Jedwabista Gładkość, Odżywka wygładzająca

Jedwabista Gładkość, Odżywka wygładzająca

Odżywka wygładzająca Dove - przeznaczona do włosów przesuszonych, niesfornych i pozbawionych blasku. Nawilża włosy, zmiękcza je i dodaje im blasku. Chroni włosy podczas zabiegu ich prostowania. Należy stosować ją po każdorazowym myciu włosów bez obawy, że włosy będą nadmiernie obciążone. Regularne stosowanie odżywki na włosy, które często poddawane są prostowaniu jest najlepszym sposobem, aby ochronić je przed zabiegami stylizacyjnymi i dodać im witalności.

Niestety silikon

Plusy:
+zapach
+konsystencja
+wydajność
+włosy super w dotyku (na początku stosowania)

Minusy:
-silikonnnnnnnnnnnnnnnnnnnn w składzie
-obciąża, wzmaga przetłuszczanie
-działa tylko na początku stosowania
-na dłuższą metę pogarsza stan włosów
-nie odżywia, a oblepia silikonem

fantastyczna!

Przed reorganizacją linii produktów Dove, była to moja ulubiona odżywka. Teraz została zastąpiona przez Silk and Sleek, która też jest świetna.
Wracając do Jedwabistej Gładkości, nakładałam ją tylko na końcówki, gdyż tylko one wymagają dodatkowego nawilżenia i ujarzmienia.
Włosy po odżywce są lśniące, wspaniale się układają i nie są obciążone, pod warunkiem, że nie nakłada się odżywki od nasady włosów - wtedy mają tendencję do szybszego przetłuszczania się.
Odżywka kiedyś była dużo gęstsza i bardziej wydajna. Później została rozrzedzona i niestety wystarczała na krócej.
Mimo wszystko nie zamieniłam tej odżywki na żadną inną, i do tej pory używam Silk and Sleek (nowe wydanie) regularnie

Używam tego produktu od: Używałam przez kilka lat
Ilość zużytych opakowań: mnóstwo

Raczej nie

To jest jeden z nielicznych produktów dove, którego nie lubię, więcej nie kupię i nie polecam. Miałam tę odżywkę jak jeszcze była w opakowaniu z pompką. Absolutnie nie można używać go na suche włosy, chyba że chcemy mieć efekt margaryny na głowie i posklejane włosy. Nie pomogła ich rozczesywać, są po niej bardziej gładkie, ale efekt jest chwilowy. Na pewno nie jest to efekt "nawilżenia", tylko tak, jakby nałożyć sobie jedwab- taką "powłokę" na włosy.

Używam tego produktu od: 2 lata temu

Starzenie się skóry - dieta

Nie polecam

Nie zauwazyłam ani blasku, ani łatwiejszego rozczesywania..
efekt wygladzenia? taaak w postaci przyklapnietych wygladajacych na nieswieże.

Jedyny plus to zapach dove
Nie warto go kupowac, o wiele lepszy z tej serii jest granatowy

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: jeszcze ani 1

KOSZMAR!

Plusy: BRAK

Minusy: Obciąża włosy (łupież, wyglądają, jakby były nieumyte, mocniej się przetluszczają). NIE POLECAM!

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

na chwilę tak, na dłużej nie

Używałam jakiś czas temu.
Odżywka z początku dawała wrażenie gładkich, nawilżonych włosów. Jednak po kilku zastosowaniach włoski są oblepione, mi trochę je przetłuściła.
Pewnie to zasługa silikonów. Odżywka nie spełniła swojego zadania. Nie wygładziła i nie odżywiła włosków, jak były suche i puszące się, tak zostały.

bardzo dobra

Kiedyś namiętnie używałam tej odżywki, kupowałam tylko ją, co teraz wydaje mi się niemożliwe, gdy w łazience mam 10 innych odżywek ;););)

Odżywka ma zapach charakterystyczny dla Dove- intensywny, mydełkowaty.

Naprawdę pomaga wygładzic włosy, są po niej bardzo błyszczące, gładkie jak jedwab. Redukuje puszenie się włosów.
Teraz, kiedy trochę bardziej znam się na składach, rozumiem, że to w sumie zasługa silikonów. Ale i tak uważam, że to najlepsza odżywka Dove :)

mniej niż średnia

Nie zrobiła z włosami nic specjalnego - nie nawilżyła, ni zmiękczyła, nie wygładziła porządnie, włosy puszą się i elektryzują. Nie wspomnę już o spełnieniu obietnic producenta. Włosy po myciu łatwiej się rozczesują niż bez odżywki, to prawda. Ale tylko tyle. Zapach dość przyjemny, taki... doveowaty :) Dość rzadka konsystencja.
Plusy: nie obciąża, nie przetłuszcza włosów ani skóry głowy.
Z podkulonym ogonem wróciłam do kosmetyków profesjonalnych. Moje kolejne rozczarowanie produktem Dove.

Używam tego produktu od: kilkanaście tygodni

Super!

Jedna z najlepszych odżywek nie profesjonalnych jakie używałam. Włosy są nawilżone, nie puszą się, są gładkie i błyszczące. Bardzo przyjemnie się jej używa ze względu na kremową konsystencje i zapach.Naprawdę dobra.

jak od fryzjera:)

cudo! wloski sa gladkie, odzywione, cudnie pachna przez dlugi czas. od momentu kiedy uzywam tej odzywki spotykam sie z komentarzami: bylas u fryzjera? - wloski dokladnie tak wygladaja! no rewelacja. odzywka jest wydajna, ma odpowiednia konsystencje - nie za gesta, nie za rzadka.
obecnie ta odzywka wystepuje pod nazwa "smooth therapy, odzywka z odbudowujacym serum".

Używam tego produktu od: ok 2tyg

daje radę :)

To moja pierwsza odżywka, która przyniosła jakieś efekty!
Pięknie pachnie, ma wygodne opakowanie i jest wydajna. Gęsta konsystencja, ale dobrze rozprowadzająca się.
Teraz o efektach ;)
Włosy są w końcu nawilżone, pięknie błyszczą, są lśniące i miłe w dotyku. Odżywka je wygładza, sprawia, że lepiej się rozczesują i mniej puszą. Długo utrzymuje się jej piękny zapach we włosach. I co najważniejsze-odżywka nie obciąża, nie przyczynia się do szybszego przetłuszczania się włosów.
Odżywka, która naprawdę działa! Kiedy się spiszę z myciem głowy i nie nałożę odżywki-włosy wyglądają o wiele gorzej niż przy zastosowaniu jej ;)

Jest to moja pierwsza odżywka, która naprawdę działa, która dobrze wpływa na kondycję moich włosów. Lepszej jak na razie nie znalazłam, dlatego 5 gwiazek i moje KWC :)

super :)

moja ulubiona odżywka :)
ma ładny zapach , dobrą konsystencję.
włosy po jej użyciu są super miękkie i ładnie sie błyszczą :)
zdecydowanie polecam :)

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu