On Line, Mydło kuchenne `Limonka + zielona herbata`

On Line, Mydło kuchenne `Limonka + zielona herbata`

Mydło Kuchenne nie tylko myje i usuwa tłuszcz, ale przede wszystkim, dzięki specjalnie dobranej kompozycji zapachowej, skutecznie likwiduje intensywne zapachy. Receptura mydła została wzbogacona wyciągiem z zielonej herbaty, która posiada właściwości przeciwzapalne i antybakteryjne.

brzydki zapach

Kupiłam to mydło, bo zastanowił mnie pomysł tworzenia mydła specjalnie do kuchni. Niestety jakoś ta idea do mnie nie przemawia. Podobnie jak sam produkt, który w moim przekonaniu jest po prostu słaby. Zapach jest taki "szpitalny", denerwujący, pachnie jak środek do czyszczenia podłóg. W takim wypadki rzeczywiście neutralizuje zapachy kuchenne, które nie są za przyjemne.

Mydło niczym specjalnym się nie wyróżnia na tle innych mydeł w płynie, które są dostępne na rynku. Mnie nie przekonuje, nie lubię tego rodzaju środków. Liczyłam na delikatny, przyjemny, ciepły efekt. Natomiast odniosłam wrażenie surowego, śmierdzącego środka, który zabija inne brzydkie zapachy w kuchni.

Plus za świeżość i skuteczność w usuwaniu tłuszczu. Reszta niestety jest dla mnie nie do zaakceptowania.

Używam tego produktu od: paru tygodni
Ilość zużytych opakowań: wciaz jedno

??

Nie za bardzo rozumię ideę produkowania mydła "specjalnie do kuchni". To jedynie pic na wodę - niby neutralizacja kuchennych zapachów. A tak na prawdę wystarczy zwykłe, dobre mydło do rak.

Tu zapach cytrusów jest drażniący, a samo mydło raczej średnie, nic specjalnego nie robiące. Faktycznie, zapachy neutralizuje, ale to robi każde dore mydło do rąk w płynie. Bez zbędnych marketingów. To mydło nie nawilża skóry rąk, więc nie nadaje się do kuchni.

Plus za fajne, małe opakowanie, które ładniej wygląda w kuchni niż inne, większe opakowania mydeł w płynie.

Używam tego produktu od: pół roku temu
Ilość zużytych opakowań: dwa

przydatne

Kupowałam to mydło dopóki nie znalazłam czegoś, co bardziej mi odpowiada. Idealne do kuchni - świeży zapach i skuteczność w eliminowaniu przykrych kuchennych zapachów z dłoni to duże atuty. Zapach mocno cytrusowy, przyjemny. Mydło troche wysusza dłonie. Jest tanie i łatwo dostępne.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: kilka

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

bardzo fajne

Używam od dawna. Potwierdzam to, co pisze o nim producent - świetnie usuwa tłuszcz i przykre zapachy, a przy tym jest delikatne i nie wysusza skóry. Przyjemnie, świeżo pachnie. Jest bardzo wydajne. W mojej kuchni jest niezbędne.

Używam tego produktu od: ok. 2 lat
Ilość zużytych opakowań: 6-7