Nivea Beaute, Energy flash

Nivea Beaute, Energy flash

Natychmiastowy zastrzyk blasku, zdrowia i energii dzięki wit. A, C i E.
Skóra jest idealnie zmatowiona i rozpromieniona, dzięki złotym drobinkom. Znikają cienie i oznaki zmęczenia.
Dostepny w czterech kolorach:
-02 Absolute Nude
-03 Vibrant Beige
-04 Glowing Rose
-06 Radiant Cinnamon

Cena: ok. 30zł/ 30ml

Szkoda, że go już nie ma...

Używałam tego podkładu na dwa sposoby. Jako podkładu oraz jako bazy. W obu przypadkach sprawdził się znakomicie. Moja skóra była rzeczywiście ożywiona, rozświetlona. Wyglądała na bardziej wypoczętą. Opakowanie było bardzo wygodne - nic się nie wylało, nic nie ubrudziło. Szkoda tylko, że od kilku tygodni szukam go w internecie a znaleźć nie mogę.

Używam tego produktu od:2 miesiące

W sumie całkiem wporządku

Byłby bardzo wporządku, gdyby nie to że trochę za lekko kryje (mam cerę problemową). Konsystencja OK, lubie rzadkie podkłady, ale chyba trochę za tłusty i zapycha niemiłosiernie. Mam bardzo tłustą cerę, więc nie spodziewałam się cudu. Mam wrażenie że ma tendencję do spływania. I nie zasycha, tylko cały czas jest taki trochę lepki - dopóki nie nałoże pudru w kamieniu. Ładnie rozświetla - to fakt. W każdym razie - czegoś mi w nim brakuje :(

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

leciutki podkład na lato

Posiadam odcień Vibrant beige . Podkład raczej nie kryje..jest bardzo lekki - w sumie bliżej mu do kremu koloryzującego. Myślę, że spodoba się paniom lubiącym maleńkie złote drobinki na twarzy. Podkład na twarzy prezentuje się nieżle - ale jeśli chodzi o niedoskonałości trzeba ratować się korektorem.

Podsumowując - całkiem fajny drobiazg - ale nie niezbędny ;)

Używam tego produktu od:

Salon fryzjerski

lekki podkład

Zakupiłam odcień Vibrant beige z zamiarem uzywania go latem. Jest lekki, słabo kryjący, nawilżający i rozświetlający. Drobinki nie są tandetne i bazarkowe.
Gdy go używałam słyszałam same pozytywy na temat swojej cery, Ładnie stapia się z karnacją , nawilża ( ale ja nie mam dużych problemów z przesuszona skóra, raczje miejscami jest wysuszona okresowo). Krycie ma słabe ale nie zależało mi latem na kryciu . Wygodne i higieniczne opakwoanie. Plus za to że jest przezroczyste i widac ile jest produktu w środku. Wydajny. Cen acąłkeim całkeim ;0 zkaupiłam na allegro.

Używam tego produktu od: czterech miesięcy

dobry dla cer normalnych

podklad o kremowej konsystencji, gesty ale nie ma trudnosci w rownomiernym rozprowadzeniu go, nie tworzy smug, nie zbiera sie w porach. drobinki sa, ale nie nachalne, raczej takie delikatne.

nie nadaje sie dla suchych cer :( moja cera, jak to zwykle bywa w okresie okolowiosennym, jest bardzo wrazliwa, sucha, alergiczna. ten podkald suchosc podkresla. i nie chodzi tu tylko o suche skory na nosie - on podkresla wszystkie suche palcki na twarzy. nawet jesli bardzo mocno nawilze skore kremem to on i tak znajdzie jakies najslabsze ogniwo ;)

mimo tego zasluguje na mocne cztery *. bo to naprawde dobry podklad. jesli moja cera wroci do swojego normalnego stanu to ja chetnie do niego wroce.

minusem jest uboga kolorystyka. ja mam najjasniejszy odcien [absolute nude 02] ktory moglby byc ciut jasniejszy. cztery kolory w palecie raczej swa rozpietoscia nie zachwycaja.
niewatpliwym plusem jest cena: ja kupilam za 23 zlote na allegro :)

Używam tego produktu od:.
Ilość zużytych opakowań:.