Bourjois, Volume Glamour (Tusz pogrubiający)

Bourjois, Volume Glamour (Tusz pogrubiający)

Tusz pogrubiający do rzęs - wydajny, nie osypuje się i nie kruszy, rzęsy są ładnie pogrubione, bez efektu owadzich nóżek.

lubię

Kiedyś był szał na ten tusz, zawsze na promocji rossmana -49% od razu znikał z półek. Lubię go za tą niesilikonową szczoteczkę, która ładnie podkreśla moje chudzinki rzęsy. Jest naprawdę czarny i dobrze się trzyma. Niektórzy narzekają na kruszenie się ale ja nie mam jakoś tego problemu. Teraz uzywam innego ale ten tusz był ze mną przez długie miesiące

Dawny przyjaciel

Dobrej jakości tusz , który daje delikatny i naturalny efekt na rzęsach.
Wydłuża i pogrubia ale nie powoduje efektu sztucznych rzęs.
Żeby efekt był widoczny potrzeba zaaplikować kilka warstw.
Czerń jest mocna i nasycona .
Tusz jest trwały nie osypuje się ,nie kruszy.
Ładnie rozdziela rzęsy ,nie skleja ich , nie rozmazuje się.
Opakowanie bardzo poręczne,szczoteczka nabiera idealną ilość tusz
do pomalowania. Dobra gęstość produktu ,mimo długiego używania nie zasycha
w opakowaniu.
Kiedyś to był jeden z lepszych tuszy do rzęs i mój ulubiony.
Niestety dzisiaj jest taki duży wybór nowości kosmetycznych że
poszedł w odstawkę.

Dobry

Fajny tusz do rzęs bez efektu sztucznych rzęs :)delikatnie pogrubia ale nie zostawia żadnych kulek i nie klei się:)Fajnie utrzymuje się przez cały dzień co jeśli chodzi o tusze jest nie zawsze :)W pełni spełnił moje oczekiwania:)polecam :)

Jak dotąd ulubiony

Tusz ma świetny czarny kolor i pięknie pogrubia rzęsy nie sklejając ich jak u lalki przy okazji. Bardzo fajnie się trzyma, czasami wręcz za dobrze, ponieważ dosyć ciężko zmyć go tak, aby następnego dnia nie mieć czarnych plam pod oczami, próbowałam różnymi sposobami i nie jestem w stanie nigdy domyć go do końca. Ogromny plus za piękny zapach, kojarzący się z wodą różaną <3 Mam wrażenie, że bardzo szybko się zużywa.

Właśnie się zakochałam:)

Najlepszy drogeryjny tusz bez dwóch zdań. Pogrubia a do tego nie skleja rzęs. Bez efektu sztucznych rzęs i do tego ten extra czarny kolor. Nie ma wad. długotrwały, nie kruszy się. jest po prostu idealny. 100% perfekcja

Przede wszystkim pogrubia i ma mocno czarny kolor- fajny

Bardzo lubię ten tusz bo spełnia swoje obietnice. Przede wszystkim mocno pogrubia, i potrzeba sprawnej ręki aby nie uzyskać efektu grudek, ale gdy już nauczymy się z nim pracować, wtedy uzyskamy rewelacyjne efekt grubych rzęs, bez grudek i bez sklejeń, a co najważniejsze tusz się nie rozmazuje, nie obsypuję i wytrzymuje cały dzień. Podoba mi się jego eleganckie opakowanie, gruba szczoteczka , która łapie każda rzęsę oraz mocno czarny kolor tuszu. Polecam, jest bardzo wydajny i efektowny.

Najlepszy drogeryjny tusz?

Mogę śmiało powiedzieć, że jest to najlepszy tusz jaki kiedykolwiek kupiłam w drogerii. Nie skleja rzęs prawie wcale (nie wiem jak bardzo trzeba się postarać żeby to zrobić), nakłada się go z przyjemnością, nie osypuje się.Nie wiem jak oceniłabym wydajność, bo tusze teoretycznie powinno się wyrzucać po pół roku, ale zazwyczaj służyły mi dłużej, ten jednak, wydaje się być już na wyczerpaniu.

Kiedyś ulubiony, teraz bardzo kiepska jakość

Tusz ten stosowałam kilka lat. Był moim pewniakiem i faworytem. Niestety, gdy teraz po niego sięgnęłam okazał się bublem. Producent musiał coś tu zmienić, bo to niemożliwe żeby aż tak się różnił? Tusz robi grudki, rozmazuje się, daje efekt pandy, kruszy się, jest bardzo nietrwały i szybo zasycha. Nie polecam.

Fajny

Zalety:
- wydłuża!
- pogrubia
- nie zsycha się szybko
- wydajny
- przystępna cena

Wady:
- brak

Chyba najlepszy z tej półki cenowej, jaki miałam :)

kiedyś był lepszy

Swego czasu był to jeden z lepszych produktów ale chyba coś się zmieniło bo dwa kolejne kupione tusze szybko wyschły i robiły grudki mimo że były nowe i nieodkręcane. tusz ma przyjemną szczoteczkę która jest dobra do cienkich rzęs.
Raczej nie kupię go ponownie bo za 43zł mogę dostać coś zdecydowanie lepszego

Ogolne rozczarowanie

Uzywalam tego tuszu przez pare lat w przeszlosci i bylam z niego ogolnie zadowolona. Teraz po latach do niego wrocilam i jestem bardzo rozczarowana. Tusz bardzo szybko wysechl, kruszyl sie i rozmazywal. Zdecydowanie nie polecam.

Warty promocyjnej ceny

Tusz bardzo trwały, nie usypuje się i nie kruszy. Nie podrażnia oczu. Kupiłam go na promocji i tej ceny był warty, w normalnej cenie nie kupiła bym. Ogólnie polecam.