Ceralan (Krem - emolient półtłusty z ceramidami do suchej skóry)

Ceralan (Krem - emolient półtłusty z ceramidami do suchej skóry)

Ceralan zachowuje dużą wchłanialność i dobrze się rozsmarowuje. Zawiera występujące w zdrowym naskórku ceramidy, które wiążą ze sobą komórki naskórka. Zmniejsza złuszczanie, będące skutkiem niedostatecznej łączności komórek naskórka. Rola ceramidów polega też na zatrzymywaniu wody w naskórku. Tym samym pośrednio wpływają one na zwiększenie elastyczności skóry. Ceralan zmniejsza złuszczanie i świąd skóry zmienionej chorobowo. Jest doskonały jako krem po kąpielach (także leczniczych) i po naświetlaniach UV.

CERALAN idealny emolient dla:
* osób o szczególnie wrażliwej skórze
* osób chorych na atopowe zapalenie skóry i łuszczycę
* wszystkich osób skarżących się na suchość skóry przez cały rok.

I tak i nie

Bardzo dobry krem do suchej skóry. Tak jak moja poprzedniczka uważam że jest dużo lepszy od humektanu. Świetnie się wchłania a skóra po nim jest przyjemnie gładka. Stosuję go z powodzeniem pod makijaż i na noc. Szkoda tylko że nie ma żadnych filtrów uv. Dla mnie to go dyskwalifikuje z użytku dziennego. Używam tego produktu od:1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1 małe

leprzy od humektanu:)

Kupiłam ten krem, do pielęgnacji skóry bezpośrednio po peelingach kwasowych. Spisuje się świetnie:)

- ma optymalną konsystencję
- świetnie się wchłania
- skóra się po nim nie świeci
- wystarczy bardzo mała kropla na całą twarz, jest wydajny
- nie ma nie przyjemnego zapachu kremów aptecznych
- świetnie nadaje się pod makijaż
- nie zapycha mnie

Jako nawilżacz po zabiegu peelingiem kwasowym (TCA):

-dobrze uelastycznia skórę poddaną działaniu kwasu, przez co nie pęka i nie złuszcza się przedwcześnie
- można nałożyć dużo warstw, tworzy wtedy taką powłoczkę ochronną

Generalnie jestem z niego naprawdę zadowolona, moja dermatolog też go polecała:)

Kupiłam kremik w Super Pharmie, 100ml za ok. 30zł

SUPER DLA SUCHYCH WRAŻLIWCÓW

Kupiłam go po przeczytaniu na kilku forach pozytywnych opinii i nie zawiodłam się.
Świetnie nawilża i nie podrażnia, jak na krem półtłusty jest bardzo lekki.
Zimą świetny pod filtr, latem pięknie łagodzi przesuszenia po słońcu i wodzie jako krem na noc.
Ja się w nim zakochałam i napewno będę wracać do niego oraz siostrzanych hydrolanu i bevity.
Opakowanie ma mało drogeryjne a bardziej apteczne ale dzięki temu łatwiej namówić na posmarowanie sie nim faceta ;)
Można go znaleźć w Super Pharma lub zamówić w aptece.

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

taki na 3+

Hm zacznę od tego, że mam cerę mieszaną, skłonną do porażnień, zanieczyszczeń i wyprysków, a przy tym wiecznie potrzebującą czegoś mocno nawilżającego, ale nie zapychającego. Ot Matka Natura mi takiego psikusa sprawiła.
Co do kremu, mam mieszane uczucia.

+ nie podrażnia
+ nie zapycha
+ nie uczula
+ szybko się wchłanie
+ nie pozostawia tłustej warstwy

- słabo nawilża, nawet moją cerę. Uważam, że dla cery suchej będzie za mało treściwy.

Używam tego produktu od: 1,5 m-ca

Bardzo dobry krem. Super nawilża. Szybko się wchłania, łagodzi podrażnienia, ma przyjemną konsystencję. Nie zapycha porów. Ja stosuję go zimą, kiedy moja cera jest przesuszona.
Minusem jest ograniczona dostępność. Trzeba go szukać w internecie.

Używam tego produktu od:

suche placki znikaja

Bardzo dobry krem. Moja skora ma sklonnosc do dziwnych suchych plackow, bardzo czesto rano budze sie z twarza czesciowo wysuszona na wior (mimo ze na noc grubo smaruje Humektanem). Jezeli naloze na to jeszcze Ceralan (miejscowo, tylko tam gdzie sa suche placki;) ) to rano jest super. Polecam, bo jest wydajny, tani no i przede wszystkim skuteczny;) Nie zapycha porow. Tylko niestety, podobnie jak Humektan, niezbyt przyjemnie pachnie. Ale chyba juz sie przyzwyczailam.Używam tego produktu od: 8 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: koncze pierwsze bo nakladam go tylko miejscowo a jak zapomne to nie zawsze;)

I "suchość" odeszła :)

Z polecenia dermatologa
Stosuję go na noc na nóżki, które lubią płatać figle i się uczulają :( od wszystkiego;
Jest b. dobry, nawilża i natłuszcza :) Lubię to fajne uczucie po zastosowaniu.
Polecam!

Używam tego produktu od:miesiąca