Jedwabista Gładkość, Szampon wygładzający

Jedwabista Gładkość, Szampon wygładzający

Szampon wygładzający Dove - przeznaczony do włosów przesuszonych, niesfornych i pozbawionych blasku.
Do częstego stosowania.

chyba nie dla mnie

zalety:
-zapach

wady:
- bez odżywki nie spełnia swojej funkcji nawilżania
- nie nadaje się do włosów przetłuszczających się (czyli takich jak moje)
- włosy są ochlapłe
- cena nieadekwatna do jakości

Używam tego produktu od: w trakcie
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

dość dobry

kupuję ten szampon sporadycznie - raz na 2/3 miesiące po to, aby nie używać ciągle tego samego szamponu i od czasu do czasu go zmienić.
Szampon jest dobry, włosy się łatwo rozczesuje, ma ładny zapach, ale niestety przetłuszcza trochę włosy.

Używam tego produktu od: sporadycznie

przetluszczal wlosy okropnie

Szampon kupilam, bo mialam wtedy wlosy suche i troche zniszczone, chcialam je wygladzic. Szmapon niestety od poczatku bardzo obciazal mi wlosy. Po umyciu i dokladnym splukaniu byly oklapniete i przetluszczaly sie szybciej niz zwykle. Nie pielegnuje wlosow, a obkleja silikonami.

Manicure - kolorowy french

Ideał!

Niestety nie kupię go ponownie, ponieważ... nie ma go nigdzie w sprzedaży!!! Producent zmienił opakowania i chyba także i zawartość, ponieważ rzaden z nowych nie odpowiada temu.

Był idealny, dbał o włosy od nasady aż po same końcówki.

Używam tego produktu od: używałam kilka lat
Ilość zużytych opakowań: wiele

bdb

Szampony dove z reguły są bdb,ten tez do nich należy!
Bardzo dobrze myje włosy, nawilża je, są piękne i błyszczące.
Nie plącze włosów,nie są przetłuszczone,fajnie pachnie,same pozytywy!
Polecam!!!

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Najlepszy, jaki miałam

Zapach: 4 (świeży, przyjemny)

Konsystencja: 5 (pieni się jak dziki reks-mała porcja wystarcza do włosów długich do pasa)

Działanie: 5 (lepsze nawet od profesjonalnych szamponów za kilkadziesiąt złotych)

Opakowanie: 2 (nieporęczny kształt, nie ma wcięcia na złapanie, nie ma możliwości postawienia go na zakrętce, by resztka gęstego szamponu spłynęła)

Używam tego produktu od: Nie pamiętam, dużo testuję - ale do tego wracam

super

Uwielbiam ten szampon, jako jedyny z baaardzo wielu sprawił ze moje włosy, lepiej sie układają, sa gładkie (ale nie tłuste jak po wielu tego typu szamponach) noie sa przyklapniete.

Używam tego produktu od: chyba ponad roku
Ilość zużytych opakowań: zawsze tylko on

wywołał uczulenie !

Szampon jest rzeczywiście całkiem fajny jeśli chodzi o to co robi z włosami, rzeczywiście świetnie się rozczesywały, były gładkie i ładne, jednak to koniec zachwytów ponieważ produkt dove mnie strasznie uczulił, a używałam go razem z odżywką. Wywoływał u mnie lekko podrażniony stan skóry głowy i nieświadomie się po nim ciągle drapałam, szczególnie w nocy; w końcu przejrzałam na oczy i obejrzałam dokładnie skórę głowy a tam jeden wielki koszmar ! Skończyło się na wizycie u dermatologa, leczniczym szamponie i płukance z apteki; co ciekawe lekarz powiedział mi, że spotkał się już z kilkoma podobnymi przypadkami właśnie po używaniu produktów dove. 2 miesiące zajęło mi dojście do " normalności ". Powinnam byc bardziej ostrożna bo dove uczuliło mnie już kilka lat temu, jednak chciałam dac mu drugą szansę. Przestrzegam dziewczyny o delikatniejszej skórze, żeby zaobserwowały dokładnie swoją reakcje na produkty tej marki. Ja niestety produkty Dove omijam teraz szerokim łukiem.Używam tego produktu od: używałam ok 2 miesięcy

przyjemny

uzywam go razem z odzywka z tej serii i jest super:) wloski slicznie pachna przez dlugi czas. sa wygladzone, odzywione, nawilzone. szampon nie obciaza, jest delikatny.
gesty, mocno sie pieni. bardzo przyjemny w uzytkowaniu.
obecnie wystpeuje pod nazwa "smooth therapy".

a odkad uzywam odzywki z tej serii to wszyscy sie pytaja: bylas u fryzjera?-tak ladnie stylizuje fryzurke;)

Używam tego produktu od: kilku tyg

hmmm:)

Mam włosy cienkie.Myje je codziennie więc wymagam od szamponu delikatności i nawilżenia<chociaż moje włosy baaardzo szybko się przetłuszczają :( >
Szampon ma ładny zapach i dobra konsystencję-jest wydajny. Raczej dobrze oczyszcza włosy. Dla tych którzy wybiorą ten szampon i chcą zachować świeżość włosów np. przez 2 dni. radzę dobrze go spłukać. :) Szampon polecam zarówno tym,którzy myją włosy codziennie jak i rzadziej. ponieważ jest delikatny a to jest ważne w obydwu przypadkach. :) opakowanie jest poręczne.ładne.
(efekt szamponu i odżywki z tej samej serii to:łatwe rozczesywanie włosów,miękkość i gładkość:))

Używam tego produktu od:pół roku

Cudeńko

Uwielbiałam ten szampon.Siostra przywiozła mi z Niemiec, czasem ten sam kosmetyk może mieć różna jakość w innych krajach. Szampon świetnie radził sobie z wygładzaniem włosów,nawet bez użycia odżywki nie było problemu z rozczesaniem. Z odżywką na pewno efekty byłyby jeszcze lepsze. Zapach piękny, długo utrzymywał się na włosach. Polecam

Używam tego produktu od:rok temu

idealny :)

Jeden z niewielu kosmetyków, które dają sobie radę z moimi lokami. Rzeczywiście - wygładza jak żaden inny. Włosy nie puszą się nawet po wysuszeniu suszarką, ani podczas deszczowej pogody. Polecam właścicielkom niesfornych fal i loków, o wiele łatwiej nad nimi zapanować.