiem daje teatralny, widoczny efekt wachlarza rzęs. Co mi się chyba najbardziej podoba, to fakt, że nie skleja rzęs i nie ma możliwości, żeby uzyskać nieestetyczne "owadzie nóżki". Tusz nie tworzy grudek, nie osypuje się i nie brudzi powiek. Pokryte nim rzęsy są wyraźnie pogrubione, wydłużone i podkręcone, kruczoczarne i lśniące. Kolor wraz z upływem godzin nie traci na wyrazistości, rzęsy nie opadają. Nie podrażnia moich wrażliwych oczu, nie wywołuje dyskomfortu,

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1418546].usefull || 0 }}% pomocna.