Pollena-Ewa, BeNeW, Żel antybakteryjny punktowy do cery trądzikowej

Pollena-Ewa, BeNeW, Żel antybakteryjny punktowy do cery trądzikowej

Żel do punktowego stosowania na wypryski, wysusza wypryski przy trądziku.

Cena: ok. 10 zł

ok :)

Żel ten już od dłuższego czasu gości w mojej łazience za sprawą mojej siostry, która go używa i zachwala. Jakiś czas temu sama się na niego skusiłam ;) bo zawsze przed okresem wyskoczy mi parę pryszczy :( Posmarowałam pryszczyki na noc, nakładając dość grubą warstwę. Rano pryszcze były mniejsze o połowe, w ciagu dnia posmarowałam je jeszcze 2 razy i w ten sposób udało mi się ich pozbyć! :D
Do jego zalet można też zaliczyć to że ma delikatny, przyjemny zapach, jest taniutki.
Wadą jest to, że trzeba nakładać sporawą warstwę żelu aby pryszcze całkiem znikły. Faktycznie mógłby działać mocniej.

Nie pomaga

Kupiłam go przypadkiem, gdy nie było w drogerii akurat żelu punktowego Eris. Nigdy mi nie pomógł. Po kilkunastu próbach zrezygnowałam. Naprawdę szkoda na niego pieniędzy.
ilość zużytych opakowań: jedno - zaczęte... i wyrzucone

dobra rzecz

stosuję go na pojedyncze wypryski, które ostatnio mi się zdarzają. Efekt jest całkiem dobry. Trzeba smarować wykwinty jak najczęściej, szybko wtedy się wysuszają, mógłby działać mocniej.Z niewiadomych przyczyn żel przestał działać. Wykwinty z jego pomocą jedynie szybciej dojrzewają.