Żel do higieny intymnej (różne wersje)

Żel do higieny intymnej (różne wersje)

Delikatny, kojący żel myjący do codziennej pielęgnacji miejsc intymnych. Żel delikatnie i skutecznie myje, koi podrażnienia i przywraca uczucie komfortu. Pozostawia przyjemny i subtelny zapach.

Specjalnie skomponowana receptura żelu zawiera:

- Kwas mlekowy (wspomaga przywrócenie właściwego odczynu śluzówki, utrzymuje odpowiednie dla miejsc intymnych pH, przywraca fizjologiczny stan skóry i śluzówek, nawilża)

- d-Panthenol (łagodzi podrażnienia, mikrourazy śluzówki i nieprzyjemne uczucie pieczenia)

- Aktywny składnik przeciwgrzybiczny (zapobiega rozwojowi bakterii odpowiedzialnych za infekcje)

Dostępne wersje:

- róża

- lukrecja

- rumianek i szałwia

- biała herbata

- kora dębu

dobry

plusy:
+niweluje zapach
+ma delikatny zapach
+nie podrażnia
+łągodzi podrazniona skóre
+ spelnia swoje zadanie
Minusy:
-cena zbyt wysoka nawet w promocji zazwyczaj waha sie o 1/2zł
- mam juz swoj nowy hit za duzo nisza cene wiec juz nie kupie go wiecej
gwiazdke odejmuje za cene;)

Dla mnie najlepszy :-)

Tego żelu używam od jakiś 3 lat,w między czasie używałam lactacydu lecz się nim rozczaroałam i ponownie wróicłam do soraya. Dla mnie jest to najlepszy żel do higieny intymnej. Ma odpowiednio gęstą konsystencję,ma przyjemny zapach,odpowiednio się pieni. Daje uczucie świeżości. Odkąd go stosuję nie dopadają mnie żadne infekcje,stany zapalne. Używam wersji z białą herbatą.

Używam tego produktu od: Od kilku lat
Ilość zużytych opakowań: Kilka,około 4

Nawet wrogowi bym nie zafundowała takiego cierpienia!

Oceniam wersję z rumiankiem i szałwią.
Kupiłam żel, ponieważ potrzebowałam czegoś do higieny intymnej. A że nie było mojego ulubionego produktu wybór padł na ten żel. Już po jednym użyciu stwierdziłam, że takiego cierpienia jakiego mi przysporzył nie życzyłabym nawet największemu wrogowi. Żel powoduje tak wielkie pieczenie, swędzenie i dyskomfort już przy myciu, że człowiek się skupia tylko na jak najszybszym jego zmyciu z ciała. Po myciu jest tylko gorzej i gorzej. Pieczenie wzrasta, swędzenie się nasila a tak osobiste i delikatne miejsca zamieniają się w zakątek czerwonej i rozgorączkowanej stanem zapalnym skóry. Mimo wydajności i niezłej konsystencji nie warto wydawać na to pieniędzy, ponieważ można wydać 9 zł na żel a na leki kilka razy więcej. Mimo, iż odstawiłam żel już 3 tygodnie temu jeszcze odczuwam skutki jego kilkukrotnego używania. Produkt nawet nie nadawał się do mycia rąk. Wylałam do sedesu

Używam tego produktu od: Używałam 5 razy i odstawiłam z powodu okropnego podrażnienia
Ilość zużytych opakowań: Odrobina pierwszego i reszta do sedesu

depilacja bikini rodzaje

Fajnie pielęgnuje

Oceniam wersję biała herbata. Ma wiele plusów, przede wszystkim konsystencja, która długo utrzymując się na skórze, masz szansę ją dłużej myć. Pieni się ok, łatwo spłukuje, pozostawia czystość i piękny zapach. Bardzo wydajny.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

w porządku

Używałam wersji z białą herbatą

Plusy:
+ dobrze myje
+ łagodzi podrażnienia
+ przepięknie, świeżo pachnie
+ ładne, wygodne opakowanie z pompką
+ cena bardzo ok
+ gęsty, więc wydajny - a wylewam sporo płynu

Minusy:
- odświeża raz lepiej, raz gorzej
- trochę za mocno się pieni - trzeba go spłukiwać dokładniej niż inne żele

Używam tego produktu od: 2010
Ilość zużytych opakowań: dwa lub trzy

sama nie wiem...

Byłam w posiadaniu żelu o kolorze niebieskim.
Niby dobry bo nie podrażnia i odświeża ale ja przywiązuję dużą uwagę do zapachu... Za ostry. Generalnie z wszystkimi produktami marki Soraya mam ten sam problem- ostry,sztuczny zapach. Nie jest brzydki ale meczący i wzbudza niepokój- to go dyskwalifikuje.
Plus za dużą pojemność, praktyczny dozownik i szatę graficzna opakowania.
Nie polecam zwolenniczkom subtelnych, naturalnych zapaszków:)

Używam tego produktu od: dwa lata temu??
Ilość zużytych opakowań: z trudem zmordowałam jedno...

fajny

Miałam wersję z różą.

ZALETY:

* gęsta, żelowa konsystencja, taka jaką najbardziej lubię :)
* świetnie myje i odświeża
* nie podrażniał
* wydajny
* wygona butla z pompką

WADY:
* gwiazdkę odejmuję ze względu na zapach, trochę zbyt sztuczny, a mam porównanie z różanym Daxem Cosmetics, gdzie zapach jest obłędny

Świetny produkt

Używałam wersji z korą dębu.

Plusy:
+ wydajny (1 opakowanie wystarczyło mi na ponad pół roku)
+ estetyczne opakowanie
+ pompka pozwala łatwo wydobyć właściwą porcję kosmetyku
+ żelowa konsystencja
+ zapach
+ nie podrażnia!

Nie podrażnia, nawet podczas golenia

Obecnie używam żelu z korą dębu; wcześniej miałam min. wersję rumiankową.

Ciężko ocenić widoczny efekt tego typu produktów, ale jeśli chodzi o właściwości myjące, odświeżające to ten żel do higieny intymnej radzi sobie świetnie. Posiada delikatny i subtelny, niedrażniący zapach! Większość tego typu produktów jest silnie perfumowanych - ja osobiście omijam takie szerokim łukiem i nigdy do nich nie wracam, ponieważ zauważyłam, że przesuszają.
Poza tym żel Soraya nie powoduje szczypania i pieczenia miejsc intymnych; ja nie używam pianek do golenia okolic bikini, mydlę miejsce żelem i pozbywam się niechcianych włosków. Żel bardzo dobrze się pieni, jego konsystencja nie jest za rzadka, ani za gęsto taka w sam raz. Jest naprawdę wydajny. Wersję z korą dębu mam ponad 2 miesiące i przy codziennym stosowaniu przez 2 dorosłe osoby zużyliśmy dopiero 1/2 butelki!

Plus za wygodne opakowanie i dozownik z pompką, który idealnie dozuje tyle żelu ile trzeba.
Jak dla mnie mógłby mieć bardziej kremową konsystencję, wiem, wiem to już takie czepianie się :c) Wad nie widzę

Nie dla mnie

Miałam już rozmaite preparaty do higieny intymnej, i ten jako jedyny mnie zawiódł. Miałam wersję zieloną. Żel niesamowicie wysusza, powoduje pieczenie i przede wszystkim ma w składzie SLS, co w preparatach do higieny intymnej naprawdę mnie niemile zaskakuje. Dalam 1 gwiazdke za zapach i odświeżenie.

Używam tego produktu od: parę tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno, niecałe

Pół na pół...

Żel jak żel. Mam wersje niebieską.
Nie podrażnił, nie uczulił, dosć ładny zapach,wydajny.
Nie powalił jednak na kolana. Za 12zł mozna mieć coś lepszego...

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Może być

Mam żel z wyciągiem z białej herbaty. Dobrze się pieni. Pozostawia uczucie odświeżenia. Jest wydajny. Nie trzeba go dużo, by się umyć. Ma niebieski kolor i żelową konsystencję.
Taki sobie po prostu.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy