Bourjois, Volume Glamour (Tusz pogrubiający)

Volume Glamour

Cena już od 29,90 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Tusz pogrubiający do rzęs - wydajny, nie osypuje się i nie kruszy, rzęsy są ładnie pogrubione, bez efektu owadzich nóżek.

Znasz skład tego produktu?

Napisanych recenzji: 464

Przeciętniak

Niestety żadna rewelacja. Tusz ma według producenta pogrubiać rzęsy, a maluje je bardzo cienko. Czerń nie jest głęboka. Trzeba się bardzo namachać i wiele warstw robić, żeby oko było podkreślone. Niestety dla mnie to za mało na tą cenę, którą zapłaciłam. Plus, że bardzo łatwo się zmywa podczas demakijażu i jest też bardzo wydajny. Dla miłośniczek naturalnego looku pewnie będzie ok.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1258771].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 30

Napisanych recenzji: 67

Miękkość i subtelność

Volume Glamour należy do moich ulubionych maskar, kupuję ją od wielu, wielu lat.

Dlaczego do niej wracam?

Bardzo lubię ten charakterystyczny, naturalny efekt delikatnie podkreślonych rzęs.
Prawdziwe mistrzostwo jeśli chodzi o subtelny, elegancki makijaż: rzęsy są ładnie rozdzielone, wydłużone, pogrubione i... fantastycznie miękkie - jakby zupełnie nie było na nich tuszu!

Oczywiście można uzyskać również bardziej dramatyczny efekt, ale mnie właśnie zachwyca eteryczność "make-up no make-up", żadnych tam włochatych "pajęczych nóżek", brrr...

Jedynym minusem jest trwałość - wypada na niekorzyść w porównaniu do innych marek, na przykład Max Factor czy L'Oreal - Volume Glamour wysycha w opakowaniu znacznie szybciej - ale wynika to z gęstszej, bardziej napigmentowanej konsystencji i nie wpływa na moją ocenę.

Poza tym - wszystko na plus: gęsta, wygodna szczoteczka, ładny, intensywnie czarny kolor, tusz nie podrażnia, nie osypuje się i nie rozmazuje. Perełka w swoim przedziale cenowym!

Podsumowując: świetny do subtelnego makijażu na co dzień.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1214958].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 26

Napisanych recenzji: 337

nie pogrubia!

Opis tuszu nie zgadza się zupełnie z efektem, który otrzymujemy. Tusz nie pogrubia!!!- jestem tym bardzo zawiedziona, ponieważ to było moje podstawowe kryterium przy zakupie tego tuszu. Szczerze mówić, nie pogrubia nawet troszeczkę! Zaczynam wątpić czy kiedykolwiek drogeryjny tusz będzie naprawdę porządnym produktem. Tusz natomiast wydłuża rzęsy, ale nie jest to żaden spektakularny efekt - wygląda to raczej tak jakby po prostu barwił na czarno rzęsy.

Co do trwałości - jest ok, nie sypie się.
Nie skleja rzęs, przy większym nagimnastykowaniu się, szczoteczka jest w stanie wyłapać wszystkie rzęsy.

Generalnie, cena tego tuszu jest zbyt wysoka, w porównaniu do efektu, który można osiągnąć za pomocą tego tuszu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1209763].usefull || 0 }}% pomocna.

Trik Mistrza Marzena Górak

Napisanych recenzji: 2

Najlepszy tusz!

Tusz jest świetny, nie tylko pogrubia rzęsy, ale także bardzo je wydłuża. Nie skleja, nie osypuje się, jest trwały. Za każdym razem kupowałam inną maskarę, ale przy tej na pewno zatrzymam się na dłużej. Opakowanie nie ma dla mnie zbyt dużego znaczenia, ale to jest matowe, bardzo ładne.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1204973].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 6

Mój ulubiony tusz

Tuszów Bourjois używam od wielu lat i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że Volume Glamour to najlepszy tusz z segmentu produktów 'ekonomicznych'. Jest trwały, nie rozmazuje się nawet pod wpływem łez czy deszczu, pięknie wydłuża i lekko pogrubia rzęsy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1196353].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 8

SUPER!

Jeżeli chodzi o tusze do rzęs to wypróbowałam ich mnóstwo i ten jest zdecydowanym hitem. Czasem testuję nowe, ale jeszcze żadnemu nie udało się go pobić.
Tak jak obiecuje producent, nie osypuje się, ładnie pogrubia, moje rzęsy również wydłuża i co najważniejsze nie tworzy "owadzich nóżek" co jest dla mnie bardzo ważne- dzięki temu mamy efekt sztucznych rzęs, a makijaż wygląda schludnie.
Jeszcze jeden plus mimo, że dla mnie mało istotny- bardzo ładnie pachnie.
Wersja podkręcająca już nie jest taka dobra.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1170596].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 31

Napisanych recenzji: 235

Bardzo przeciętny

To mój drugi, po Volume 1 Seconde, tusz z Bourjois. Ostatnio testuję maskary z różnych półek cenowych, Kwc wsród tuszy znalazłam ale bardzo lubię wypróbowywać nowe. Z ich wszystkich ten był jednym z najsłabszych.
Myślę że polubią go zwolenniczki lekko podkreślonych rzęs. Ja od tuszu wymagam maksymalnego podkręcenia i wydłużenia- ten jedynie trochę wydłuża, trochę pogrubia, ale ogólnie bez rewelacji- nie ma efektu "wow". Z innych plusów: nie daje efektu pandy, ładnie pachnie (identycznie jak tusze Lancôme).
Podsumowując- przeciętny tusz- jest wiele tańszych dużo lepszych od niego. Nie polecam.

Używam tego produktu od: krócej niż miesiąc

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1124286].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 15

Mój ulubiony

Najlepszy tusz do rzęs jaki miałam. Nie tworzy grudek. Pięknie zagęszcza i wydłuża rzęsy. Wersja podkręcająca już nie jest taka fajna.
Teatralny efekt.
Szczoteczka jest w miarę wąska a takie lubię najbardziej. Nie jest sylikonowa- to też jest w mojej ocenie plusem.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1057381].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 56

DNO do kwadratu

Hmmm...jestem w szoku czytając te pozytywne opinie...Mascarę kupiłam w Super Pharmie w promocji za 19zł, ale są to pieniadze wyrzucone w błoto.
Mascara była niby świeża, nieotwierana co sprawdziłam. A jednak - tusz jest kompletna porażką, od wieeeeelu lat używam i tych tańszych za 10 zł i droższych 40***50zł i najdroższych w porywach. Ale tak kiepskiego to nie pamiętam czy miałam okzję używać. Naprawdę.

Do rzeczy: gęta szczoteczka, a nie zostawia tuszu na rzęsach nic! Nakładanie kolejnych warstw to nakładanie niczego na nic- czyli nic nie zmienia.
Dałam mu szansę 2 tygodnie codziennego używania (bez satysfakcji najmniejszej) w nadziei że stanie sie cud, może zgęstnieje czy coś się z nim stanie pozytywnego, NIC.
fakt...nie osypuje się ani nie odbija itp - z prostego powodu- nie ma CO!
Lubią tą markę za podkłady dla mnie najlepsze, ale to to naprawdę porażka. Wręcz szok, że mascara może być aż tak beznadziejna.
Szczerze NIE POLECAM

Podsumowując - dla mnie król bubli, nawet tusze za 10zł dają jakiś efekt, tutaj nie ma najmnieszego. O co chodzi?!
GLAMOUR...???

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1038160].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 12

Napisanych recenzji: 59

Pokonał 2000 Calorie

Tusz jest bardzo dobry. Cieszę się, że dałam mu szansę.

Nie uczula, świetnie pogrubia rzęsy, jednocześnie ich nie sklejając.
I co najważniejsze: nie osypuje się, jest trwały i bardzo miękki na rzęsach. Trzyma się na swoim miejscu nawet kilkanaście godzin. To dla mnie bardzo ważne, bo w ciągu dnia nie mam czasu na poprawki.

Zostanę mu wierna na długo:)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie czwartego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1036917].usefull || 0 }}% pomocna.