ColorStay, 12 Hour Eye Shadow Single (Pudrowe cienie do powiek)

ColorStay, 12 Hour Eye Shadow Single (Pudrowe cienie do powiek)

Pojemność 2,4 g

Dzięki technologii ColorStay Color-Lock utrzymują się na powiece nawet do 12 h.

Zachowują tę samą intensywność koloru. Nie zbierają się w załamaniach powiek. Delikatnie satynowe.

- Wzbogacone mikro pigmenty zapewniają jedwabisty, nasycony kolor

- Makijaż przez cały dzień wygląda świeżo tak jakby został zrobiony przed chwilą

- Ekskluzywne opakowanie sprawia, że cienie są ozdobą każdej damskiej torebki

- Cienie dostępne w gamie 12 kolorów

Cena: 37zł / 2,4g

Ok

Posiadam cień w kolorze białym,otrzymałam go od koleżanki,bo sama bym go nie kupiła (za drogi na studencką kieszeń). :)

Cień oceniam na bardzo dobry. Nie osypuje się, Długo trzyma się na powiekach, fajnie wygląda jako rozjaśnienie pod brwiami i w kącikach oczu. Ma dobrą pigmentację. Niestety pudełeczko się połamało i trzyma się tylko na jeden zaczep.

dbre trwale nieidealne

dobre cienie
fajne maty
trwale
duze i wydajne cienie
ladnie sie naklada i blenduje
raczej sypkie ale nie pylace
cena dobra
niektore kolory nie maja super duzo pigmentu
ale maja go na tyle aby byly widoczne
bez zapachu
nie podrazniaja
dobre tanie cienie

Ilość zużytych opakowań: 3 cale opakowania

Ulubione

Jestem fanka cieni do powiek i mam ich az za duzo, i z marek z gornej polski jak Dior, Chanel czy Guerlain, i tez ze sredniej typu Inglot i Revlon.

Revlon to poki co moja ulubiona marka. Moj ulubiony kolor to Nude Slip, prawie niewidoczny a pieknie podkresla kolor oczu i nadaje swiezy wyglad twarzy,.

W miare dobrze sie trzymaja nawet bez bazy pod cienie, a z baza wrecz nie do ruszenia.

Super relacja jakosci do ceny. Polecam!

Anna Małecka masaż twarzy drenaż

Świetne!

Używam biszkoptowego, perłowego odcienia. Jestem bardzo zadowolona- uważam, że jest to bardzo dobry produkt- nawet dla wymagających.
:) Jest niesamowicie trwały- pozostaje w nienaruszonym stanie cały dzień.
:) Dobra pigmentacja
:) Nie osypuje się i nie zbiera w załamaniach
:) Nie wysusza skóry powiek i nie podrażnia oczu
:) Jest przyjemny w aplikacji- dołączony aplikator spełnia swoje zadanie, co rzadko się zdarza...
:) Po 2 latach używania przeciętnie 2 razy w tygodniu nie widać końca, a jest tak samo dobry jak świeżo po otwarciu...
:) Wygodne opakowanie

Nie znalazłam żadnych wad tego produktu. Polecam :)

Używam tego produktu od: Ponad 2 lata
Ilość zużytych opakowań: ciągle 1...

lubię

Bardzo dobre cienie. Niezbyt mocno napigmentowane, ale ładnie się rozprowadzają i dają ciekawy satynowo- perłowy efekt. W opakowaniu produktu jest sporo i są bardzo wydajne. Dołączona w zestawie pacynka jest średniej jakości, ale dla mnie to żaden minus, bo cienie zwykle nakładam pędzelkiem. Mialam odcienie jasne, nie mam porównania na cieniach w ciemnych kolorach. Do ujednolicenia koloru powieki - bardzo dobre. Wytrzymałe - bez bazy kilka godzin, na bazie cały dzień.

bardzo średni cień

Mam kolory: RIVIERA BLUE, AUBERGINE, CHORCOAL.

Fajnie, że Revlon ma produkty matowe w ciekaweych kolorach. Generalnie sama konsystencja produktu jest ok - nie ma problemu z nabieraniem na aplikator, kremowa konsystencja w tym względzie jest na plus... ale:
- bardzo ciężko jest mi rozprowadzić kolor równomiernie na powiece - źle się rozprowadza - ciężko jest uzykać dobry efekt,
- jest bardzo nietrwały (nie próbowałam jeszcze z bazą),
zatem za taką cenę mogłoby być znacznie lepiej...

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszych

cienie jak cienie... :)

czego oczekiwać od cieni?
by były dobrze napigmentowane
by się nie rolowały
by nie pozostawały w załamaniu powieki
by były trwałe
by nie blakły
by nie podrażniały powieki

cienie revlona to wszystko mają :)
nawet przy tłustej cerze cienie utrzymują się cały dzień

polecam:)

Ilość zużytych opakowań: w takcie pierwszego

Świetne cienie

+ idealna pigmentacja - nie za słaba, nie za mocna
+ piękne kolorki - aż się zdecydować nie można ;)
+ dość trwałe nawet bez bazy
+ nie osypują się
+ aksamitna konsystencja, dobrze się rozprowadzają
+ mają delikatne, mieniące się drobinki - wyglądają bardzo ładnie na oku, nie są nachalne

fajny

Jestem wielbicielką Revlona, jakość za taką cenę jest naprawdę wysoka.
Cienie mają ładne kolory, łatwo stopniować i cieniować, ładnie się mieszają. Paleta kolorów przyjemna, długo się utrzymują, nawet bez bazy.
Odjęłam gwiazdkę, ponieważ mam wrażenie, że odcienie wpadające w róż mają jakiś składnik, który wysusza mi powieki.Uzywałam ok.10 odcieni, z czego ze 3 w róż i z każdym z różowych miałam ten sam problem, musiałam po prostu raz czy dwa w tyg robić od nich przerwę. Przy innych odcieniach, chociażby fioletach, nie ma tego problemu.

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: oj, dużo

Dobry.

Mam kolor Lime .
Jest to jasny zielony , limonkowy .
Długo utrzymuje się na powiece , nie roluje się.
Mam zamiar kupić orzechowy .
Wtedy dopiszę go do recenzji .
Jak na razie polecam .

Używam tego produktu od: Niedawna.
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego .

Słabe.

Wiązałam z nimi spore nadzieje, ale niestety poległam.
Cień jest w estetycznym opakowaniu, przy nabieraniu na aplikator trochę się kruszy, po powiece sunie dość gładko, ale mam wrażenie, że jakoś tak "tępo", choć może to wina załączonego aplikatora. Cień jest kiepsko w kierunku średnio napigmentowany i zamiast czarnego, bądź chociaż stalowego koloru wychodzi nierówny szary na powiece i nawet po kilku razach cień nie robi się bardziej czarny. Wytrzymał kilka godzin bez bazy, przy czym lekko i nierówno zblakł i zebrał się w załamaniu powieki.
W każdym razie nie jestem zadowolona. Może gdybym miała jakiś beż, to nie byłoby widać tych wad aż tak, ale przy ciemnym kolorze niestety wszystko widać jak na dłoni.

Używam tego produktu od: kilku tygodni na zmianę z innymi

Bardzo dobry

Bardzo wydajny i co najważniejsze trwały.
Posiadam odcień najjaśniejszy - pure pearl 01 - perłowy biały. Słuzy mi jako rozświetlacz do powiek i doskonale sie sprawdza. Uwielbiam delikatną konsystencję i łatwość w rozprowadzaniu .

Używam tego produktu od: rok ( nie codziennie)
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe