Touch Of Spring

Touch Of Spring

Świeży, kobiecy zapach zawierający nuty kwiatu pigwowca, akordy wodne, lilii wodnej z Amazonii, osmantusa, funkii, malwy, drzewa sandałowego i piżma.

Świeżak zielony

Na początku zaznaczę, że nie jestem fanką świeżaków i trudno mi trafić w coś świeżego, co podobało by mi się do zawrotu głowy. Takoż i w tym przypadku :]

Touch of Spring jest zapachem zielonym, rześkim, łatwym, na lato, na wiosnę w sam raz.

W plątaninie zielonego nie zauważam wielkich subtelności, poza jedną: coś, co czuć w pierwszych uderzeniach pachnie jak arbuzowa guma do żucia :D Bardzo ładny moment, ale trwa mgnienie, dopóki perfumy nie wyschną na skórze. Dla mnie to za mało.

Mam taki mały, prywatny test zapachowy, podstępny, ale działa zawsze ;)

Mój Tż lubi gdy pachnę najbardziej banalnymi, najbardziej "dziewuchowymi", najbardziej kwiatkowymi, najbardziej lekkimi woniami, co zupełnie nie współgra z tym, co ja lubię. Podczas gdy ja pachnę cynamonem, śliwką, wanilią, kadzidłem (borze uchowaj!) on krzywi się i odpędza jak od natrętnej osy, już nawet nie mam w zwyczaju pytania go czy "mój" nowy wybór zapachowy mu się podoba, bo wiem, że nie. Natomiast, jeśli wybiorę najbardziej dziewuszy, najbardziej trywialny (dla mnie) zapach, to mam jak w banku, że Tż powie, że ślicznie pachnę i zapyta co to :D
Nie inaczej było tym razem. Test Tżtem zakwalifikował zapach do "dziewuszych świeżaków, kwiatków-sratków", nie moich, niestety.

Trwałość dobra

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań: 50 ml

całkiem przyjemny ale bez rewelacji. taki dla każdego. bezpieczny zapach

touch of spring jak dla mnie to coś pomiędzy versace versense i cool water... jak dla mnie zapach przyjemny ale nie ma co o nim pisac bo jest dośc banalny. zwykły zapach na lato, równie dobrze mógłby to być kolejny zapach C thru... gdyby nie cena oczywiście.dodam jeszcze że versense uwielbiam a cool water nie znosze :) o i to tyle na temat touch of spring ;p

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 20 ml

Ulubiony zapach

Ten zapach jest dla mnie strzalem w 10tke, nie ma zadnych minusow, pachnie swiezo, dziewczeco, energicznie.... Ach, ma jeden minus - byla to edycja limitowana i nie jest juz dostepny w sprzedazy i Lacoste na razie nie planuja wznowienia produkcji.... :(
Szkoda, bo to moj ulubiony zapach ever!!

Ilość zużytych opakowań: 3 x 50ml

TOP 10 męskich perfum

Swiezak

Buteleczka dokladnie odzwieciedla jej zawartosc zapach jest typowo zielony i swiezy. Czuje w nim trawe cytryne i jakies wiosenne kwiatki, trwalosc bardzo kiepska 2 3 h a potem znika.
Touch of spring byl moim pierwszym zapachem z gornej polki i mam do niego duzy sentyment niestety nie moge znalesc go ostatnio na sklepowej polce.
Ciekawszy i mniej polularny niz jego rozowa siostra touch of pink.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: jedno 50 ml

Świeżość No1 :)

Zapach świeży(kocham takie):D uzywam co dziennie, nie męczy moich receptorów węchowych;p hehe Nadaje się na cały rok:) jednak zapach nie jest trwały.. Bezpośrednio po naniesieniu go na ciało jest dośc intensywny, ale z czasem zapomina sie ze ma sie go na sobie:( po godzinie nic nie czuc... tzn ja nie czuje:P

Używam tego produktu od:1,5r

ogórek

Lubię je, bo pachną ogórkiem, trawą i całą tą wiosenną otoczką :) Nasuwają na myśl ciepło, orzeźwienie i wodę gazowaną :) Polecam na co dzień lub gdy potrzebujemy zapachu dla poprawy samopoczucia.

bardzo fajny zapach

Szczególnie fajnie używa się jej latem i wiosna. Zapach jest bardzo lekki i przyjemny. Pachnie świeżo i orzeźwiająco. Zawsze poprawia mi nastrój i dodaje energii. Trzyma się dość długo, ale za taka cenę oczekiwałam większej trwałości. Moim zdaniem pachnie znacznie fajniej niż wersja w różowej buteleczce. Nie wiem czy kupie ponownie, bo lubię zmieniać perfumy.

Używam tego produktu od:roku

Przyjemny

Bardzo ładny delikatny zapach, nie jest duszący, bardzo przyjemny. Jedyne co mogę mu zarzucić to średnia trwałość. Za taka cenę powinien lepiej trzymać, ale ogólnie wypada nieźle :)

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:1/2

Trawiasta landryna

Coz moge napisac... pierwsze sekundy swieze i wiosenne, w pelni uzasadniajace nazwe Touch Of Spring - a potem juz tylko nudna, trawiasta landryna i tak juz jest do konca.
Jednym slowem - jeszcze jedna kompletna zapachowa nuda. Nie polecam.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: probki

Nie jest tak źle

To nie jest zapach łatwy, albo się go lubi albo nienawidzi:)
Jest rześki i chociaż z nazwy wiosenny, to chętnie używam go latem. Nie jest może specjalnie odkrywczy i oryginalny, ale ja go lubię.

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1 (50ml)

bardzo fajny

Zapach bardzo ładny, nie jest intensywny w porównaniu do Sun, który jest mocniejszy. Ten zapach pozytywnie mnie nastraja, dla mojego noska przyjemny. Czesto chłopaki mnie pytaja co to za ładne perfumki;>
mnie on odpowiada, kwestia nosa;]

Używam tego produktu od:roku?

nie jest zły choć nie mój

dostałam od koleżanki w prezencie. Zapach nie jest zły. jest z rodzaju świeżych choć , jak dla mnie to połączenie jakiś "cytrusów herbatą" choć pewno skład inny. Niestety nie mój. więc używam żeby zużyć.

nie zachęcam, nie polecam. Perfumy to rzecz baaardzo osobista.

Używam tego produktu od:2 dni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie1