Bourjois, Volume Glamour (Tusz pogrubiający)

Bourjois, Volume Glamour (Tusz pogrubiający)

Cena już od 23,85 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Tusz pogrubiający do rzęs - wydajny, nie osypuje się i nie kruszy, rzęsy są ładnie pogrubione, bez efektu owadzich nóżek.

Co to ma być?

50 złotych za tusz który.....no właśnie, który co? Nienajgorzej rozczesuje i ma ładne opakowanie(z którego póżniej starły się litery), to tyle. Nie wiem ile warstw musiałabym nałożyć, żeby w nim wyjść. Żadnej czerni, żadnego wydłużenia,a ni pogrubienia. Nic, kompletnie. Nie wypowiem się na temat osypywania czy ogólnej trwałości, bo nigdy bym nie wyszła z tak pomalowanymi rzęsami z domu, zwłaszcza, że mam bardzo jasne, prawie niewidoczne. Aktualnie używam jako podkład pod inne tusze, które mają skłonność do lekkiego sklejania rzęs.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1447466].usefull || 0 }}% pomocna.

Jestem na nie

Zdaje sobie sprawe ze niektórym zależy tylko na efekcie lekkiego podkreślenia rzęs bez efektu tzw wow ... Ale taki efekt mozna uzyskać za pomocą wielu tańszych tuszy a tutaj zarówno właściwości nie sa zachwycające a dodatkowo cena wygórowana . Dla mnie nie .

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1438041].usefull || 0 }}% pomocna.

Naturalny efekt

Piękny, naturalny efekt. Rzęsy uzyskują objętość i piękne rozdzielenie. Kolor mógłby byc bardziej nasycony, a wysłużenie większe. Na pewno do niego wrócę

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1437981].usefull || 0 }}% pomocna.

Bobbi Brown - Jak wykonać kreskę na oczach

Daje naturalny efekt

Jeszcze kilka miesięcy temu była to jedna z moich ulubionych maskar. Bardzo dobrze rozdziela rzęsy, delikatnie je pogrubia, nieco wydłuża. Daje rzęsom bardzo naturalny efekt. W dodatku nie kruszy się i nie ma problemu ze zmyciem jej. Nie uczula wrażliwych okolic oczu. Niestety nie wytrzymuje płaczu, ale nie wymagam tego od niej, bo nie jest to produkt wodoodporny. Podsumowując nadaje bardzo naturalny efekt.

W ostatnim czasie zaczęłam się jednak zastanawiać, czy równie naturalnego efektu nie da mi maskara z trochę niższej półki cenowej. Można powiedzieć o niej, że to taki tusz codzienny, bo ciężko uzyskać nią efekt WOW. Dlatego nie wiem czy ponownie zdecyduję się na jej zakup. Ponadto o wiele lepiej radzi sobie produkt tej samej firmy o nazwie Twist Up The Volume Mascara (Pogrubiająco - wydłużający tusz do rzęs). Efekt uzyskany dzięki tej drugiej maskarze jest o wiele bardziej spektakularny.

Ponadto nie podoba mi się, że opakowanie maskary bardzo szybko robi się "brudne". Na zakrętce po krótkim czasie osadza się spora ilość tuszu do rzęs. Oczywiście można go wytrzeć chusteczką, ale szkoda tego zmarnowanego produktu.

Pewnie, gdyby miała niższą cenę to używałabym jej jako codziennego tuszu, bo to naprawdę bardzo fajny tusz do rzęs. Niestety jest dla mnie ciut za droga. Zwłaszcza w cenie regularnej.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1431846].usefull || 0 }}% pomocna.

Super

To jeden z tych nielicznych produktów, który niewielkim wysiłkiem daje teatralny, widoczny efekt wachlarza rzęs. Co mi się chyba najbardziej podoba, to fakt, że nie skleja rzęs i nie ma możliwości, żeby uzyskać nieestetyczne "owadzie nóżki". Tusz nie tworzy grudek, nie osypuje się i nie brudzi powiek. Pokryte nim rzęsy są wyraźnie pogrubione, wydłużone i podkręcone, kruczoczarne i lśniące. Kolor wraz z upływem godzin nie traci na wyrazistości, rzęsy nie opadają. Nie podrażnia moich wrażliwych oczu, nie wywołuje dyskomfortu,

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1418546].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo fajny :)

Porządny tusz, który nie obsypuje się, nie skleja. Tą szczoteczką bardzo fajnie się pracuje. Tusz jednak po jakimś czasie od otwarcie zastyga, zmienia się nieznacznie jego konsystencja. Jednak efektu pogrubionych rzęs nim nie osiągniemy. Mimo to Polecam go wypróbować :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1410171].usefull || 0 }}% pomocna.

Przeciętny tusz

Tusz otrzymałam w prezencie. Sama raczej bym się na niego nie zdecydowała.

Kosmetyk raczej przeciętny. Jakość na dobrym poziomie, efekt jest zadowalający, ale z pewnością nie spektakularny.

+szczoteczka - bardzo poręczna, nie za duża, z włosiem
+dozowanie - ze świeżym lepiej uważać, ale na ogół nie skleja rzęs
+nie podrażania
+estetyczne opakowanie
+neutralny zapach
+nie osypuje się

-brak efektu pogrubienia
-tusz szybko wysycha, przez co jest mało wydajny

Raczej sama się na nią nie zdecyduję. Znam o wiele lepsze kosmetyki.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1388491].usefull || 0 }}% pomocna.

Naturalny szybki makijaż

Mam średnie rzęsy, nie za długie nie za krótkie, nie za gęste nie za rzadkie, takie średnie no.

PLUSY
♥nie skleja
♥nie osypuje się
♥intensywna czerń
♥rewelacyjna szczoteczka, nie za duża nie za mała, zwężająca się
♥można ją budować - 1sza warstwa delikatne zagęszczenie i wydłużenie, z każdą kolejną efekt mocniejszy, jednak nie osiągniemy nią efektu sztucznych rzęs
♥idealna do szkoły lub make up no make up
♥szybko i sprawnie się ją nakłada
♥śliczne opakowanie
♥duża pojemność
♥wydajna

MINUSY
-nie da się osiągną efektu sztucznych rzęs
-na końcu szczoteczki po wyjęciu jest duża kropla tuszu (tak zazwyczaj dzieje się w większości tuszach) a ja nie potrafię malować tak rzęs, więc to wycieram o brzeg tubki i jak zwykle nie miałam z tym problemu to tutaj opakowanie strasznie się brudzi, a mnie to okropnie denerwuje za każdym razem gdy otwieram tusz.

Naprawdę uwielbiam tą maskarę. Zanim ją kupiłam nakładałam 3 warstwy tuszu,aby były jak najdłuższe i grubsze. Z nią pokochałam naturalny makijaż.

Uwielbiam ją za to, że przed szkołą szybko ją nałożę nie martwiąc się o sklejenie i pajęcze nóżki. A kiedy chcę uzyskać mocniejszy efekt, nakładam tusz z góry i z dołu lub używam innego tuszu.

Mimo, że bardzo ją cenię i lubię mieć ją zawsze w domu to nie jest to mój HIT w maskarach. Jednak z całego serca polecam, zwłaszcza fankom naturalnego, szybkiego makijażu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1387851].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie spełniona obietnica

Tusz ten miałam raz. Oopakowanie zakończyłam kilka miesięcy temu Na szczęście bo nie lubię wyrzucać kosmetyków. Ogólnie tusz nakłada się dobrze, nie skleja rzęs i nie trzeba ich poprawiać w dzień. Jednakże miał być to tusz pogrubiający. Takiego efektu oczekiwałam bowiem mam bardzo długie rzeczy. Po pomalowaniu jakoś nie widziałam pogrubienia owszem rzęsy były czarne ale jakiegoś fajnego pogrubienia nie widziałam. Minimalne pogrubienie widziałam po nałożeniu 3 warstw co za tym idzie tusz jest mało wydajny. Pod tym względem zdecydowanie się rozczarowałam a przecież Marka głównie obiecuje pogrubienie, przecież jak sama nazwa mówi jest to pogrubiający tusz do rzęs. Nie polecam go i nie kupię. Są tusze o niebo lepsze w tej samej cenie.
Opakowanie? Też mi się nie podoba, tak trochę tandetnie wygląda.
Ps daję 2 gwiazdki głównie dlatego bo tusz łatwo się nakłada i jest trwały.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1364801].usefull || 0 }}% pomocna.

może być

kolor ładny czarny
trochę wydłuża
pogrubia
trochę podkręca, jak się pomęczę ;) - mam rzęsy proste i w dół rosnące ;)
nie osypuje się
łatwo się zmywa się
rzęsy nie są twarde ani sztywne
szczoteczka jest w porządku
cena regularna odstrasza, jak kupuję to tylko w dobrej promocji
nie jest gęsty, ale rzadki też nie, taki w sam raz,
nie używam codziennie tego samego tuszu,
lubię zmieniać, dopasowywać tusz do okazji, sytuacji, kreacji,
dlatego każdy tusz mam kilka miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1342516].usefull || 0 }}% pomocna.