Sung Women EDT

Sung Women EDT

Zapach zostal stworzony w roku 1986 i jest zaliczany do kategorii zapachów kwiatowo-zielonych. Kompozycja jako całość jest dość mocna ze zdecydowaną przewagą nut kwiatowych i dlatego zalecana jest jako zapach wieczorowy.

Nuty zapachowe: cytryna, ylang-ylang, kwiat irysa, wanilia, drzewo sandałowe, wetiwer.

nie dla mnie

Mam go z wymianki. Pozbyłam się niepotrzebnych rzeczy i zamieniłam na ten zapach w ciemno. Zapach dla mnie zdecydowanie za mocny, mało kobiecy, trochę orydynarny. Moim zdaniem kobieta powinna nosić zapachy delikatne, czasem bardziej konkretne (w zależności od osoby i sytuacji), ale nigdy nachalne. Kiedy się nimi popsikam mam wrażenie, że wszyscy się na mnie dziwnie patrzą. Mój TŻ natomiast jest nimi zachwycony, ponieważ nawet po 7 godzinach zapach jest wyczuwalny przez otoczenie, a to mu się bardzo podoba :). Trwałość rewelacyjna.

Teraz ,kiedy czekają mnie wielogodzinne wyjścia z domu, psikam się tylko nimi. Wiem,ze po wielu godzinach nadal bede pachnieć. Czy ładnie, to już kwestia gustu.

ale to juz było...

Dostałam próbki, zaczęłam testować...i zdziwiłam się - znam ten zapach! Nie cos podobnego, ale wręcz identycznego...Znalezienie sobowtóra było proste, bo akurat go posiadam - klasyczna, czerwona Escada ML...Na początku - identyczne, potem Sung delikatnie sie oddala od Escady - jest troche bardziej zwiewny, delikatniejszy, słabszy. Mniejsza trwałośc i intensywnośc, choc to nadal silnie kwiatowy zapach, faktycznie raczej popołudniowy. Elegancki i sentymentalny - jak Escada. Gdyby ktos skropił mi nim skórę " w ciemno" - Escade podałabym bez namysłu.
Oczywiście nie kupie, bo po co? Mam ML ;) I flakon mi sie nie podoba...

Używam tego produktu od:jakis czas
Ilość zużytych opakowań:2 próbki