Lancome, Primordiale Optimum Yeux (Krem pod oczy)

Lancome, Primordiale Optimum Yeux (Krem pod oczy)

Krem wygładzający i korygujący okolice konturu oka. Delikatny kompleks związków eksfoliujacych wygładza skóre i przywraca jej naturalny blask. Dzień po dniu chroni kontur oka: nanokapsuła dostarcza czystą witaminę E bliżej komórek, aby pomóc przeciwdziałać szkodliwemu działaniu wolnych rodników. Efekt: skóra jest wygładzona a drobne zmarszczki stają się mniej widoczne.

Nie

Generuje zmarszczki..podraznia....nigdy wiecej takiego wysuszania...stosowalam tylko na noc,szybko sie wchlanial ( nie natluszczal) a z rana sucha skora ;( cena nie adekwatna do dzielania.Raczej nie dla osoby kolo 30.

Używam tego produktu od:2tyg
Ilość zużytych opakowań:0.5 i ani grama wiecej

Za słaby na zmarszczki

Krem ma wszystkie wady produktu marki selektywnej i praktycznie żadnych zalet. Jest drogi, ma niekorzystną relację jakość/cena, jego skuteczność opiera się głównie na efekcie placebo (takie przynajmniej odniosłam wrażenie).
Jednym słowem nie robi ze skórą pod oczami nic, poza normalnym nawilżeniem, nie pomaga na zmarszczki istniejące, nie zapobiega nowym.
Krem ma miłą, żelową konsystencję (mnie takie odpowiadają), acz spodziewałam się po nim większego komfortu użytkowania (czytaj: żeby przynajmniej ładniej/mocniej pachniał).
Wracam do apteki przynajmniej w temacie kremów pod oczy. Używam tego produktu od: przez ok 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań:próbki 2 x 5ml

bez efektow

Na szczescie kremu nie kupilam, uzywalam probek.
Niestety nie widze efektow dzialania tego kremu. Moze skora jest troszke nawilzona, ale mysle ze to zdecydowania za malo na krem pod oczy i to za taka cene!
Mysle, ze nowa wersja bedzie lepsza, testowalam ja i widze roznice.
Szkoda, ze krem nie ma dozownika...

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań: probki, tubki, miniaturki okolo 15ml w sumie

Zrób sama kosmetyk - oliwka na cellulit

a ja lubię...

Zaznaczyłam, że nie kupię tego kremu ponownie, gdyż jest już nowa wersja-Primordiale Skin Recharge i czeka już u mnie na testowanie ;)
Ale stara wersja była całkiem niezła. Nie jest to jednak krem na jakieś większe zmarszczki. Jak sama nazwa wskazuje, ma on zapobiegać pierwszym oznakom starzenia. A robi to całkiem nieźle. Bardzo wygładza skórę, pozostawia ją wyjątkowo delikatną i miękką, bardzo dobrze nawilża. Liczę na jeszcze lepszą nową wersję ;)

Używam tego produktu od:roku

świetny

Dla mnie jeden z lepszych kremów pod oczy. Właśnie paćkam już drugie opakowanie (choć nie z rzędu) i na pewno kupię trzecie.

Ma świetną konsystencję, dobrze się wchłania, jest leciutki i niweluje drobne zmarszczki. Na początku używania troszkę szczypało, ale po kilku dniach przeszło. Nawilża też całkiem nieźle, chociaż to nie jest jego główne zadanie. Nie mam do niego żadnych zastrzeżeń - no może mógłby być w pojemniczku z pompką, tak jak Hydra Zen, ale trudno.

Używam tego produktu od: październik 2007
Ilość zużytych opakowań: 2 (nie z rzędu)

Nigdy więcej!

Ten krem dosłownie nic nie robi! Nie spłyca pierwszych, drobnych zmarszczek, nie rozjaśnia cieni pod oczami, nie likwiduje opuchlizny, niewystarczająco nawilża. Łudziłam się, że może na efekty trzeba poczekać, ale po zużyciu całego kremu (co zajęło trochę czasu - krem jest bardzo wydajny) skóra wokół oczu wyglądała dokładnie tak samo, jak przed zakupem tego badziewia. Zdecydowanie nie polecam! Moja największa kosmetyczna pomyłka!

EDIT: Lancome testuje swoje produkty na zwierzętach. Wcześniej nie byłam tego świadoma, ale teraz jestem. Nigdy więcej nie kupię!

Używałam tego produktu jakieś 2 lata temu, ale doskonale pamiętam, jakim był rozczarowaniem...

delikatny ;o)

stosuje ten kremik drugi tydzien ;o)
zwykly przyjemny kremik pod oczy, przynajmniej takie odnosze wrazenie :)
Pani konsultantka polecila mi go ze wzgledu na to, ze moje zmarszczki w okolicach oczu sa minimalne,wlasciwie nie ma ich w ogole, i nie potrzebuje na nie mocnego dzialania. Potrzebuje czegos zapobiegawczego, czegos, co bedzie pielegnowalc nawilzac i zapobiegac :)

Kremik ten spelnia swoje zadanie:) skora jest nawilzona, i promienna. kremik Szybko sie wchlania, nie klei sie, nie zostawia tlustej warstwy :)
Jezeli chodzi o efekt przeciwzmarszczkowy to zaobaczymy za jakis czas, za wczesnie by cokolwiek stwierdzic.
Cena moglaby byc nizsza, ale za marke placi sie niestety ;) Krem bardzo wydajny, ma starczyc na pol roku, przy stosowaniu dwa razy dziennie:)
Używam tego produktu od: 2 tydzien

więcej nie kupię

Krem - nic takiego, faktycznie zwykły kremik nawilżający, który nie pomaga ani na zmarszczki (drobne) ani na cienie. Po użyciu właściwie nie widziałam żadnych efektów Nie warto - zwłaszcza biorąc pod uwagę cenę...

Używam tego produktu od:kilka miesięcy

nie taki zły:)

Ojejku, fatalne recenzje ma ten kremik...No cóż, dla każdego co innego działa. Ja jestem z niego w miarę zadowolona. Bardzo dobry nawilżacz i dośc dobrze napina skórę. Na noc za mało treściwy, ale na dzień całkiem dobrze się spisuje. Cena trochę za wysoka jak na taki performans;) zatem tylko 3*.

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

nie robi nic

a wręcz jest gorzej.
Wysusza, nie radzi sobie z najdrobniejszą zmarszczką, o rozjaśnieniu cieni nie ma co marzyc.
Mam wręcz wrażenie ze moja drobna siateczka jest bardziej widoczna.
Szkoda pieniędzy
Naprawde nie polecam

Używam tego produktu od:2 m-ce

NIC SPECJALNEGO

Moim zdaniem to zwykly krem nawilzajacy...Moich malusienkich zmarszczek nie ´´wyprasowal´´, a liczylam na to.W dodatku kiedy go wklepywalam czesto skora pod oczami szczypala.Wedlug mnie nie wart swojej ceny a obietnic producenta niestety tez nie spelnia.Na szczescie mam juz inny kremik a o Lancome chce zapomniec:)

Używam tego produktu od : uzywalam przez 2 miesiace

Sredni

Kupiłam tylko dlatego,ze w strefie bezcłowej i po sporej przecenie .Krem,moim zdaniem całkiem zwyczajny,nie usuwa nawet pierwszych zmarszczek -bardzo drobnych zresztą.Ogólnie taki sobie zwykły nawilzacz za niezwykłą (u nas) cenę.

Używam tego produktu od: